Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

J. Arsenius, straat
Ergebnis: 60 EUR

J. Arsenius ca. 1950, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, W. Heincke
Startpreis 800 EUR

Wilhelm Heinecke (Rotterdam 1895 - ), olieverf op linnen, Hollands landschap met melkende boer en koeien 90x60cm. Cond.: G

2 Engelse steendrukken
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude Engelse steendrukken ca. 1930 met mooie omlijsting; 1x A Tea Garden en 1x St. James par. 70x60cm. Cond.: G

Mahonie klaptafel
Startpreis 50 EUR

Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engelan. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R

Barometer
Startpreis 30 EUR

Houtgestoken barometer ca. 1900 met blad- en zwaandecor in goede staat 45cm.

Belgische plank barometer
Ergebnis: 325 EUR

Belgische 19e eeuwse barometer met tinnen plaat, gemerkt Bernard a Bruxelees, notenhout fineet met intarsia. geheel in goede originele staat 107cm.

Breistoeltje
Startpreis 50 EUR

Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G

Naaitafel
Startpreis 125 EUR

Duitse mahoniehout fineer naaitafel ca. 1870 Louis Philippe in goede staat. mooi binnenwerk in de lade 78x48x39cm.

Hertenvanger
Ergebnis: 140 EUR

Prachtige oude/antieke Duitse Hertevanger, ca. 1910, gegraveerd lemet met tekst: mitt Gott für Kaiser und Reich. Goede originele staat. L.65cm.,

Chinees theepotje
Ergebnis: 30 EUR

Oud Chinees porseleinen trekpotje met blauw decor ca. 1920 in goede staat 12x12xø10,5cm.

2 Chin. schotels
Ergebnis: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met antiek 19e eeuws zilver: 1x gekartelde schotel met zilveren ooievaar en kikker en 1x diepe schotel met landschapsdecor 19e eeuw en zilveren Biedermeier...

11 Delen keramiek
Ergebnis: 20 EUR

Elf delen vooroorlogs keramiek: 1x bonbonierre Gouda plateel, 4x schaaltjes Flora Gouda en 6x Jugendstil schaaltjes (2x beschadigd) 8-13cm. Cond.: R-G

Halkastje
Startpreis 150 EUR

Mahoniehouten penantkast, 19e eeuw( ca. 1870), 2 deuren en 2 lades.In goede staat

Ronde eethoek tafel
Ergebnis: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten fineer eethoektafel met ballustervormige poot en klauwpoten, in goede staat 70xø130cm.

3 Miniaturen
Startpreis 60 EUR

Drie oude miniaturen 20e eeuw: 2x met ivoren lijst, 1x met ivoren lijst, 1x met noten lijst, 1x silhouet Napoleon, 1x damesbuste N. Stieler, 1x herenbuste 10-14cm. Cond.: G

Miniatuur op ivoor
Startpreis 25 EUR

Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G

Pallisander naaitafel
Startpreis 350 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse pallisander fineer speel/naaitafel met uitklapbaar blad, lade en wolzak. Dik fineer en zwaar uitgevoerd, minimale fineerschade 77x54x38cm. Cond.: G

Vroege kandelaar
Startpreis 80 EUR

Zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaar met schroefdraad en 4 hoge poten 26cm.

Snoeijerbosch, portret
Startpreis 250 EUR

Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, portret 55x65cm. Cond.: G

L.Gestel, naakt
Startpreis 500 EUR

Leo Gestel (toegeschreven aan Leo Gestel Worden 10881 - 1941 Hilversum), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 27x38cm. Cond.: G

Keramieken vaas
Startpreis 80 EUR

Grote oude gesigneerde keramieken vaas van Teresa Zareba (Poolse kunstenares) met floraal decor in goede staat 50xø14cm.

Zilveren kinderlepel
Startpreis 20 EUR

Zilveren (835/000) kinderlepel met Haags lof. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten anno 1917

Tiffany stijl lamp
Ergebnis: 80 EUR

Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Voet van brons of compositie metaal 55x35x35cm.

Hummel met ganzen
Ergebnis: 90 EUR

Grote oude Duitse Goebel figuur van meisje met ganzen ca. 1960 (W. Germany) nr 47 II in goede staat 18cm.