Frans damesbureau marqueterie ingelegd, notenhout en andere houtsoorten met origineel beslag, moet worden gerestaureerd, 91x55x98cm. Cond.: R
Ovaal tablet, Chien Lung, 2e helft 18e eeuw, met bruine capucijner rand en bloemmotieven beschilderd onder glazuur.
6 Chinese kop en schotels met draken gedecoreerd, Imari 18e eeuws. 6 Schotels gaaf 3xø13cm. 3 Koppen (4xø8,5cm.) gaaf, 1x gelijmd, 2x haarscheurtje.
Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eikenhouten kast, 108x22x6cm. Cond.: U
Italiaanse 3-laden barok commode met gebogen buik en intarsia. O.a. ingelegd met bloemen en 4 putti's, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm.
Bronzen sculptuur van een dame in gewaad rustend op een obelisk. Eind 20e eeuw H.:35cm.
Gesigneerd PereHi?, olieverf op linnen, Italiaanse school, 41x58cm. Cond.: R
2 Zilveren strooiers man/vrouw 835/000, mooie gave tafelset, H:9cm. 168gr.
Ring PL 950/000 en GG 750/000 met een briljant W/VSI 0.20 ct.,Ø 56,5.2 gr.
Akoya kweekparel collier met sluiting WG 750/000 bezet met 6 akoya parels en een robijn,L. 38cm., met met fijne zwarte en witte akoya arels 5-8 mm.
Stevens, olieverf op paneel, landschap met bloeiende bomen, 50x70cm. Cond.: U
3 Chinese blauw porseleinen borden, Chien Lung 18e eeuw, 2,5xø23cm.
Hanger WG 585/000 met diamanten 8/8 W/SI tezamen 0.60 crt,en een rond gefaceteerde smaragd 0.33 ct, 2.7 gr.
2 Jade figuren in drakenvorm. Uit een stuk geslagen, zeer fijne beeldhoudkunst.