Antieke Bentheimer zandsteen-bak (hoge diepe bak) in goede staat 32x68x51cm.
Oude bajonet, gemerkt Mundlos nr. 9314.6, Duitsland WO II, in goede staat 41cm.
Oude Tiffany-stijl staande lamp 2e helft 20e eeuw met messing bewerkte stam (oxidatie) 176xø33cm. Cond.: G
Twee prachtige kopergeslagen messing bewerkte bloembakken met decor van flora en landschappen. In zeer goede originele staat ø33-ø40cm.
Twee antieke ivoren miniaturen, handgeschilderde portretten. gesigneerd CAM of CAN met ivoren lijst 13x15cm. Cond.: G
Twee delen koperwerk 19e eeuw: 1x messing hengselemmer en 1x roodkoperen met messing doofpot. Beide in goede staat 27x42cm.
Decoratieve wandspiegel met handgeschilderd landschap in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 118cm. Cond.: G
Grote zware bronzen wandlamp ca. 1880 Historisme met vliegende draak 36x17x28cm. Cond.: G
Twee oude cement gegoten tuinbeelden, voorstellend een Griekse vrouw met kruik en een Griekse (armloze) vrouw 20e eeuw 73-95cm. Cond.: R-G
Buste van een Griekse godin van cement gegoten tuinbeeld 20e eeuw 51cm. Cond.: R-G
Chinese bronzen wierookbrander (Koro) met foo-hond op het deksel 19e eeuw 34cm. Cond.: G
Draaihaal 19e eeuw, gietijzeren pan en weegschaal 37x125cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gietijzeren bewerkte kolenkit ( 1 stift van de klep is afgebroken) verder in goede staat. 30x55x36cm.
Drie delen oud brons: 2 kandelaren en een sluitgewicht 20e eeuw in goede staat 4-21cm.
Drie oude (blikken) voorraadblikken 1e helft 20e eeuw: 1x Gulden Vlies sigaren (groot), 1x Koffie K. ten Have Thee (groot) 1n x Drostes Cacao 19-56cm. Cond.: R
Diverse oude Afrikaanse figuren en maskers van aardewerk en houtgesneden 20e eeuw (26 delen) 10-40cm. Cond.: G
Grote oude Erres radio met pickup ca. 1960 met mahoneihouten kast. Geheel in goede originele staat 38x55x35cm.
Mahoniehouten wandconsole ca. 1900 met vrouwengezicht in goede staat 60cm.