Rechthoekige zilveren dekseldoos met grote druppelvormige barnsteen in deksel, 925/000, totaalgewicht ca. 325gr., 13,5x8x4,5cm. Cond.: G
Bijzonder zilveren 800/000 visdiencouvert voorzien van parelrand, ajour- en gravure bewerking. L.24-27 cm., ca. 156 gr.
Groot kavel plated met o.a: 4-delig servies met dienblad, 2 grote rode schalen, blik met diverse bestek (veel lepeltjes), 2 rode dekseldoosjes van Douwe Egberts, 2 aanstekers met oud Hollandse voorste...
Duitse fantasiebroche 333/000 met tanden. Staafbroche in de vorm van een tak met in het midden bladeren en 2 slagtandjes. ca 8.00 gr Lengte 68 mm
Collier maansteen met nefriet. Twee snoeren maansteen en een snoer nefriet, kralen ø 6.5 mm, met GG 585/000 ronde sluiting, soort bloemvorm, ø 19 mm. Lengte 37 cm
Hanger GG 750/000 met jade. Hanger in de vorm van een opengewerkt tolletje met 22 jade steentjes. Grootte 29x25 mm ca 8.6 gr
Collier met 3 rijen nefriet met parels. Collier bestaande uit 3 rijen nefrietkralen, ø 4.2 mm. met verdeeld over het collier 6 roze getinte zoetwaterparels, ø 12.5 mm. Het geheel is bevestigd aan een ...
Art Deco brochette GG 585/000 met diamant. Langwerpige broche met in het midden een WG ruitbewerking met een briljant met oud slijpsel, ca 0.10 crt en 6 kleine roosdiamanten. Lengte 60 mm, ca 4.1 gr
Ring GG 585/000 Lapponia met groen steen. Fijne Lapponiaring met bekende bewerking en daartussen een groene berylkraal. ø 53 ca 4.2 gr
Ring GG 585/000 merk Lapponia. Ring van Lapponia, uit de Tsokka serie, design Bjorn Wekstrom, ca 3.2 gr ø 54. Cond G
Hanger GG/WG met malachiet en briljant. Peervormige hanger GG met een grote peervormige malachiet,18 mm met een zeer fraaie kleur en briljant ca 0.10 crt W/SI-P
Elegante broche WG 585/000 met smaragd briljant en parels, Ronde broche met een strik bezet met smaragden, parels en briljanten totaal ca 0.15 crt. ø 30 mm ca 7.7 gr
Elegante ring GG 585/000 met briljant en smaragd. Fijne ring met in het midden een smaragd, ø 5 mm. Om de smaragd zitten 14 briljanten totaal ca 0.42 crt W/SI in een slag gezet. ca 3.6 gr ø 55
Ring GG 585/000 met parel. Ring met aan de bovenzijde een bewerkt rondje, bestaande uit verschillende cirkels van draad oplopend in grootte, met in het midden een cultive parel, ø 7 mm. ca 3.4 gr ø 54
Parelcollier en armband met GG 585/000 sluiting met diamant. Collier en armband bestaande uit cultive parels, ø 7 mm. Aan beiden zit een GG bolletje met kleine diamantjes als sluiting. Lengte 42 en 18...
Parelcollier met GG 585/000 veeroog. Collier van cultive parels, ø 6 mm, met groot GG veeroog met eindstukken als sluiting, ø 13 mm. Lengte 43 cm
Sterling zilveren roomstel met dubbele filetrand en gecontourneerde oren 925/000, MT; Paul Revere "reproduction ca. 1770", ca. 273gr. 9xø6,5cm. Cond.: R
Geslepen kristallen kaasstolp met amandelslijpsel op onderschotel en voorzien van zeer fraai 835/000 zilveren montuur met piramideknop en graveerwerk, MT: C.E. Held Amsterdam ca. 1870 20xø12,5cm.
Pracht 19e eeuws tafelstuk, opaline geschulpte gecontourneerde schaal met goudopleg, gedragen door zilveren voet met blad-en druivenmotieven, 835/000. Schaal ø28cm., H.26cm., Cond.:G
Hollands zilveren bonbonschaal, ajourgezaagd met parelrand. 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Amsterdam, jaarletter I: 1968, ca. 65gr. 15x9cm.
Fraaie 8-kantige zilveren (835/000) kandelaar op grote octagonale voet, gemerkt Wilkens 7680, 26x14,5cm.
Zilveren 2-armige kandelaar in barokstijl, gestempeld buitenlandse werken 835/000, 17x26cm.
Mooie antieke Hollands zilveren theedoos, met scharnierende deksel en knopsluiting, rondom bewerkt met allegorische voorstellingen "De kwakzalver Jan Steen", 835/000, Grootkeur, midden 1800. MT.: Yvo ...
Oud Hollands tondeldoosje op 3 bolpootjes met stadspoort en 2 geiten als voorstelling. Zilveren hengsel en dop 835/000, MT: onleesbaar 10xø6,5cm. Cond.: G