Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen figuur met fluit
Startpreis 225 EUR

Groot oud bronzen beeld van man met blaasinstrument 20e eeuw (voet iets beschadigd) 49cm. Cond.: R-G

Beeldje, jongen met mand
Startpreis 220 EUR

Bronzen beeldje, jongen met mand en vogel ca. 1900 met porseleinen hoofd, armen en vogel (vastgelijmd). Gesigneerd Mednat H.: 14cm. Cond.: G

Beeld, Arabier
Startpreis 200 EUR

Groot antiek gietijzeren figuur van een Arabier met korf. Bronskleurig gepatineerd in goede staat 45cm.

Bronzen groepje, vogelnest
Startpreis 200 EUR

Prachtige bronzen figuur ca. 1900, gestempeld Susse Freres (Parijse bronsgieters). Voorstellend een slang bij vogelnest met mooie originele patina 16x15x13cm. Cond.: G

Beeld, jongen bij boom
Startpreis 200 EUR

Oud bronzen figuur 20e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau, voorstellend jongen rustend bij boom 48cm. Cond.: G

Maria + Petrus
Ergebnis: 225 EUR

Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G

Bronzen Art Deco dame
Startpreis 180 EUR

Oud bronzen figuur, voorstellend een damesbuste op marmeren voet ca. 1940 H.: 18cm. Cond.: G

Beeld, moeder met kind
Startpreis 180 EUR

Frans Art Nouveau beeld, koud beschilderd met marmeren voet en onyx bal ca. 1910 (compositie metaal). Voorstellend moeder met kind (minimale chips marmer) 38x41x13,5cm. Cond.: R-G

Beeld, jongen met sigaret
Startpreis 180 EUR

Bronzen beeld van jongen met sigaret ca. 1910 H.: 20cm Cond.: G

Houten Madonna
Ergebnis: 225 EUR

Houtgestoken Madonna 17e eeuw staand op vis 23cm. Cond.: G

2 Beelden, meisjes op stoel
Ergebnis: 175 EUR

Twee metalen figuren ca. 1900 (met gietstempel Parijs), voorstellend meisjes op stoel (1 stukje van stoel is weg) 30-34cm. Cond.: R-G

Bronzen condor
Ergebnis: 225 EUR

Grote bronzen condor in Art Deco stijl 21e eeuw, gesigneerd B. Vanstraeten in zeer goede staat 51x20x40cm.

Groot snijwerk, adelaar
Startpreis 170 EUR

Groot oud snijwerk 1e helft 20e eeuw, voorstellend een adelaar met jong, vermoedelijk China 49x33x33cm.

Houten beeld, Portugal
Startpreis 160 EUR

Zuid Europees houtgestoken heilig beeld ca. 1800 met originele polychromie (1 hand mist) 32cm. Cond.: R

Bronzen geit
Ergebnis: 150 EUR

Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 37x18x31cm.

Bronsje, vrouw
Startpreis 150 EUR

Bronzen Griekse vrouw 19e eeuw met gewaad. Ongesigneerd en in goede staat 16cm.

Bronsje, 3 schaatsers
Startpreis 150 EUR

Oud bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend 3 schaatsers, waarschijnlijk ontwerp Taeke Friso de Jong in goede staat 12x16x12cm.

Houten beeldje, heilige
Startpreis 150 EUR

Houtgestoken Heilig Beeld ca. 1800 met originele polychromie 40cm. Cond.: G

Art Deco vrouw,
Startpreis 150 EUR

Grote Franse Art Deco figuur ca. 1920 van gips (bronskleurig gepatineerd), voorstellend een naakte dame, getiteld "Reveil" 72cm. Cond.: G

2 Chinese beeldjes
Startpreis 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese houtgestoken figuren met originele vergulding en roodgelakte voet 15,5x16,5cm. Cond.: G

Bronzen 3-luik icoon
Startpreis 150 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen 3-luik icoon (tripticon) met religieuze voorstellingen in goede staat 33x27x1,5cm.

Bronzen olifant
Startpreis 145 EUR

Oude bronzen Afrikaanse olifant 20e eeuw 20x30x9cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Ergebnis: 135 EUR

Oude bronzen boedha 2e helft 20e eeuw in goede staat 30x15x11cm.

Bronzen dame
Ergebnis: 130 EUR

Grote bronzen dame op zwart marmeren voet in Jugendstil stijl 21e eeuw in goede staat 53cm.