Twee sets van twee 19e eeuwse kandelaren: 2x messing met 8-kantige voet ca. 1800 en 2x roodkoper met vierkante voet in goede staat 21-28cm.
Origineel oud kartonnen reclamebord ca. 1930 "Cycles en Motorcars Brampton Chains", lithografie op papier 41x24cm., gesigneerd Cecil Aldin ( 1870 - 1935). Rand iets beschadigd, Cond.: R-G
Oude barometer, mahonie fineer met intarsia, schelpen en bandintarsia. Hollands schrift en gemerkt LUFFT, 2e helft 20e eeuw. In goede staat, L. 72cm.
Oude Hollandse kopergeslegen borstelkastje. Deurtje met spiegel en borstelset 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x35x10cm.
Engelse Holy Bible 19e eeuw "by J.G. Murdoch London 1877" met messing beslag en diverse gravures. Binnenkant kaft gescheurd 10x27x35cm. Cond.: R
Oude Engelse jachtvliegtuigpiloot-bril WO II, gemerkt Stadium Made iN england patent no. 1010573. In goede staat 19x8x3cm.
Messing petroleumlamp ca. 1900 met twee vazen in goede originele staat 26-63cm.
Twee sets van 6 koperen steelpannen 20e eeuw in goede originele staat ø7-ø17cm.
Drie antieke koperen kaarskandelaars 19e eeuw in goede staat 19-25cm.
Antieke Duitse bronzen bewerkte koeienbel met lederen band, gedateerd 1913 en met initialen T.H.G. 60xø18cm. Cond.: G
Oud eikenhouten stuurwiel ca. 1930 in goede originele staat ø57cm.
Oude massief keramieken Match-striker (luciferhouder) met Allsopp's reclame ca. 1930 5xø12cm. Cond.: G
Vier metalen Jugendstil stijl tafellampen met glazen kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 31xø16cm.
Oude bakelieten Philips Planisphere (planetarium) met draaibare schijven ø26cm. Cond.: G
Zeven flessen rode wijn, Coupole St. Clément, "Les Gros Caillous", grand cru expertise.
Oude bontjas (lang model), bruinkleurig en in goede staat 111cm. Ca. maat 38
Vijf oude verrekijkers: 1x polar, 1x pallas, 1x De Fraisme Paris, 1x Busch Utralut en 1x Ohtake Field 7-1, 15-20cm. Cond.: G
Edu Toys anatomie pop van kunststof 2e helft 20e eeuw in goede staat 49cm.
Drie decoratieve houten koffers met leder 2e helft 20e eeuw in goede staat 30-40cm.
Koperen Jugendstil kan ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede staat 30cm.
Beschilderde 19e eeuwse kolenbak met bloemdecor en leeuwenpoten in goede staat 62x28x31cm.
Vier 19e eeuwse messing/koperen kaarskandelaars (1 stel en 2 verschillende) in zeer goede staat 18,5-21cm.
Twee 19e eeuwse lijsten en spiegel (beschadigd, vergulding) 70x80cm. en 64x45cm. Cond.: M
Grote oude glazen globe met verlichting, staatkundige globe VeB Herman Haack Leipzig (klein stukje papier af) 46xø30cm. Cond.: R-G
Oude messing bureaulamp 2e helft 20e eeuw met groenglazen kap (2 chips) 34x27x22cm. Cond.: R
Kleine Tiffany stijl tafellamp met glas-in-lood kap en compositie metalen voet 40xø20cm. Cond.: G
Oude Duitse Hohner accordeon Type Student II in redelijke staat 36x33x23cm.
Meerschuim tabakspijp ca. 1900 in originele foudraal met voorstelling van stier (1 hoorntje mist) 11x4,5x3cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse gietijzeren draagconsoles, bewerkt met paardenhoofden in goede staat 60x40x8cm.
Drie oude tinnen kraantjeskannen 20e eeuw, 1x beschilderd (1 kraantje mist) 35-49cm. Cond.: R-G
Vooroorlogse scheermesjes-slijper uit Duitsland, gemerkt Rotbart Mond Extra, Made in germany 5x9x7cm. Cond>: G
Oud compositie metalen beeld 1e helft 20e eeuw getiteld "Poesie par Rancoulet" 45cm. Cond.: G
Messing stroomverdeler "Space Marking" ca. 1920, waarschijnlijk voor scheepvaart 14xø13cm. Cond.: G
Kavel diverse Duitse antiquarische boeken 19e eeuw: 7x Napoleon Memoires, 3x Der Deutsche Fransosische Krieg, 1x Deutsche Landsmannschaft en 1x Geschichte Napoleons 18,5-25cm. Cond.: R-G
Zeven delen 19e eeuws gietijzer o.a: 1x haal, 2x wafelijzer, 1x bijl, 1x treef, 2x tang en 1x lange pan 50-150cm.
Koperen kolenkit 19e eeuw met schep in goede originele staat 50x40x42cm.
Twee grote goudkleurige wandconsoles 2e helft 20e eeuw (kunststof) 47cm. Cond.: G
Groot decoratief windlicht met messing sierwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø20cm.
Oude verchroomde bureaulamp ca. 1950 (kabel nieuw), lichte oxydatie, H.: 33cm. Cond.: G
Drie oude metalen seinlampen (Ambulancia, Daimon) en 1 box camera Coronet Rex 9-12cm. Cond.: G
Grote oude kopergedreven Art Deco tabaksdoos ca. 1930 met decors van tabaksbladeren in zeer goede staat 11x25x15cm.
Twee crucifixen, een St Gerardus beeldje en een pillendoosje met Maria en kind. Alles uit metaal.
Antieke koperen bunzenbrander (deuk) en antiek messing mini-doofpot met stadswapen 19e eeuw 16-21cm. Cond.: R-G
Collectie van 24 boeken van Louis Couperus, diverse titels o.a: Veen uitgevers Cond.: G
Collectie van 16 boeken Jules Verne, diverse titels o.a: uitgave Elseveier, uitgave Baart Cond.: G
Compositie metalen plantenbakje, bewerkt met 2 zittende vrouwenfiguren ca. 1870 in goede staat 15x20x14cm.