Verzilverd (zilver plated) ster-ei met religieuze voorstelling aan 2 zijden 8xø5cm. Cond.: U
Twee Engels sterling zilveren lepeltjes en een botermesje (L.: 13,5cm.), 925/000, ca. 42gr. (samen) Cond.: U
Notenkraker met zilveren handvaten in Empire stijl, 835/000 L.: 20cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren olijflepel met trembleerbewerkte steel 835/000 grootkeur, jaarletter M: 1871, MT: van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 13gr. L.: 13cm.
Hollands zilveren suikerschep met agathen steel 835/000 ca. 1880. MT: Daniël Stomps Schoonhoven en 1x Theeduim 925/000 Grootkeur, jaarletter F: 1940, MT: Bonebakker & Zoon Amsterdam, ca. 23gr. Cond.: ...
Kavel divers plated 20e eeuw o.a: servetringen, taartschep, vorken, lepels, aansteker en brievenopener 5-21cm. Cond.: G
Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren suikerschep met gegraveerde steel en bak 835/000 grootkeur, MT: onduidelijk, jaarletter V: 1855, ca. 8gr. L.: 9,5cm. Cond.: U
Vijf Hollands zilveren theelepels met parelrand ca. 1880, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 80gr. Cond.: U
Twee asbakjes: 1x Hollands zilveren asbakje 835/000, MT: J.H.W. Visser Steenwijk en 1x glazen asbakje met zilveren rand Z2 gekeurd 835/000. Zilvergewicht ca. 27gr. ø7,5cm. Cond.: U
Zilveren (835/000) miniatuur koffiemolen met draaiende slinger en uitneembaar bakje. Florale afbeeldingen, Nederlands gekeurd
Visbestek met zilveren heften ca. 1900, 835/000. Het lemmet en heften zijn prachtig bewerkt met bladmotief (heft van vork zit iets los) 25-29cm. Cond.: G
Zilveren (835/000) miniatuur straatmuzikant met buikorgel, jongen en centenbakje, Nederlands gekeurd
Negen zilveren lepeltjes met getordeerde steel, bekroond met een kroontje, 800/000, ca. 80gr. L.: 11cm. Cond.: U
Kavel met tien delen zilver: Flessenhouder op vier bolpootjes, 2 servetringen, 2 vingerdoekringen, natfruitschepje, zuurvorkje, theelepeltje, 2 messenleggers. Gehaltes van 800/000 en 835/000. Totaalge...
Zilveren (835/000) miniatuur van een vrouw met parasol op tuinbank met springende hond, Nederlands gekeurd
Hollands zilveren cakeprikker en 2 vleesvorken, model Haags lofje 835/000 Schoonhoven ca. 63gr. L.: 16cm. Cond.: U
Zilveren (835/000) miniatuur van een man op loopfiets, Nederlands gekeurd
Antieke Hollands zilveren olijflepel met filetrand 835/000, jaarletter D: 1913, MT: C.P. 't Hout 's - Gravenhage ca. 23gr. L.: 14cm.
Zilveren (835/000) miniatuur hobbelpaard met ruiter te paard met zg. driesteek op het hoofd. Mr. J. Niekerk - Schoonhoven anno 1976
Zilveren (835/000) miniatuur van een antieke staande telefoon met hoorn aan een ketting
Plaquette (replica) Egyptische masterpiece getiteld "Nut Goddess of the Starry sky" nr. 252/998. Plaquette is gemaakt van brons met een laagje plated. Komt met origineel certificaat (nieuwprijs was 27...
Drie oude plated zoutstrooiers 20e eeuw in goede staat 14-18cm. Cond.: G