Koppel pistolen 19e eeuw met damasten loop en mahoniehout. Gegraveerd en met slaghoed-functie. geheel in mahoniehouten cassette met koperen kruithoorn, lopen gemerkt E.L.G. 8x41x26cm.
Uiterst zeldzame Italiaanse Renaissance houtgestoken blaasbalg ca. 1700 met bron. Voorstellingen van putti, cherubijnkop en fabelgezichten in goede staat 81x32x8cm.
Gothische kist, 19e eeuw (of ouder). Houten kist met leder bekleed en restanten goudverf. Bronzen beslag, slot en sleutel. In goede staat 8,5x16x9cm.
Antiek Arabisch kromzwaard met echt zilveren bewerkte schede, ivoren heft en zilveren montuur ca. 1900, in goede originele staat
Zeldzame antieke chinese bronzen bewerkte kruik met teksten, signatuur en floraal decor. In goede originele staat. 9.5xø19cm.
Oude vrijmetselaars schakelketting "Nemo Mortilium Omnibu Horis Sapit", bestaande uit diverse schakels "No. 3022 Crovenor Lodge" in goede staat 60x27cm.
Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G
Aparte eikenhouten kist, rondom met smeedijzer beslagen en met 2 handvaten. 18e Eeuw of ouder met origineel slot (roodkleurig) 22x30x48cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse bronzen coupes met zwart marmer ca. 1850 (minimale chips marmeren sokkel) 37xø26cm. Cond.: R-G
Bijzondere 19e eeuwse reis-schrijfkist, gemerkt C en R patent. Opbergsysteem voor notulen met lakstempel. Bevat inktpotten, koperen doppen, uitklapbaar schrijfgedeelte met kelde en necessaire. Prachti...
Belgische 19e eeuwse barometer met tinnen plaat, gemerkt Bernard a Bruxelees, notenhout fineet met intarsia. geheel in goede originele staat 107cm.
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met figuren, man met drankfles en vrouw met snoeimes 25-26cm. Cond.: G
Arabisch geweer 18e-19e eeuw. Bewerkt en in goede originele staat 150cm.
Klein antiek Oosters geweer met Wichester mechanisme ca. 1880, extra versierd 94cm. Cond.: R-G
Originele oude/antieke Afrikaans schild en speer. Schild is gemaakt van leder en hout, werpspeer (2 zijdig scherp). In goede originele staat 98-170cm.
Zeer grote ametist van ca. 10KG in goede staat 30x29x20cm.
Antieke? Perzische helm, bijl en schild. Bewerkt en handgemaakt met maliënkolder, smeedijzeren nagels. heeft ouderdomssporen en slijtage 25-66cm. Cond.: G
Pistool ca. 1800 met snijwerk en 8-kantige loop. Graveerwerk onder de kolf en bij trekker, in goede staat 36cm.
Pistool ca. 1800 met snijwerk en 8-kantige gegraveerde loop in goede staat 37cm.
Twee grote 19e eeuwse vergulde bronzen 3-lichts wandlamp (geëlectrificeerde) kaarskandelaars 26x56x45cm. Cond.: G
Dubbelloops pistool ca. 1780 met barok gravure en bewerkte loop 18x3,5x10cm. Cond.: G
Antiek schaakspel van Japanse makelij 2e helft 20e eeuw met ivoren figuren, mooi bewerkt 45x23x10cm. Cond.: G
Bijzonder groot 17e-18e eeuws smeedijzeren schuifslot met sleutel (functionerend). Schuif is van latere datum 41x4x18cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer 18e eeuwse horlogestandaard in de vorm van een staande klok. In goede originele staat 44x12x6cm.