Grote Hollandse mahoniehouten empire cilinder secretaire met koperen bandintarsia, uitschuifbaar schrijfblad en diverse lades (compleet). In ongerestaureerde staat (fineerschades) 127x130x57cm. Cond.:...
Prachtige 19e eeuwse empire zuilen chiffoniere met origineel messing beslag en messing capitellen, lichte fineerschgades 140x107x50cm. Cond.: R-G
Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet ca. 1780 (hekjeskabinet) met halve zuilen, messing vergulde kapitellen en origineel ringbeslag. Geen beschadigingen, in zeer goede staat 220x160x55cm.
Originele 19e eeuwse Bretonse handgestoken kast met lade, 2 deurtjes en bordenrek in goede staat 183x89x40cm.
Notenhouten schrijftafel ca. 1870 met 3 lades en schrijfleer in goede staat 76x68x120cm.
Hollands eikenhouten 18e eeuws gestoken halbank met zeeslag beschildering en gouddecor, 108x42x122cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R
Drie-delig Jugendstil bankstel ca. 1900 van notenhout met bandintarsia en guirlande intarsia. Stoffering van groene zijde. Geheel in goede staat 98x128x70cm. en 95x64x67cm.
Duitse eikenhouten Jugendstil 2-delige kast ca. 1900 met zweepslag-decor snijwerk. Geen beschadigingen, origineel beslag, sleutel en sloten. In zeer goede originele staat 195x117x56cm.
Hollandse 18e eeuwse barok secretaire in Louis Quinze stijl. Wortelnoten fineer op eiken met origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met diverse lades en kelder. Lichte fineerschades, verder in go...
Zeldzaam 19e eeuwse Engelse wortelnoten vitrine opzetkast met zuilen, geheel wortelnoten fineer (ook zijkanten) met 2 deuren, lade, 2 deuren en opbergruimtes onder de koplijst. 180x87x50cm. Cond.: G
Kleine oude spinet-vleugel ca. 1950 Sperrhake Passau in zeer goede staat 85x85x150cm.
Duitse vleugel, gemerkt Blüthner Leipzig ca. 1920, zwart gelakt en in goede originele staat, Aliquot piano patent met pianokruk 103x150x190cm.
Groot 19e eeuws mahoniehout fineer op eiken trumeau met lade. Consoles met klauwpoten (origineel zonder spiegel). In goede originele staat 97x108x49cm.
Duits mahoniefineer Louis Philipp buffet ca. 1870 met opstand (2-delig) en spiegels in goede originele staat 200x130x60cm.
Prachtige grote wo0rtelnoten Art Deco kast ca. 1930 met deuren en glazen schuifdeuren (2-delig). In zeer goede originele staat 185x240x60cm.
Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G
Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer barok secretaire ca. 1780 met wortelnoten en bandintarsia. Recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 215x66x130cm.
Zeldzame antieke eikenhouten gestoken Neo Renaissance 2-deurs beeldenkast met gestoken bijbelse voorstellingen, cherubijnkoppen, leeuwen met wapenschilden etc. ca. 1880. In zeer goede staat 188x80x57c...
Vroeg 18e eeuwse eikenhouten met pallisander renaissance kussenkast. Mooi binnenwerk met uitgesneden deurtjes en geheime lade achter de schuif en 3 lades achter de deuren. Mooie uitvoering met diverse...
Grote vroeg 19e eeuwse eethoek met mahoniefineer bestaande uit een empire uittrektafel met bijzondere spantpoot (fineerschades) en daarbij 7 Louis Seize mahoniehouten stoelen (1x armleunstoel) met int...
Twee zeldzame originele Black Forest (Schwarzwald) handgestoken stoelen (armleunstoelen) ca. 1880 Duitsland met eikenblad-decor en boomschors-effect. In goede originele staat 90x60x47cm. en 87x70x60cm...
Bijzondere grote Duitse historisme Neo Renaissance notenhouten op eiken buffetkast. Tweedelig met 5 deuren, 3 lades en houtgesneden figuren op de lijseen. Decor van leeuwekoppen, flora en putti ca. 18...
Zeldzame notenhouten gestoken beelden-vitrinekast ca. 1880 met schitterend snijwerk, atlas, 2x fabeldieren, adelaren, slangen en liggende Neptunus. Zijkanten met glas (Neo renaissance). In zeer goede ...