Grote Hollandse eikenhouten met noten fineer kussenkast 2e helft 20e eeuw (uitneembaar). Stijlmeubel in Renaissance stijl. Zwarte halve zuilen met capitellen, geheel in zeer goede staat 190x65x180cm.
Zilveren gebaks-eetset met geschubde reptielsteel 835/000, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1870, ca. 62gr. L.: 16cm. Cond.: U
Granaatarmband met GG 585/000 antieke sluiting. Armband met 3 rijen granaten bevestigd aan een klassieke ronde GG 585/000 sluiting met filigrain en in het midden een granaat. ø sluiting 16 mm lengte 1...
Zeer grote plated kandelaar 19e eeuw in barokstijl 160cm. Cond.: G
Twee delen imari porselein 19e eeuw: 1x penselenvaas met floraal decor (bakfout bodem) 16xø19,3cm. en 1x grote vaas met floraal decor 25xø14,5cm. Cond.: G
Twee zeldzame originele Black Forest (Schwarzwald) handgestoken stoelen (armleunstoelen) ca. 1880 Duitsland met eikenblad-decor en boomschors-effect. In goede originele staat 90x60x47cm. en 87x70x60cm...
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met decor van goud, flora en vogels (zeldzame vorm) in goede staat 5x34x30cm.
Zes delen porselein/keramiek met honden (boxers): 2x keramieken boekensteunen ca. 1930, 1x sierbord "Dogs Life" en 3x keramieken boxers 11-24cm. Cond.: G
Oude messing jaarpendule uit Duitsland ca. 1950, gemerkt Schutz (functies niet getest) 22x13x11cm. Cond.: R
Oude electrische kogelklok van Mattel Duitsland, transparante kap is beschadigd 2e helft 20e eeuw 20x26x15cm. Cond.: R
Duitse Junghans regelateur ca. 1890 in notenhouten kast. In originele staat (geen wormbeval of fineerschades) 106cm.
Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...
Collier GG 585/000 met camee. Gourmetcollier met GG hanger met mooie camee in een bewerkte rand. Grootte hanger 30x22 mm. Lengte collier 42 cm totaal ca 11.1 gr.
Oude vernikkelde vogelkooitjes-klok ca. 1930. Functies niet getest, verder in goede staat 14xø6cm.
Broches milliflori, 3 stuks. 3 Ronde broches,ø 23 mm, met ingelegde bloemversieringen. onedel.
Gesigneerd C. Verschuur, olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van flora en vaas (breuken en randschades) ø23cm. Cond.: M-R
Hollandse 19e eeuwse Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat (barst in slingerkast) 140x42x20cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse beschilderde Friese stoelklok met wekkerfunctie in goede originele staat 70x36x32cm. Cond.: G
A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G
Agnes Wedrich 1898 (Duitse School), pastel op papier, portret jagersjongen 39x52cm. Cond.: G
Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...
Drie 19e eeuwse Hollandse goudsteen keramieken kommen met decors rondom 10xø6cm. en 8xø11,5cm. Cond.: G
Ring 333/000 met granaten. Sierlijke ring met een grote ovale granaat, ø 9x6.5 mm en aan weerskanten 3 ronde granaten. Als nieuw. ca 2,15 gr ø 62