Zeldzame Duitse Louis Philippe mahoniefineer op grenen vertico met opstand ca. 1870 in goede staat 170x48x110cm.
Goudkleurige Louis Seize stoel 18e-19e eeuw met zijde stoffering 102x58x44cm. Cond.: R
Hollands mini kabinet vitrinekast ca. 1800 van eikenhout staand op klauwpoten Louis Quinze. Origineel bronzen beslag, geheel in goede originele staat 80x64x20cm.
Leuk Engels mahoniehouten bibliotheek-ladenkastje, geheel staande op hoge poten en trapvorm met 4 lades in goede staat (enkele stootplekken) 80x40x62cm.
Oude Hollandse wortelnoten fineer secretaire 2e helft 20e eeuw in barokstijl met origineel bronzen beslag in goede staat 110x85x50cm.
Hollands eikenhouten 18e eeuwse barok secretaire met 4 lades, schuine schrijfklep en mooi binnenleven met lades en deurtje (geheime opbergvakken). Originele sloten met sleutel en bronzen beslag in goe...
Bijzondere grote antieke Engelse handgestoken eikenhouten 17e eeuwse Renaissance kist met figuren, druivenranken, toogpanelen, ranken etc gedateerd 1680 . Het blad is tevens compleet handgestoken 87x7...
Eikenhouten uitneembare Hollandse kussenkast met zwarte geprofileerde lijsten 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat. Bevat lades en schappen en heeft pallisander fineer op de deuren 180x64x17...
Mahoniehouten empire tafel ca. 1830 staande op klauwpoten in originele staat 81xø120cm. Cond.: R-G
Tafel, 19e eeuw, met intarsia op het blad en in de poot (mozaïek intarsia) ca. 1840
Teakhouten kruidenierskast met vele lades en schappen 2e helft 20e eeuw in goede staat 195x130x45cm.
Oude vitrinekast in Biedermeier stijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in kersenkleur 145x195x45cm. Cond.: G
Oude Hollandse wortelnoten secretaire 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag. Stijlmeubel in barokstijl 104x55x85cm.
Wortelnoten 19e eeuwse Willem III naaitafel ca. 1860 met snijwerk en origineel wortelnoten vakverdeling. In zeer goede originele staat 73x55x38cm.
Mooie Hollandse eikenhouten flespoot-tafel met kruisverbinding ca. 1880 met leeuwekoppen in zeer goede staat 78x63x100cm.
Duitse 18e eeuwse notenhouten met wortelnoten fineer diep gebogen 2-laden commode met 2 handgrepen aan de zijkanten, bronzen beslag, sloten en sleutels in zeer goede staat met vurenhouten corpus 81x76...
Oosterse teakhouten salontafel (bijzettafel) met intarsia en floraal decor 20e eeuw 47x43x77cm. Cond>: G
Hollands mahoniehouten empire penantkastje, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 91x92x47cm.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist (poten gerestaureerd) 71x153x61cm. Cond.: R
Noord Duitse biedermeier lyra naaitafel ca. 1830 met mahoniefineer, deksel, vakverdeling en uitschuifbare wolzak in goede originele staat 72x52x33cm.
Rijk gestoken 19e eeuwse houten bijzettafel met druiverankendecor ca. 1870, geheel in zeer goede originele staat 78x49x65cm.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel ca. 1860 met velours stoffering in goede staat 100x60x60cm.
Oud Frans ladenkastje (deurtje en lade), gefineerd met intarsia en marqueterie fineer. Bronzen beslag en marmeren blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 86x35x57cm.
Zes 19e eeuwse mahoniehouten fineer Biedermeier stoelen (slechte stoffering, verder in goede staat), lichte fineerschades 90x45x50cm. Cond.: R