Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Boordknoopjes GG
Startpreis 100 EUR

Fijne boordknoopjes GG 750/000. Ronde gladde boordknoopjes, ø 11 mm, ca 2.9 gr

Divers pors. Zwiebelmuster
Ergebnis: 160 EUR

Groot kavel antiek Duits Zwiebelmuster (uienmotief) porselein ca. 1900 (diverse fabrieken), totaal meer dan 100 delen o.a: kop & schotels, kannen, schalen, eierdoppen, borden, comfort etc. (enkele ch...

Inktstel
Ergebnis: 60 EUR

Metalen Art Deco inktstel ca. 1920, gemerkt Disko metal 9x26x20cm. Cond.: G

Meissen 7x
Ergebnis: 50 EUR

kavel van 7 delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw o.a: 2 inktpotten, 2x dekseldoosje, 2 asbakken en 1 vaasje 5-11cm. Cond.: G

Zuilen klokje
Ergebnis: 80 EUR

Oude notenhouten zuilenpendule model Josephine, gemerkt Wuba 2e helft 20e eeuw. Bevat bronzen monturen en met halfuurslag op dubbele bel in goede staat 32x22x12cm.

Rozetring GG briljant
Startpreis 320 EUR

Rozetring GG 585/000 met briljanten. Rozetring met bredere band en briljanten. In het middne ene briljant ca 0.20 crt fancygeel/SI en 8 briljanten totaal ca 0.40 crt W/SI, ø 60 ca 6.8 gr

Servies, Hollohaza
Startpreis 80 EUR

Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G

Omega horloge
Startpreis 180 EUR

Horloge Omega seamaster. Chroom model, automatic, met zwart leren band.

Klokje met speelwerk
Ergebnis: 30 EUR

Oude Duitse Kienzle wekkerklok met melodie "La vie en rose" 50-er jaren. Handbeschilderd met vogel- en bloemdecor 4x8x5cm. Cond.: G

Speeltafel
Startpreis 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehout op eiken speeltafel 1e helft 19e eeuw met lade en bandintarsia. In zeer goede staat 76x42x87cm.

3 Delen plated
Ergebnis: 60 EUR

Drie delig plated koffieset in empire stijl. 20e eeuw in goede staat. 16-23 cm Cond Goed

Pendule met putti
Startpreis 375 EUR

Franse 19e eeuwse pendule met putti op marmeren voet, gesigneerd Francois Moreau ca. 1860. Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x38x14cm. Cond.: G

Lot Barnsteen en been
Ergebnis: 60 EUR

Lot met 2 Barnsteencolliers een hanger met barnsteen en 3 benen colliers.

Ring Amethist
Startpreis 175 EUR

Ring zilver 925/000 met GG 750/000 kop. Zilveren ring met in een GG zetting een grote amethist, ca 7.6 crt. ø bovenzijde ring 14 mm. ø 55 ca 9,9 gr

Pendule
Startpreis 100 EUR

Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R

2 Vuurvergulde kandelaren
Startpreis 500 EUR

Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.

Broche met parels en groen
Ergebnis: 45 EUR

Fijn broche 333/000 met parels en groen. Klein broche in de vorm van een groen edelstenen blaadje met daarop 3 kleine pareltjes. Grootte 26x12mm

Notenhouten kist
Ergebnis: 25 EUR

Notenhouten kist ca. 1930 met slot 9x26x21cm. Cond.: G

Art Deco beeld, tijger
Startpreis 350 EUR

Grote terracotta beschilderde tijger ca. 1930, gesigneerd met monogram E.J.M. (chip) Cond.: R-G

Bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen
Ergebnis: 325 EUR

Zesdelig antiek bankstel ca. 1890 van notenhout in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering op de bank en velours stoffering op de stoelen bestaande uit 3 stoelen, 2 armleunstoelen en 1 bank 90x130x6...

Schilderij, bijbelse voorstelling
Ergebnis: 800 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze voorstelling 60x48cm. Cond.: G

Russisch landschap
Ergebnis: 210 EUR

Russische School ca. 1950 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, Russisch landschap 29x40cm. Cond.: G

Sabel
Ergebnis: 85 EUR

Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G

6 Soepkommen
Ergebnis: 130 EUR

Zes oude Duitse Meissen porseleinen soepkommen met onderschotels 2e helft 20e eeuw, decor van blauwe bloemen en insecten 6xø16cm. Cond.: G