J. Arsenius ca. 1950, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G
Wilhelm Heinecke (Rotterdam 1895 - ), olieverf op linnen, Hollands landschap met melkende boer en koeien 90x60cm. Cond.: G
Twee oude Engelse steendrukken ca. 1930 met mooie omlijsting; 1x A Tea Garden en 1x St. James par. 70x60cm. Cond.: G
Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engelan. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R
Houtgestoken barometer ca. 1900 met blad- en zwaandecor in goede staat 45cm.
Belgische 19e eeuwse barometer met tinnen plaat, gemerkt Bernard a Bruxelees, notenhout fineet met intarsia. geheel in goede originele staat 107cm.
Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G
Duitse mahoniehout fineer naaitafel ca. 1870 Louis Philippe in goede staat. mooi binnenwerk in de lade 78x48x39cm.
Prachtige oude/antieke Duitse Hertevanger, ca. 1910, gegraveerd lemet met tekst: mitt Gott für Kaiser und Reich. Goede originele staat. L.65cm.,
Oud Chinees porseleinen trekpotje met blauw decor ca. 1920 in goede staat 12x12xø10,5cm.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met antiek 19e eeuws zilver: 1x gekartelde schotel met zilveren ooievaar en kikker en 1x diepe schotel met landschapsdecor 19e eeuw en zilveren Biedermeier...
Elf delen vooroorlogs keramiek: 1x bonbonierre Gouda plateel, 4x schaaltjes Flora Gouda en 6x Jugendstil schaaltjes (2x beschadigd) 8-13cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten penantkast, 19e eeuw( ca. 1870), 2 deuren en 2 lades.In goede staat
Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten fineer eethoektafel met ballustervormige poot en klauwpoten, in goede staat 70xø130cm.
Drie oude miniaturen 20e eeuw: 2x met ivoren lijst, 1x met ivoren lijst, 1x met noten lijst, 1x silhouet Napoleon, 1x damesbuste N. Stieler, 1x herenbuste 10-14cm. Cond.: G
Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G
Zeldzame vroeg 19e eeuwse pallisander fineer speel/naaitafel met uitklapbaar blad, lade en wolzak. Dik fineer en zwaar uitgevoerd, minimale fineerschade 77x54x38cm. Cond.: G
Zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaar met schroefdraad en 4 hoge poten 26cm.
Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, portret 55x65cm. Cond.: G
Leo Gestel (toegeschreven aan Leo Gestel Worden 10881 - 1941 Hilversum), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 27x38cm. Cond.: G
Grote oude gesigneerde keramieken vaas van Teresa Zareba (Poolse kunstenares) met floraal decor in goede staat 50xø14cm.
Zilveren (835/000) kinderlepel met Haags lof. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten anno 1917
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Voet van brons of compositie metaal 55x35x35cm.
Grote oude Duitse Goebel figuur van meisje met ganzen ca. 1960 (W. Germany) nr 47 II in goede staat 18cm.