Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Spiegel met lampen
Startpreis 40 EUR

Oude Jugendstil houtgestoken wandspiegel met twee lampen ca. 1910. Originele beschildering en in goede staat 81x61x19cm.

Studie, 4 hoofden
Ergebnis: 50 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, houtskool op papier, studie manshoofden 46x30cm. Cond.: G

Tweezits bankje
Startpreis 135 EUR

Duits Louis Philip bank ca. 1870 van notenhout en wortelnoten met snijwerk. Geheel in goede originele staat 62x120x58cm.

Schilderij, Duits
Startpreis 325 EUR

J. Osterschmidt 1907 (Duitse School), olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier, brug en figuren 73x59cm. Cond.: G

C. Zycholl 1946
Startpreis 40 EUR

C. Zycholl 1946, aquarel op papier, vaas met bloesemtakken 33x44cm. Cond.: G

Schilderij
Ergebnis: 50 EUR

Anton Jan Cozijnsen '42 (1917 - 1969 Den Haag), olieverf op linnen, duingezicht 38x24cm. Cond.: R

Kastje
Ergebnis: 90 EUR

Notenhouten Louis Quinze stijl ladenkastje 2e helft 20e eeuw (2 lades en 1 deurtje), lichte krassen 89x40x40cm. Cond.: G

Sidetable
Ergebnis: 85 EUR

Oude teakhouten sidetable met ruiten ingelegd en 2 lades, 2e helft 20e eeuw (lichte krassen) 74x130x45cm. Cond.: R

Schilderij, Ritschie
Startpreis 500 EUR

Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G

Geo Poggenbeek
Startpreis 180 EUR

Geo Poggenbeek ( Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, boer met paardenkar 14x19cm. Cond.: G

Commode
Startpreis 300 EUR

Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G

2 Empire stijl bokalen
Ergebnis: 100 EUR

Twee prachtige zware marmer met bronzen dekselbokalen 2e helft 20e eeuw in goede staat 30xø19cm.

Schilderij, Hobbe Smit
Ergebnis: 1.400 EUR

Hobbe Smith (Wit marsum 1862 - 1942 Amsterdam 1942), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met schepen op de kade 90x60cm. Cond.: G

3 Miniatuur portretjes
Ergebnis: 100 EUR

Drie antieke geschilderde miniaturen ca. 1900: 1x dekseldoosje met Napoleon, 1x ovaal met religieuze dame en 1x ovale damesbuste 6-10cm. Cond.: G

Miniatuur portretje
Ergebnis: 100 EUR

Vroeg 19e eeuws miniatuurportret (handgeschilderd) met vuurvergulde messing lijst ca. 1820. Spanningsscheur in de miniatuur, verder in goede originele staat 18,5x13,5cm.

Brede kaptafel, spiegel
Startpreis 100 EUR

Zeer grote mahoniehouten spiegel ca. 1930 met facetgeslepen spiegel in goede staat 113x180cm.

Buffetkast, Queen Anne stijl
Ergebnis: 100 EUR

Engelse notenhout met wortelnoten fineer Queen Anne buffetkast ca. 1910 met snijwerk. 3-Deurs kast staande op klauwpoten in goede staat 140x142x45cm.

Klaptafel
Ergebnis: 250 EUR

Originele 18e eeuwse Engelse eikenhouten tiltoptafel in goede originele staat met mooie patina 70xø89cm. Cond.: G

Zilveren lepel + vork
Startpreis 30 EUR

Zilveren gebaks-eetset met geschubde reptielsteel 835/000, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1870, ca. 62gr. L.: 16cm. Cond.: U

Boek Rembrandt
Ergebnis: 60 EUR

Antiquarisch boek 19e eeuw: Rembrandt, leven en kunst, geschreven door Jan Veth ter Herinnering van Rembrandts 300 jarigen geboortedag. Bevat diverse steendrukken (vochtvlekken) 41x31x5cm. Cond.: R

Granaat armband 3 rij
Startpreis 140 EUR

Granaatarmband met GG 585/000 antieke sluiting. Armband met 3 rijen granaten bevestigd aan een klassieke ronde GG 585/000 sluiting met filigrain en in het midden een granaat. ø sluiting 16 mm lengte 1...

Convoluut boek
Ergebnis: 275 EUR

Convoluut met drie verschillende uitgaven, namelijk: A) Veldtogt van den generaal Brune in de Bataafsche Republiek in het jaar 1799. - beschreven door een officiert van zijn etat-major uit het Fransch...

3 Delen Kantonees
Ergebnis: 60 EUR

Drie delen 19e eeuws Kantonees porselein (mandarijndecor): 1x kannetje (deksltop vernieuwd), 1x set vazen met goud en figurendecor, 1x vaas (chip bovenrand), 1x vaas (oude haarlijn)O 15-26cm. Cond.: R

Koperen kraankan
Ergebnis: 25 EUR

Grote 19e eeuwse koperen kraankan in empire stijl. In goede staat 47cm.