Twee imari porseleinen vaasjes 19e eeuw, beide met minimale chip 11,5cm. Cond.: R
Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G
Zeldzame 18e-19e eeuwse imari porseleinen tafelstuk (mogelijk Chinees). Gesigneerd met met decor van flora en landschap 12xø21,8cm. Cond.: G
Plantentafel 1e helft 20e eeuw van notenhout met bronzen beslag en onyx blad in goede staat 80x30x30cm.
Oude Jugendstil houtgestoken wandspiegel met twee lampen ca. 1910. Originele beschildering en in goede staat 81x61x19cm.
Duits Louis Philip bank ca. 1870 van notenhout en wortelnoten met snijwerk. Geheel in goede originele staat 62x120x58cm.
Granaatarmband met GG 585/000 antieke sluiting. Armband met 3 rijen granaten bevestigd aan een klassieke ronde GG 585/000 sluiting met filigrain en in het midden een granaat. ø sluiting 16 mm lengte 1...
Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G
Vier oude/antieke Chinese jade bewerkte plaquettes met diverse decors in goede staat 4-5cm. Cond.: G
Zeer grote plated kandelaar 19e eeuw in barokstijl 160cm. Cond.: G
Twee oude Franse majolica vazen 20e eeuw handgeschilderd, voorstelling van figuren in landschap 25xø14cm. Cond.: G
Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G
Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...
Collier GG 585/000 met camee. Gourmetcollier met GG hanger met mooie camee in een bewerkte rand. Grootte hanger 30x22 mm. Lengte collier 42 cm totaal ca 11.1 gr.
Notenhouten Louis Quinze stijl ladenkastje 2e helft 20e eeuw (2 lades en 1 deurtje), lichte krassen 89x40x40cm. Cond.: G
Oude teakhouten sidetable met ruiten ingelegd en 2 lades, 2e helft 20e eeuw (lichte krassen) 74x130x45cm. Cond.: R
Broches milliflori, 3 stuks. 3 Ronde broches,ø 23 mm, met ingelegde bloemversieringen. onedel.
Grote 19e eeuwse Duitse steengoed kruik gedateerd 1852, Letters AzK. Haarscheur en bodemrand beschadigd 37xø20cm. Cond.: R
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Zeven oude Hollandse wandtegels o.a: Delft + makkum 20e eeuw, diverse voorstelling met figuren etc. 13x13cm. Cond.: G
Oud 12-pas tegeltableau 1e helft 20e eeuw (Delft of Makkum) met tekst "De bouwman wacht van s'Heeren hand veel milden zegen op het land". 5 Tegels met barsten in glazuur 51x39cm. Cond.: R
Ring 333/000 met granaten. Sierlijke ring met een grote ovale granaat, ø 9x6.5 mm en aan weerskanten 3 ronde granaten. Als nieuw. ca 2,15 gr ø 62