Zeldzame Hollandse A.D. Copier whiskyglas met 8-kantige groene voet 12xø9cm. Cond.: G
Twee mooie oude Copier glazen geribbelde vazen (rookglas) 16xø12cm. en 23xø14cm. Cond.: G
Grote glazen pompoenvormige vaas (Maastricht), blauw-paars van kleur (1 chip in binnenrand) 25xø22cm. Cond.: R
Grote oude groene geribbelde Copier glazen vaas (1 chip) 22xø15cm. Cond.: R
Oude ronde gebrandschilderde glas-in-lood venster met als voorstelling een engtel en Latijnse tekst ø53cm. Cond.: G
Vijftien delen antiek waaierkristal (minimale chips 8-11cm. Cond.: R-G
Kristallen 3-delige bowlpot (sterslijpsel)19e eeuw; onderschotel, bowlpot en sleef. Minimale chips bij bowlpot 36xø21cm. Cond.: R-G
Twee antieke plated tafelsets met kristal en glas: 1x olie-, azijn-, mosterd- en zoutstel. 28x16x10cm. en 1x kandijsuiker-set 20x23x10cm. Cond.: G
Twee Duitse glazen bierpullen met tinnen deksels ca. 1880, historisme. H.: 17-18cm. Cond.: G
Prachtige kristallen geslepen glazen 48x (bij elkaar horend) 20e eeuw met hetzelfde slijpsel in goede staat
Twee antieke Jugendstil vazen met gouddecor; 1x groen glas (nr. 140/359, chip) en 1x blauw glas (gesigneerd Sellin a R., chip) 10,5-20cm. Cond.: R
Decoratieg glas-in-lood venster met als voorstelling een specht 20e eeuw. 55x55cm. (1 klein groen glas rechtsonder is kapot) Cond.: R
Aparte Art Deco glazen bonbonschaal (glasfusing) ca. 1930 met duiven opgewerkt (ongemerkt) 15xø18cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse kristallen karaffen met amandelslijpsel, 1 stop binnenin stukje af 34-37cm. Cond.: R-G
Drie Jugendstil lampenkappen ca. 1900 (minimale chips) 14x12cm. Cond.: G
cm. Cond.: R-Driedelig 19e eeuws opaline glazen handbeschilderd kaststel ca. 1870. 1x Vaas beschadigd bij voet 2
Zeven delen kristal o.a; karaffen, dekseldozen en tafelstuk 20e eeuw 11-25cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Boheems glazen bokaal, tweekleurig met goud- en bloemendecor 21x11,5cm. Cond.: G
Waaierkristallen 19e eeuwse schaal met plated hengsel (beugel is verbogen, kristal is heel) 20xø20cm. Cond.: R-G
Drie delen oud glaswerk; 1x geslepen dekselcoupe (chip af), 1x geschulpte bruin-glazen vaas en 1x Orrefors Sweden schaal 13-38cm. Cond.: R-G
Driedelige opaline glazen 19e eeuwse handbeschilderd kaststel in goede staat 23-35cm.
Kavel van 6 delen ou bewerkt kristal; 5x facetgeslepen en gegraveerde wijnglazen en 1x 19e eeuws schenkkannetje met plated montuur 14-16cm. Cond.: G
Duitse kristallen bokaal met gravering rondom "Gluck, Freude, Glaube, Hoffe, Liebe", minimale beschadiging voet 14,8xø8cm.
Prachtige Murano kunstenaars vaas, design Germano Padoan ca. 9180 met goud in het glas verwerkt. In zeer goede staat 22xø11cm.
Waaierkristallen bonbonschaal met plated hengsel in zeer goede staat 16xø16cm.
Drie delen oud kristal; 1x grote kristallen karaf, facetgeslepen (goed), 1x kleine karaf ca. 1900 (goed) en 1x facetgeslepen schenkkan (goed) 19-23cm. Cond.: G