Chinees porseleinen 18e eeuwse 5-delige set bestaande uit: 3 schenkkannen, tablet en strooier. 1 Kan en het tablet zijn onbeschadigd, 2x handgreep gerestaureerd, chips deksel, chips tuit, bovenrand ge...
Gesigneerd H.Koekkoek, olieverf op paneel, 20e eeuw, zeilboten op zee. 399x29cm., Cond.:G
Twee fraaie Hollands zilveren kandelaars in de vorm van zeilen met floraal bewerkte bovenzijde, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: W 1906, 7x7cm. Cond.: G-U
Bijzondere armband GG 585/000 met diverse edelstenen. Fraaie armband met bewerkte zetranden met o.a. carneool, bloedkoraal, granaat, hematiet en camee, in diverse slijpvormen.Voorzien van bakslot, ver...
Armband GG 585/000 5 rij met antieke sluiting. Armband bestaande uit 5 rijen rond venetiaanse schakel bevestigd aan sierlijke GG eindstukken aan ronde gegraveerde sluiting. Lengte 18 cm ca 21.25 gr
Prachtige 18e eeuwse Engelse eikenhouten klaptafel (gateleg tafel) met twee lades en bronzen beslag in zeer goede staat 72x106x150cm.
Groot uitgebreid Duits porseleinen eetservies, gemerkt Nicolaus Franz Hoflieferanten Frankfurst Am Main ca. 1930 bestaande uit: 51x grote borden, 21x diepe borden, 32x kleine platte borden, 3x iets kl...
Oude Chinese Yixing terracotta theepot met fijn opgewerkt decor van bloesemtakken 1e helft 20e eeuw (of ouder), gemerkt Cond.: G
Siegfried Reich a.d. Stolpe 65 ( 1912 -2001 Duitse School), gemengde techniek op papier, 12x8,5cm., 10x10cm., 12,5x7cm. en 9,5x9,5cm. Cond.: G
Miniatuurportret 19e eeuw van een dame met landschap op de achtergrond in messing lijst, geheel geschilderd 9,5x7,5cm. Cond.: G
Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U
Armband GG 585/000 met robijn, saffier en smaragd. Armband met grote open gewerkte schakels met daarin om en om een robijn en saffier en daartussen een ruitvormige schakel met smaragd. Lengte 18 cm ca...
Antiek Hollands beursje met GG 750/000 beugel. Antiek Empire tasbeugel met fraaie lijnbewerking, 72 mm. Vermoedelijk jl S:1827. Met grote keuren.
Ring WG 750/000 met briljanten. Strakke elegante slagring met aan de bovenzijde twee bolletjes met briljant pave gezet. totaal ca 0.28ct TW/loepzuiver, ø 56, ca 4.8gr.
Zeer fraaie zilveren ovale koektrommel, Hollands strak model met scharnier, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: H 1917, ca. 361gr., 16x11x7,5cm. Cond.: G-U
Armband GG 585/000 met GG munt. Gourmetarmband met in een gladde muntrand een munt van fl 5,- van Wilhelmina 1912. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. ca 20.25 gr lengte 19 cm
A. Morin ca. 1900, olieverf op linnen, herder met koeien bij drenkplaats in de avond 65x50cm. Cond.: G
Twee werken van W. lammers ca. 1900 (Wilhelm Albertus Lammers 1857 - 1913), olieverf op paneel, kippen in de stal 22x16cm. Cond.: G
Kyrillisch gesigneerd (Russische School), olieverf op paneel, (verso: Anatoli Ivanovich Kovin Avond 1968), impressionistisch dorpsgezicht 50x33cm. Cond.: G
Twee grote oude marmeren met bronzen cassolettes ca. 1930, 53cm. Cond.: G
Hollands 18e-19e eeuws lepelrek, origineel beschilderd met 12 gelijke gemerkte tinnen lepels in goede staat 50x28x7cm.
Hollandse Friese staartklok ca. 1800 met maanstand, wekker, kwartierslag en lange kast in originele staat 140x36x23cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse empire zuilen chiffoniere met origineel messing beslag en messing capitellen, lichte fineerschgades 140x107x50cm. Cond.: R-G
Grote klassieke kersenhouten eethoek met prachtige tafel voorzien van inlegwerk bandintarsia op het blad en lades aan beide zijden. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 200x100x80cm. Daarbij 4 kersenhou...
