Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Oorfauteuil kersen
Startpreis 600 EUR

Nieuwe Duitse kersenhouten biedermeier stijl oorstoel, schellack gepolitoerd en zwarte biedermeier stoffering in zeer goede staat 125x56x83cm.

Bijbelkastje, gestoken panelen
Startpreis 600 EUR

Prachtige 19e eeuwse eikenhouten gothische bijbelkast met snijwerk, briefpanelen, figuren, ranken en slot. In zeer goede staat 148x95x57cm.

Vetico met opzet
Startpreis 600 EUR

Zeldzame Duitse Louis Philippe mahoniefineer op grenen vertico met opstand ca. 1870 in goede staat 170x48x110cm.

Eiken kabinet
Ergebnis: 600 EUR

Hollands 18e eeuws eikenhouten kabinet in Louis Quinze stijl ca. 1760. In goede staat, geen scheuren of kromme deuren 250x190x65cm.

Eiken barokkast
Startpreis 500 EUR

Uitneembare 18e eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast met lade en schuine hoeken (schappen) in goede originele staat 64x156x192cm.

Eiken kabinet
Ergebnis: 625 EUR

Klein Hollands (Twents) eikenhouten kabinet ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 53x140x200cm.

Eiken bureau
Startpreis 500 EUR

Eikenhouten 19e eeuws Grunderzeit rolbureau in zeer goede staat. Recentelijk vakkundig gerestaureerd, bevat uitschuifbaar schrijfblad en diverse lades 125x110x70cm.

Boekenkast
Startpreis 500 EUR

Grote antieke Duitse boekenkast ca. 1920 van notenhout met wortelnoten fineer in Renaissance stijl. 3-Deurs met grote leeuwenpoten en in goede originele staat 180x52x220cm.

Empire secretaire
Ergebnis: 500 EUR

Grote Hollandse mahoniehouten empire cilinder secretaire met koperen bandintarsia, uitschuifbaar schrijfblad en diverse lades (compleet). In ongerestaureerde staat (fineerschades) 127x130x57cm. Cond.:...

Engels wortelnoten bureau
Startpreis 500 EUR

Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R

Wortelnoten secretaire
Startpreis 500 EUR

Hollandse 18e eeuwse barok secretaire in Louis Quinze stijl. Wortelnoten fineer op eiken met origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met diverse lades en kelder. Lichte fineerschades, verder in go...

Spinet
Startpreis 500 EUR

Kleine oude spinet-vleugel ca. 1950 Sperrhake Passau in zeer goede staat 85x85x150cm.

Empire eethoek
Ergebnis: 800 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse eethoek met mahoniefineer bestaande uit een empire uittrektafel met bijzondere spantpoot (fineerschades) en daarbij 7 Louis Seize mahoniehouten stoelen (1x armleunstoel) met int...

Miniatuur commode
Startpreis 450 EUR

Duitse 18e eeuwse barok modelcommode gemaakt van diverse soorten fineer op vurenhout. Corpus met originele rugwand, sloten, beslag etc. in zeer goede staat 37x45x31cm.

Gestoken zuil
Startpreis 425 EUR

Grote antieke Oosterse houtgestoken piedestal met floraal decor en fabelfiguren 1e helft 20e eeuw 121cm. Cond.: G

Bestoken flespoot tafel
Startpreis 400 EUR

Mooie Hollandse eikenhouten flespoot-tafel met kruisverbinding ca. 1880 met leeuwekoppen in zeer goede staat 78x63x100cm.

Naaitafel
Startpreis 400 EUR

Duitse naaitafel ca. 1840 Biedermeier met wortelnoten-, noten-, essen- en mahoniefineer op vurenhout. Bevat bandintarsia met mooi origineel binnenleven in lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en ...

Eiken 2-deurs kast
Ergebnis: 400 EUR

Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok poortkast met sleede poten en origineel beslag. In zeer goede originele staat met slot, sleutels en lades 193x168x40cm. Cond.:G

Tafel, schrijfmodel
Ergebnis: 400 EUR

Notenhouten schrijftafel ca. 1870 met 3 lades en schrijfleer in goede staat 76x68x120cm.

Wortelnoten vitrinekast
Startpreis 400 EUR

Zeldzaam 19e eeuwse Engelse wortelnoten vitrine opzetkast met zuilen, geheel wortelnoten fineer (ook zijkanten) met 2 deuren, lade, 2 deuren en opbergruimtes onder de koplijst. 180x87x50cm. Cond.: G

Setje Schwarzwalder stoelen
Ergebnis: 500 EUR

Twee zeldzame originele Black Forest (Schwarzwald) handgestoken stoelen (armleunstoelen) ca. 1880 Duitsland met eikenblad-decor en boomschors-effect. In goede originele staat 90x60x47cm. en 87x70x60cm...

Commode
Startpreis 375 EUR

Louis Philippe penantkastje ca. 1870 van mahoniehout fineer, recentelijk vakkundig gerestaureerd. in zeer goede staat 100x106x46cm.

Engelse eethoek (10 stoelen + tafel)
Ergebnis: 350 EUR

Zware Engelse mahoniehouten eethoek ca. 1920 (kwaliteitsmeubels), bestaande uit: tafel (75x103x146cm.), 2 armleunstoelen (95x60x63cm.) en 8 stoelen (95x50x60cm.). Alles in goede originele staat.

Dolfijntafel, eiken
Startpreis 350 EUR

Zeldzame eikenhouten dolfijntafel ca. 1880 (Historisme) met leeuwenkoppen, dolfijn etc. (gesneden) 77x95x62cm. Cond.: G