Fijne boordknoopjes GG 750/000. Ronde gladde boordknoopjes, ø 11 mm, ca 2.9 gr
Groot kavel antiek Duits Zwiebelmuster (uienmotief) porselein ca. 1900 (diverse fabrieken), totaal meer dan 100 delen o.a: kop & schotels, kannen, schalen, eierdoppen, borden, comfort etc. (enkele ch...
Metalen Art Deco inktstel ca. 1920, gemerkt Disko metal 9x26x20cm. Cond.: G
kavel van 7 delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw o.a: 2 inktpotten, 2x dekseldoosje, 2 asbakken en 1 vaasje 5-11cm. Cond.: G
Oude notenhouten zuilenpendule model Josephine, gemerkt Wuba 2e helft 20e eeuw. Bevat bronzen monturen en met halfuurslag op dubbele bel in goede staat 32x22x12cm.
Rozetring GG 585/000 met briljanten. Rozetring met bredere band en briljanten. In het middne ene briljant ca 0.20 crt fancygeel/SI en 8 briljanten totaal ca 0.40 crt W/SI, ø 60 ca 6.8 gr
Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G
Horloge Omega seamaster. Chroom model, automatic, met zwart leren band.
Oude Duitse Kienzle wekkerklok met melodie "La vie en rose" 50-er jaren. Handbeschilderd met vogel- en bloemdecor 4x8x5cm. Cond.: G
Antieke Hollandse mahoniehout op eiken speeltafel 1e helft 19e eeuw met lade en bandintarsia. In zeer goede staat 76x42x87cm.
Drie delig plated koffieset in empire stijl. 20e eeuw in goede staat. 16-23 cm Cond Goed
Franse 19e eeuwse pendule met putti op marmeren voet, gesigneerd Francois Moreau ca. 1860. Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x38x14cm. Cond.: G
Lot met 2 Barnsteencolliers een hanger met barnsteen en 3 benen colliers.
Ring zilver 925/000 met GG 750/000 kop. Zilveren ring met in een GG zetting een grote amethist, ca 7.6 crt. ø bovenzijde ring 14 mm. ø 55 ca 9,9 gr
Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R
Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.
Fijn broche 333/000 met parels en groen. Klein broche in de vorm van een groen edelstenen blaadje met daarop 3 kleine pareltjes. Grootte 26x12mm
Grote terracotta beschilderde tijger ca. 1930, gesigneerd met monogram E.J.M. (chip) Cond.: R-G
Zesdelig antiek bankstel ca. 1890 van notenhout in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering op de bank en velours stoffering op de stoelen bestaande uit 3 stoelen, 2 armleunstoelen en 1 bank 90x130x6...
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze voorstelling 60x48cm. Cond.: G
Russische School ca. 1950 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, Russisch landschap 29x40cm. Cond.: G
Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G
Zes oude Duitse Meissen porseleinen soepkommen met onderschotels 2e helft 20e eeuw, decor van blauwe bloemen en insecten 6xø16cm. Cond.: G