Eikenhouten 19e eeuws gesneden figuur, voorstellend Mozes met kalf 32cm. Cond.: G
Groot Frans compositie metalen figuur ca. 1880 met roodmarmeren voet. Gesigneerd August Moreau in zeer goede staat 70x33x29cm.
Grote bronzen Art Deco stijl uil op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Fernandez 37x12x16cm. Cond.: G
Twee bronzen met marmeren boekensteunen 21e eeuw, voorstellend paardenhoofden, gedetailleerd uitgewerkt 32x23x15cm. Cond.: G
Oud Duits bronzen figuur 20e eeuw (toegeschreven aan Karl Fulle Steinbech), voorstellend mannelijk naakt 31,5cm. Cond.: G
Duits bronzen figuur, voorstellend een smid. Letter Z, gegründed 1708, 10,5cm. Cond.: G
Zware bronzen gesigneerde Jugendstil schaal ca. 1900, gesigneerd Kossowski nr. 103 B.D. (1855-1921), voorstelling van een vrouwenhoofd met lang haar en pauwenveer 4x26x18,5cm. Cond.: G
Oude bronzen buste op marmeren voet ca. 1950-1980 in goede staat 18cm.
Moderne marmeren sculptuur, gesigneerd Archipenko ca. 1960 (Russische School), 2x gelijmd 45cm. Cond.: R
Moderne wit met zwart marmeren sculptuur (vermoedelijk Russische School), gemonogrammeerd 2e helft 20e eeuw (chip van voet af) 34x15x10cm. Cond.: G
Bronzen buste op marmeren voet, voorstellend Napoleon Bonaparte 21e eeuw in goede staat 43cm.
Grote 19e eeuwse bronzen 3-luik icoon (tripticon) met religieuze voorstellingen in goede staat 33x27x1,5cm.
Modern bronzen figuur ca. 1980 met onduidelijk monogram en marmeren voet (chip af) 44cm. Cond.: G
Marmeren figuur ca. 1900, voorstellend een jongen aan het tekenen. Gesigneerd Ganova (stuk bij sokkel gelijmd) 44cm. Cond.: R
Vijf oude Oosterse bronzen figuren 20e eeuw met o.a: boedha's 6-12cm. Cond.: G
Bronzen spiesbok op houten sokkel 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x20x12cm.
Twee antieke Bretonse eikenhouten figuren op zuil met blaasinstrumenten ca. 1870 in goede staat 59cm.
Prachtige houtgesneden figuur ca. 1900 van mooie kwaliteit, voorstellend een Chinees met hoed en wandelstok 14cm. Cond.: G
Corpus 17e eeuw, vermoedelijk Spanje of Italië met originele polychromie (houtgestoken) in mooie originele staat 45cm.
Grote houtgestoken vurenhouten monnik ca. 1930, gesigneerd Ramsberg "De Wijnproever" 46cm. Cond.: G
Prachtige grote oude Chinese houtgesneden figuur op losse voet, voorstellend een Karbau met 2 kinderen op zijn rug ca. 1930 (kop aangelijmd) 22x38x18cm. Cond.: R-G
Grote moderne bronzen figuur (naar Botero) 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 51x31x11cm.
Oud Afrikaans houtgesneden figuur uit Namibië 1e helft 20e eeuw 51cm. Cond.: G
Franse compositie metalen figuur ca. 1880, onduidelijk gesigneerd. Voorstellend een schaapsherderin met schaap H.: 46cm. Cond.: G
Frans beeld ca. 1900, voorstellend een man met vaandel, gesigneerd Rimoulet. In goede staat en gemaakt van compisitie metaal 55cm.
Frans beeld met dubbele putti ca. 1900, gesigneerd Guillot. In goede staat en gemaakt van compositie metaal 55cm.
Beeld ca. 1900, voorstellend een landarbeider met zeis, gesigneerd Bruchon. In goede staat en gemaakt van compositie metaal 45cm.
Figuur ca. 1900, voorstellend een dame met roos, gesigneerd Bruchow. In goede staat en gemaakt van compositie metaal 45cm.
Twee Art Deco stijl bronzen eekhoorn boekensteunen met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd A. Weinmann 29x21x11cm. Cond.: G
Bronzen beeldje van een amazone ca. 1920, onduidelijk gesigneerd (H. Lang?) op albasten sokkel 11x4,5x3,5cm. Cond.: G
Beeld van een jonge landarbeider met pikhouweel, kruik en mand ca. 1900 van compositie metaal in goede staat 41cm.
Grote oude compositie metalen figuur op marmeren voet, voorstellend een sluipende luisterende man, gesigneerd S. Melani 30x53x15cm.
Erotische bronzen figuur 21e eeuw op zwart marmeren sokkel in goede staat 15x30x16cm.
Grote bronzen figuur in Art Deco stijl 21e eeuw, voorstellend een adelaarskop op gestyleerde zwart marmeren voet. Gesigneerd C.J. Verhoeff 45cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een musicerend paar (ongesigneerd) in goede staat 50x37x21cm.
Franse compositie metalen figuur ca. 1880, onduidelijk gesigneerd. Voorstellend een schaapsherder met schaap H.: 46cm. Cond.: G
Beeld van Shakespeare ca. 1900 van compositie metaal 31cm. Cond.: G
Antiek figuur van compositie metaal op marmeren sokkel, voorstellend een putti met bekkens. Gesigneerd L.F. Moreau ca. 1900 30cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco olifant op zwart marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd C.J. Verhoeff 27,5x29x16cm.
Oude bronzen danseres in Jugendstil stijl op marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd Faguays in goede staat 54x47x13cm.
Oud bronzen figuur, voorstellend een vissende jongen 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Jary Price 32cm. Cond.: G
Drie oude Chinese bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 6-7cm. Cond.: G
Groot bronzen paard op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd P.J. Mene in goede staat 36x43x14cm.
Drie oude Chinese bronzen figuren, voorstellende Chinese wijsheren 20e eeuw in goede staat 10,5cm.
Groot oud pallisander houten figuur 20e eeuw 73x13x22cm. Cond.: G
Art Deco beeld met marmeren voet en 3 paarden, compositie metaal (brons gepatineerd) ca. 1920, 19x52x12cm.
Antieke bronzen plated jongleuse/danseres ca. 1930 met bronzen voet, vermoedelijk Duits (ongesigneerd) 24cm. Cond.: G
Oude bronzen buste 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met verenhoed en marmeren voet 24xø12cm. Cond.: G