Drie oude Deense designstoelen van Braziliaans teakhout ca. 1960 (nr. 225) (ongemerkt). Ontwerp Henning Kjaernulf voor de meubelfabriek van Bruno Hansen 76x49x54cm.
Prachtige vroeg 19e eeuwse naaitafel met prachtig geschilderde chinoiserie decors rondom de naaitafel en ook binnenin. Zwarte lak met gouddecors, geheel in goede originele staat 76x65x44cm.
Hollandse eikenhouten gestoken schouw met Hollands wapen, volle zuilen, capitellen en leeuwenkoppen ca. 1910 in goede staat, tevens een vuurbok en haardset 145x150x46cm.
Prachtige pallisander/wortel fineer met pallisander naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe). Recentelijk vakkundig gerestaureerd, mooi binnenwerk 75x55x44cm. Cond.: G
Bronzen beeld, voorstellend twee kwartels, gesigneerd E. Lienard (waarschijnlijK Emile Lienard 1842 - ), 16x28x14cm. Cond.: G
Duitse KPM porseleinen zoutvat met dubbele houders ca. 1900 met geschilderde decors van putti en flora 13x14x9cm. Cond.: G
Oude 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze pijpvaas met afgebeeld 3 hoogwaardigheidsbekleders in de natuur (gesigneerd) 24xø12cm.
Choker WG, 585/000, met Smaragd en Briljant. Choker met in het midden een fantasiestukje met daarin 4 Smaragden, markiesgeslepen, totaal ca 0,48 crt, in een soort kruis gezet met 2 kleine briljanten....
Zilveren (925/000) suikercoupe Empirestijl met staande knerren, twee gekrulde draagoren, versierde bovenrand en staand op vierkante voet met 4 ronde kogelpootjes, MT: A. de Haas Sneek anno 1905, ca. 3...
Hanger WG585/000 met Citrien en Briljant. Langwerpige hanger, 15x22 mm, met in het midden een ovaal gefacetteerde Citrien, ø 11x9 mm. Het midden van de hanger is opengewerkt en aan een zijde is de ha...
Twee delen oud Duits blikken speelgoed: 1x grote Arnold oplegger met container Express DAF ca. 1950 (bespeeld en 1x Tippco Caddilac met opwindmechanisme (ongetest en bespeeld) 19-54cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 18e eeuwse tulpen-steekvaas met drakendecor in goede staat 22xø15cm.
Twee ringen GG 585/000. Een wapenring met blauwlagensteen, 8,5x10,5 mm, voorzien van wapen met afdruk, ø 57, en een trouwring breedte 4,4 mm. ø 62 Totaal ca 8.00 gr
Orientaalse choker, goud met zilver met emaille en parels. Uniek collier met 11 schakels, 24 en 17 mm, met groen en wit emaille verfraaid en versierd met kleine parels en groene steentje. Bevestigd aa...
Desprez 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren en vee 55x46cm. Cond.: G
Jacob Cats: "Alle de wercken", Amsterdam, Schipper, 1655. Alle 19 in de titelpagina genoemde titels zijn aanwezig. Ogenschijnlijk compleet. Titelvignet, titelblad en schutbladen gerestaureerd. Verluch...
Convoluut met drie verschillende uitgaven, namelijk: A) Veldtogt van den generaal Brune in de Bataafsche Republiek in het jaar 1799. - beschreven door een officiert van zijn etat-major uit het Fransch...
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 met console. Zonder uurwerk maar verder in goede staat (vergulding goed). Console heeft schade. Hoogte (zonder console): 45cm. Cond.: R
Grote Hollandse eikenhouten met noten fineer kussenkast 2e helft 20e eeuw (uitneembaar). Stijlmeubel in Renaissance stijl. Zwarte halve zuilen met capitellen, geheel in zeer goede staat 190x65x180cm.
Mahoniehouten antieke Louis Philip vlinderbank met snijwerk en nieuwe rode stoffering in goede originele staat 120x86x160cm.
Hollandse Biedermeier 19e eeuwse 2-deurs kast van mahoniehout met lades en schappen (uitneembaar), lichte beschadigingen 200x123x46cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl pelikaan 21e eeuw met zwart marmeren sokkel, gesigneerd Francois Pompon 49cm. Cond.: G
Stel bronzen duiven 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Francois Pompon 25cm. Cond.: G