Twee grote oude vergulde houtgestoken 3-lichts wandkandelaars met engelen 20e eeuw 62cm. Cond.: G
Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 4-lichts kaarskandelaars in rococo stijl met putti en floraal decor zeer goede originele staat 63cm.
Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 6-lichts kaarskandelaars met putti, guirlandes en rankendecor in zeer goede originele staat 65cm.
Bronzen lamp, gesigneerd Masere, voorstellend een gitaarspelende Pierrot ca. 1900 in goede staat 42cm.
Lampevoet ca. 1900 met bewerkte compositie metalen brons gepatineerde vaas en marmeren voet (2-lichts) H.: 62cm. Cond.: G
Twee oude Chinese geëmailleerde koperen vazen met floraal- landschap- en figurendecor 20e eeuw op houten consoles in goede staat b57x27x15cm.
Twee bronzen Chinese 4-lichts kaarskandelaren met paradijsvogeldecor ca. 1900 H.: 43cm.
Twee prachtige grote messing wand-kaarskandelaars. Verstelbaar 1e helft 19e eeuw in zeer goede originele staat 40x31x15cm.
Hanglamp met 4 lichtpunten ca. 1900 met 3 glazen kelken in Louis Seize stijl 81xø60cm. Cond.: G
Grote bronzen Chinese dekselvaas met diverse vogels. Gesigneerd 20e eeuw in goede originele staat 89x40xø23cm.
Prachtige grote bronzen 4-lichts hanglamp met rondom gebogen glas in Louis Quinze stijl 20e eeuw. 100xø40cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bronzen cloissone vaas met olifanten grepen en emaille inleg met floraal- en paardendecor (bodem zit los) 54cm. Cond.: G
Antiek Tibetaans hoofddeksel met plated paardendecor, vogels, bloemen etc. In goede originele staat 26xø20cm.
Twee grote zeldzame massief bronzen 19e eeuwse empire kaarskandelaren 6-lichts, staand op leeuwenpoten met koppen en ibis ca. 1820. In zeer goede originele staat 70xø23cm.
Twee Satsuma petroleumlampen ca. 1880 met messing ornamenten in goede staat 40xø13cm. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse 7-delige scheermessen-set in originele cassette. Heften van imitatie-ivoor, F.S. Hill en CS Londoon 4x17x8cm. Cond.: G
Twee zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, vermoedelijk Duitsland (omgeving Neurenberg). Kaarspinnen zijn niet identiek 38-39cm. Cond.: G
Twee Jugendstil 4-lichts kaarskandelaars ca. 1900 met vrouwenfiguur als stam (compositie metaal) 40cm. Cond.: G
Eikenhouten kist met vele figuren uit been gesneden, voorstellend de toeschouwers van de Hemelvaart van Jezus. Rondom met 31 handgesneden figuren. Op het deksel afbeelding van Jezus met engelen 2e hel...
Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.
Kleine Duitse notenhout-fineer hang-pronkvitrine ca. 1880, zijkanten ook met geslepen glas. Latoenkoperen beslag, origineel slot en sleutel, koperen schappendragers met glasplaten. In goede originele ...
Twee kaarskandelaars met porseleinen figuren ca. 1870, handbeschilderd. Fluitje van man afgebroken 31x17x9cm. Cond.: R-G
Twee grote zware oude bronzen dekselvazen met ramskoppen, guirlandes en druivenranken in goede staat (mogelijk rond 1900 of later) 38xø16cm.
Grote decoratieve tafellamp 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met lam. Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 83x35cm. Cond.: G
Glazen schaal ca. 1900 met 3 bronzen putti als voet 12xø15cm. Cond.: G
Groot antiek edelhert gewei op houtgesneden plaquette gemonteerd. In goede staat 130x80x42cm.
Oud Hollandse gietijzeren wandornament "Je Maintiendrai" met Hollands wapen, vermoedelijk marechaussee o.i.d. 20e eeuw 24x30cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse piece de milieu ca. 1880, historisme, met geslepen en gegraveerd glas, 2-delig, met min. chip. 52xø26cm., Cond.:G
Tinnen bewerkte schrijf-dekseldoos met floraal decor ca. 1900. Gesigneerd en in goede originele staat 6,5x26,5x9,5cm.
Duitse pronkschaal ca. 1880 historisme (compositie metaal) in de vorm van een nautilus-schelp, in goede originele staat 26x31x11cm.
Twee inkthouders ca. 1880; 1x vrouw met korf (zonder reservoir) 9x9x7,5cm. en 1x jonge smid (compleet met reservoir) 18x11x11cm. Cond.: G
Duitse WMF ijshouder ca. 1900 met messing omranding en compositie metalen figuur 15x20x19cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse empire kandelaars van messing en deels plated (plate deels versleten) in goede staat 27,5xø12cm.
Compositie metalen figurenlamp 20e eeuw, voorstellend een meisje met engel 53cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar met originele oude patina in goede staat 24cm. Cond.: G
Prachtige grote bronzen zonnewijzer 2e helft 20e eeuw in goede staat. Met sterrenbeelden aanduidingen en mahoniehouten voet 90xø60cm.
Messing gegraveerde 18e eeuwse Hollandse tabaksdoos met zicht op Dordrecht en zeilschepen (naar Johannes Mertens) 2,5x14x6cm. Cond.: R-G
Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G
Chinees bronzen 19e eeuwse bewerkte vaas met decor van bloemen en vogels, meerkleurig. Bodem gerepareerd 24,5xø14cm. Cond.: R-G
Compleet prehistorisch dinosaurus fossiel van een Keichousaurus met "certificate of authenticity" in zeer goede staat 21x14x0,9cm.
Art Deco tafellamp ca. 1930 met marmeren voet en compositie metalen sternen in goede staat 20x35x10cm.
Zware antieke gietijzeren historimse inktset met rocailles ca. 1880 in goede staat 17x38x27cm.
Klein 19e eeuws ikoon, porseleinen plaquette met koperen omranding, voorstellend moeder Gods met kindje Jezus 5x3,5x0,4cm. Cond.: G
Ikoon 19e eeuw met porseleinen plaquette, voorstellend Heilige Seraphim. In koperen montuur 6x4,5x0,6cm. Cond.: G
Twee grote Russische scheepvaart seinlampen (blauw en rood). Vermoedelijk marine 50-er jaren in goede originele staat 25xø18cm.