Bronzen knielende man met sigaar en boek op marmeren voet 21e eeuw in goede staat 19xø16cm.
Vier bronzen plaquettes uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gemerkt J.S.: 3x vrouwelijk naakt en 1x twee vrouwen op bank 10-16cm. Cond.: G
Oude bronzen shiva, 2-kleurig gepatineerd en gedetailleerd uitgevoerd in goede staat 36cm.
Drie oude Hollandse bronzen plaquettes Art Deco ca. 1920: 1x rond met gezicht en getiteld "Help", 1x rond met gezicht, gemonogrammeerd Chris van der Hoef en 1x rechthoekig gestyleerde handen, gemonogr...
Groot 19e eeuws bronzen figuur, voorstellend een ridder in harnas met zwaard en schild. Gesigneerd Gardet (mogelijk Georges Gardet 1863-1939) 84cm. Cond.: G
Twee oude bronzen figuren van 2 heren met paraplu, gemaakt door Johan Sterenberg ten Boer (1920 - 2002) Marum (atelier), 22-23cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1920 op marmeren voet met tekst "Biblia Sacra" in goede staat 25x20x14cm.
Grote bronzen bruilofts-olifant uit Thailand 20e eeuw 36x48x26cm. Cond.: G
Grote tafellamp ca. 1900 voorstellend een meisje met verlichte korf. Compositie metaal, origineel beschilderd en gesigneerd Ant. Nelson 61cm. Cond.: R-G
Oude bronzen windhond op marmeren voet 20e eeuw in goede staat 15x18x7,5cm.
Oude bronzen gesigneerde haan op sokkel gemaakt door Gerard Overeen in 2000 (Voorthuizen 1944 - ). Mooie patina in goede staat 18cm. Cond.: G
Twee oude compositie metalen figuren gemaakt door Corry Amerlaan, 1x een meisje met broertje 12x9x4cm. en 1x een jongen met speelgoedauto 13x11x5,5cm. Cond.: G
Zeer groot 19e eeuws compositie metalen beeld, gesigneerd Charles Peroon, voorstellend een vrouw met vaandel en man met bijl en dolk 100cm. Cond.: G
Liggende bronzen panter in Art Deco stijl op marmeren voet 21e eeuw 13x25x12cm. Cond.: G
Prachtige bronzen figuur uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gesigneerd J.S. (mooie patina) 6x19x11cm. Cond.: G
Groot oude bronzen figuur, voorstellend een strijder met zwaard en tekst "Honor patria" met marmeren voet 85cm. Cond.: G
Oude bronzen figuur, voorstellend een vrouwelijk naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gesigneerd Yosdima Dessem 12x19x10cm. Cond.: G
Art Deco stijl rennende luipaard 21e eeuw op marmeren sokkel in goede staat 41x31x8cm.
Groot antiek bronzen beeld van Dimitriu Barlad Italië ( 1890 - 1964), voorstellend een soldaat met handgranaat "Ultima Granata á Caporalului Musat" 46x40x18cm. Cond.: G
Loden figuur uit atelier John Sterenberg ten Boer 1920-2002 Marum, voorstellend een wassende vrouwelijk naakt met twee figuren achter een boom schuilend 7x24x22cm. Cond.: G
Loden vrouwelijk naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum in goede staat 38cm.
Bronzen zwemmer op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Milo 23,5cm. Cond.: G
Bronzen paard met hond, gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw 27x42x13cm. Cond.: G
Oude koper-overlay figuur, gemaakt door Herman Janzen (Herman Diederik Janzen 1923 - 1998), voorstellende een monnik op hurkende vrouw, geheel op marmeren sokkel. Mooie patina en in goede staat 23cm.