Grote schildpad bestekdoos 19e eeuw in goede originele staat 17,5x11x4cm.
Vier lange gobelin wandversieringen ca. 1880, Historisme Duitsland (ongereinigd) 392x52cm., 287x43cm., 317x67cm. en 317x67cm. Cond.: R-G
Messing hallamp met kristallen pegels ca. 1920 in Louis Seize stijl 26xø38cm. Cond.: G
Haal 18e-19e eeuw met gietijzeren kan, gietijzeren comfort, gewicht en wandbevestiging (5-delig) in goede staat 30-130cm.
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Voet van brons of compositie metaal 55x35x35cm.
Grote 18e eeuwse roodkoperen genagelde aker met hengsel, in goede originele staat 35x59cm.
Tien delen oud malachiet o.a. ei, kikker, olifanten asbak. 4-19cm., Cond.:R/G
Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.
Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G
Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1936 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G
Moderne Tiffany stijl tafellamp met compositie metalen voet 21e eeuw2 in zeer goede staat 40xø27cm.
Twee vroeg 19e eeuwse messing bewerkte beddepannen in zeer goede staat 104-107cm.
Glazen schaal ca. 1900 met 3 bronzen putti als voet 12xø15cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met compositie metalen voet in zeer goede staat 57xø44cm.
Wijnkist met 12 flessen rode wijn: Grand vin de Bordeaux 1998: Chateau Grand Clapeau Haut Medoc Cru Bourgeois. Kist is in ongeopende staat
Prachtige 18e-19e eeuwse houtgestoken lijst met rocailles, bloemen en originele vergulding (kleine beschadigingen) 29x20x5cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse roodkoperen samovaar in Empire stijl in goede staat 41x32xø24cm.
Drie oude borduurwerken (merklappen) 1e helft 20e eeuw in goede staat, 43x32cm. 78x53cm. en 74x52cm.
Grote zware bronzen kandelaar 1e helft 20e eeuw in barokstijl (1 stukje af, maar is erbij) 113cm. (26x27cm.) Cond.: R-G
Groot 19e eeuws compositie metalen gegoten tafelstuk, voorstellend twee naakte dames met 2 nautilusschelpen (restauratie) 44x55x22cm. Cond.: R