A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G
Agnes Wedrich 1898 (Duitse School), pastel op papier, portret jagersjongen 39x52cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Delfts keramieken plooischotel met Chinees decor (ongemerkt), lichte randglazuur-schades ø34cm. Cond.: G
Duitse porseleinen KPM reservistenp;ijp ca. 1910 met wapendecor in goede originele staat 73cm.
Oude/antieke Hturingen porseleinen groep, voorstellend 4 putti met vogels en vogelkooi (lichte beschadigingen) 19x20x16cm. Cond.: R
Twee kleine antieke Chinees porseleinen bolvaasjes met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 6xø6cm. Cond.: G
A. Kriezel (Duitse School), olieverf op linnen, bospad 68x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd modern schilderij, acryl op linnen, lichtstraal door venster 50x60cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen bloempot met decor van flora en strik 23xø29cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zittende man en hondje 23x20cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuw, houtskool op papier, studie manshoofden 46x30cm. Cond.: G
Groot porseleinen tafelstuk met diverse putti en opgewerkte bloemen, gemerkt A.B. 20e eeuw. In goede staat, minimale chip mogelijk 47x40x23cm. Cond.: G
J. Osterschmidt 1907 (Duitse School), olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier, brug en figuren 73x59cm. Cond.: G
C. Zycholl 1946, aquarel op papier, vaas met bloesemtakken 33x44cm. Cond.: G
Veertien werken van Ottokar Gräbner (1904 - 1972), linoleumsnedes op papier , diverse voorstellingen met figuren etc. 14x30cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), houtskool op papier, twee tekeningen van een hond 18x18cm. Cond.: G
Chinees ivoren flacon ca. 1900 (hoofd dient als stop), voorstellend een Chinese oude man 11cm. Cond.: G
Anton Jan Cozijnsen '42 (1917 - 1969 Den Haag), olieverf op linnen, duingezicht 38x24cm. Cond.: R
Twee Oosterse werken op rijstpapier ca. 1900 (China?): 1x boedha 41x30cm. en 1x twee hoogwaardigheidsbekleders 46x35cm. (vochtvlekken) Cond.: R
Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G
Geo Poggenbeek ( Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, boer met paardenkar 14x19cm. Cond.: G
Rob de Haan ca. 1980 (vroeg werk in de Haagse school-stijl), olieverf op linnen, boerderij met waslijn 50x60cm. Cond.: G
Kyrillisch gesigneerd (Russische School), olieverf op paneel, (verso: Anatoli Ivanovich Kovin Avond 1968), impressionistisch dorpsgezicht 50x33cm. Cond.: G
J. Blomeyer 1978 (Duitse School), olieverf op linnen, "Phäonien" 60x67cm. Cond.: G