Grote porseleinen bokkenrijder naar voorbeeld van Meissen 2e helft 20e eeuw (bakfoutje) 40x38x22cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met berglandschap, huizen en figuren. In goede staat ø25,5cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Cond.: G
Duitse miniatuur Fayence dekselkan 18e eeuw met hert in landschapsdecor (Ansheimer) 9,5cm. Cond.: G
Oude Chinees keramieken celadon vaas in ui vorm. Gesigneerd 1e helft 20e eeuw 7,5xø8cm. Cond.: G
Oud geel Chinees Yixing trekpotje met bloesemtakdecor en lelieblad deksel 1e helft 20e eeuw (of ouder). Bevat tekst 11x19xø10,5cm. Cond.: G
Oud Duits Meissen porseleinen geitje ca. 1950 in goede staat 14,5cm.
Drie 18e eeuwse Chinees imari porseleinen schotels met bloesem- en gouddecor (chips rand) ø23cm. Cond.: R
Chinese keramieken 19e eeuwse theepot met 7 gezichten "banco eartheware" 11x14x10cm. Cond.: G