Prachtige bronzen figuur uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gesigneerd J.S. (mooie patina) 6x19x11cm. Cond.: G
Grote tafellamp ca. 1900 voorstellend een meisje met verlichte korf. Compositie metaal, origineel beschilderd en gesigneerd Ant. Nelson 61cm. Cond.: R-G
Antieke fraaie ring GG 585/000 met diamant met een oud briljant slijpsel. ø 5,7 mm ca 4,4 gr ø 60 mm
Fraai zilveren bonbonschaaltje (ovaal model) ajourgezaagd met geschulpte rand, 925/000, MT: Juw. Aubert en Zn. NV, JL: K: 1994, ca. 79gr. 12,5x8x4cm. Cond.: U
Antiek Hollands beursje met GG 750/000 beugel. Antiek Empire tasbeugel met fraaie lijnbewerking, 72 mm. Vermoedelijk jl S:1827. Met grote keuren.
Twee 19e eeuwse imari porseleinen vazen: 1x tuitvaas met floraal geel decor (chip tuit) en 1x octagonale vaas met floraal decor (oude haarlijn) 19-24cm. Cond.: R
Liggend bronzen erotisch naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, monogram J.S. in goede staat 13x20x14cm.
Vier diverse 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen schotels: 1x octagonaal Kang Xi met floraal decor (chip) 17e-18e eeuw, 1x met decor van flora en vogel, geschulpte rand 18e eeuw (goed), 1x decor van tu...
Broche zilver 835/000 met glasgranaat. Grote ronde broche met diverse kleine granaten. Mist een steentje. ø 32 mm. ca 10.1 gr
Antieke 10 vlaks geslepen kristallen koektrommel met geslepen ster op de bodem en voorzien van een zilveren (835/000) deksel. Nederlands gekeurd met onduidelijk meesterteken, anno 1869, 11xø11,5cm.
Chinees porseleinen vaas eind 20e eeuw met decor van aardbeien en blauwe glazuur 27xø14cm. (gemerkt)
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, drinkend stel 20x30cm. Cond.: G
Twee zilveren miniaturen 835/000: 1x Jugendstil fotolijstje en 1x miniatuur van een nachtwaker, totaal ca: 22gr.
Collier van rozenkwarts met WG 585/000 bollen en sluiting en WG 750/000 hanger met briljant. Fraai snoer met cylindervormige rozenkwartskralen, ø 7 mm, verfraaid met 12 WG bolletjes en in het midden ...
Onduidelijk gesigneerd (Münchener Schule) Duitse School, olieverf op paneel, Duits landschap in de bergen 27x21cm. Cond.: G
Naar Blommer 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, kinderen spelend in de branding 24x30cm. Cond.: G
Verso Otto Strathmann (Dusseldorf), olieverf op paneel, portret van een visser 30x24cm. Cond.: G
Oud Jugendstil keramieken dienblad met blauw floraal decor 20e eeuw (Westraven Delft) 46x23cm. Cond.: G
Rado dameshorloge DiaStar. Staal met stalenband. 25x29mm, quarts horloge, lengte ca 16 cm
Vijf delen oud bakeliet: 1x koffiemolen, gemerkt DMR Rostock, 1x zaklantaarn, 1x scheidrechtersfluitje, 1x vingerhoed en 1x asbak
Dubbelloops 19e eeuws penvuur hagelgeweer (deukje in de loop) 112cm. Cond.: R-G
Een zakhorloge met portretten en pareltjesø 48 mm, mechanisch
Grote oude bestekkoffer vol met Gero plated bestek 25x29x38cm. Cond.: G
Choker GG 585/000 Charisma, met briljant. Choker met in het midden een halve maan met daarin een briljant geslepen diamant , 0.09 crt, met lijnenversiering. Geheel gepolijst. het middenstuk zit bevest...