Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen liggend naakt
Ergebnis: 150 EUR

Prachtige bronzen figuur uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gesigneerd J.S. (mooie patina) 6x19x11cm. Cond.: G

Beeld lamp
Startpreis 560 EUR

Grote tafellamp ca. 1900 voorstellend een meisje met verlichte korf. Compositie metaal, origineel beschilderd en gesigneerd Ant. Nelson 61cm. Cond.: R-G

Ring RG, briljant
Startpreis 450 EUR

Antieke fraaie ring GG 585/000 met diamant met een oud briljant slijpsel. ø 5,7 mm ca 4,4 gr ø 60 mm

Zilv. bonbonschaaltje
Ergebnis: 110 EUR

Fraai zilveren bonbonschaaltje (ovaal model) ajourgezaagd met geschulpte rand, 925/000, MT: Juw. Aubert en Zn. NV, JL: K: 1994, ca. 79gr. 12,5x8x4cm. Cond.: U

Beursje, gouden beugel
Ergebnis: 300 EUR

Antiek Hollands beursje met GG 750/000 beugel. Antiek Empire tasbeugel met fraaie lijnbewerking, 72 mm. Vermoedelijk jl S:1827. Met grote keuren.

2 Imari vazen
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen vazen: 1x tuitvaas met floraal geel decor (chip tuit) en 1x octagonale vaas met floraal decor (oude haarlijn) 19-24cm. Cond.: R

Bronzen naakt
Ergebnis: 200 EUR

Liggend bronzen erotisch naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, monogram J.S. in goede staat 13x20x14cm.

4 Schoteltjes, 18e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Vier diverse 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen schotels: 1x octagonaal Kang Xi met floraal decor (chip) 17e-18e eeuw, 1x met decor van flora en vogel, geschulpte rand 18e eeuw (goed), 1x decor van tu...

Granaatbroche
Startpreis 60 EUR

Broche zilver 835/000 met glasgranaat. Grote ronde broche met diverse kleine granaten. Mist een steentje. ø 32 mm. ca 10.1 gr

Kristallen koektrommel
Ergebnis: 80 EUR

Antieke 10 vlaks geslepen kristallen koektrommel met geslepen ster op de bodem en voorzien van een zilveren (835/000) deksel. Nederlands gekeurd met onduidelijk meesterteken, anno 1869, 11xø11,5cm.

Chinese vaas
Startpreis 80 EUR

Chinees porseleinen vaas eind 20e eeuw met decor van aardbeien en blauwe glazuur 27xø14cm. (gemerkt)

Onduidelijk, taveerne
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, drinkend stel 20x30cm. Cond.: G

2 Miniaturen
Ergebnis: 35 EUR

Twee zilveren miniaturen 835/000: 1x Jugendstil fotolijstje en 1x miniatuur van een nachtwaker, totaal ca: 22gr.

Collier Rozenkwarts
Startpreis 275 EUR

Collier van rozenkwarts met WG 585/000 bollen en sluiting en WG 750/000 hanger met briljant. Fraai snoer met cylindervormige rozenkwartskralen, ø 7 mm, verfraaid met 12 WG bolletjes en in het midden ...

Münchener Schule
Startpreis 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Münchener Schule) Duitse School, olieverf op paneel, Duits landschap in de bergen 27x21cm. Cond.: G

naar Blommer
Startpreis 100 EUR

Naar Blommer 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, kinderen spelend in de branding 24x30cm. Cond.: G

Otto Strathmann?
Startpreis 40 EUR

Verso Otto Strathmann (Dusseldorf), olieverf op paneel, portret van een visser 30x24cm. Cond.: G

Dienblad, Delftsblauw
Ergebnis: 55 EUR

Oud Jugendstil keramieken dienblad met blauw floraal decor 20e eeuw (Westraven Delft) 46x23cm. Cond.: G

Rado
Startpreis 60 EUR

Rado dameshorloge DiaStar. Staal met stalenband. 25x29mm, quarts horloge, lengte ca 16 cm

Kavel bakeliet
Ergebnis: 35 EUR

Vijf delen oud bakeliet: 1x koffiemolen, gemerkt DMR Rostock, 1x zaklantaarn, 1x scheidrechtersfluitje, 1x vingerhoed en 1x asbak

Penvuur jachtgeweer
Startpreis 225 EUR

Dubbelloops 19e eeuws penvuur hagelgeweer (deukje in de loop) 112cm. Cond.: R-G

Zakhorloge met afbeeldingen
Ergebnis: 100 EUR

Een zakhorloge met portretten en pareltjesø 48 mm, mechanisch

Bestekkoffer Gero
Ergebnis: 110 EUR

Grote oude bestekkoffer vol met Gero plated bestek 25x29x38cm. Cond.: G

Choker Charisma
Startpreis 300 EUR

Choker GG 585/000 Charisma, met briljant. Choker met in het midden een halve maan met daarin een briljant geslepen diamant , 0.09 crt, met lijnenversiering. Geheel gepolijst. het middenstuk zit bevest...