Ongesigneerde plaquette, pallisander met intarsia 20e eeuw met een bijbelse voorstelling 32,5x19,5cm. Cond.: G
Twee aparte 19e eeuwse kandelaren met boedha en olifanten (Empire vormgeving) van compositie metaal en met originele patina 21x10x10cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken wandborden-rek ca. 1880 met figuren, wapens en rankendecor 65x103x9cm. Cond.: G
Drie flessen rode wijn Chateau du Val d'or: St. Amilian Grand Cru 1996
Kavel diverse camera's o.a; Kodachrome, Polaroid, Minolta, Kodak etc. 20e eeuw. Totaal 13 stuks Cond.: R-G
Kavel diverse oude opbergdoosjes en kistjes van diverse houtsoorten (glas, metaal, etc.) 20e eeuw Cond.: G
Antiek voorwerp met priem en kettingen (gebruik onbekend?) 41xø8cm. Cond.: G
Kavel van 7 delen oud/antiek tin o.a: 5 tinnen borden 18e-19e eeuw, 1x beker "Reichszinn", 1x keramieken bierpul met tinnen deksel uit 1924 (Duitsland) 11-23cm.
Koperen 19e eeuwse houtbak, beschadigd aan de onderkant 32x47cm. Cond.: R
Oude electrische kinetische golfspeler van de firma Bradt (Gordon Bradt) 2e helft 20e eeuw 30x27x12cm. Cond.: G
Mahoniehouten schoenpoets-kist ca. 1900 met lade en ingebouwde borstels in originele staat 36x23x40cm.
Drie oude zakmessen en 1 oude speerpunt (1e helft 20e eeuw) 7-201cm. Cond.: R
Drie delen 19e eeuws koperwerk: 1x roodkoper met geelkoperen doofpot, 1x vijzel en 1x tabaksdoos.
Oude kopergeslagen paraplubak 1e helft 20e eeuw met figurendecor in goede staat 62xø21cm.