Oude Chinese handgestoken piedestal (voor vaas of bloempot) met marmeren blad 1e helft 20e eeuw 100x35x34cm. Cond.: G
Aparte koperen rooktafel ca. 1930 Art Deco met roodmarmeren blad en 3-delige koperen tabaksset (paar lichte deukjes). In goede originele staat 64xø50cm.
Prachtige mahoniehouten fineer chiffoniere (op eiken) ca. 1830, minimale fineerschade 155x96x50cm. Cond.: R-G
5-Delige uitgeschilderde aluminium tuinset met 4 stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat 65xø80cm. en 80x60x50cm.
Twee spiegels ca. 1900; 1x langwerpige vergulde spiegel ca. 1900 68x20cm. en 1x barok spiegel ca. 1800 handgestoken 61x46cm. Cond.: G
Twee mahoniehouten armleunstoelen 2e helft 20e eeuw (stijlmeubels) in Engelse stijl 89x50x55cm.
Oud Indonesisch handgestoken teakhouten theekastje, zijkanten ook met glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x80x48cm.
Oude Engelse mahoniehout-fineer 2-deurs vitrinekast met Queen Anne poten ca. 1930 met 1 glazen schap (1 mist) in goede staat 120x104x34cm.
Decoratieve Chinese houtgesneden piedestal voor vaas (of bloempot) met marmeren blad 20e eeuw in goede staat 101x37cm.
Zeer rijk bewerkte gefineerde kast met intarsia, bronzen beslag en lijstenwerk. Geslepen glas met links en rechts een vitrine-gedeelte. Middenboven met bovenlades achter de deur en middenonder met 2 l...
Zes originele Lloyd Loom stoelen met vlechtwerk zittingen 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x48x57cm.
Oude Hollandse massief eikenhouten houtgepinde 5-deurs broodkast in goede staat 20e eeuw 129x47x175cm.
Twee prachtige eikenhouten Historisme stoelen ca. 1880 met wapendecor, ranken, leeuwekoppen etc. (Rode velours bekleding) 111x51x50cm. Cond.: G
Uitneembare Hollandse mahoniehout fineer 2-deurs vitrinekast ca. 1860. Uitneembaar met prachtige kroon, tollen, snijwerk en schappen. In goede originele staat 225x140x43cm.
Etagere kastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw, notenhouten stijlmeubel in zeer goede staat 80x38x46cm.
Jugendstil garderobe ca. 1900 met keramieken tegels, gemaakt van bamboe (incl. paraplubak). In goede originele staat 200x80x30cm.
Grote halspiegel ca. 1870 met rijk bewerkte kroon (tortelduiven en ranken). Lijst is zwart geëboniseerd met bladgoud (licht beschadigd) 170x89cm. Cond.: R-G
Decoratief notenhouten met wortelnoten etagere-kastje met 2 lades en bandintarsia (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 107x40x30cm.
Massief mahoniehouten 19e eeuwse armleunstoel in goede originele staat 103x68x60cm.
Hollandse mahonie-fineer Louis Seize klaptafel (als salontafel), beide zijden opklapbaar ca. 1800. In originele ongerestaureerde staat 74x140cm. Cond.: R-G
Vier decoratieve zwart gelakte Louis Seize stijl stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat met paarse velours stoffering 97x50x50cm.
Antieke Hollandse Biedermeier meidenkast, mahoniehout fineer, ca. 1860, In zeer goede originele staat , uitneembaar met schappen en lades. 173x115x48cm.
Notenhouten barokstijl 3-laden commode met intarsia en koperen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 74x40x86cm.
Antiek Duits notenhout fineer grunderzeit naaitafel, ca. 1880. In redelijke, originele staat. 77x46x38cm.