Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kroonluchter, glas
Ergebnis: 90 EUR

Kroonluchter (zakkroon), 20e eeuw, 65xØ60cm. Cond.: G

2 Stoelen, Thonet stijl
Ergebnis: 85 EUR

2 Beukenhouten stoelen 70-er jaren, bamboelook met losse kussens en gevlochten rug van pitriet, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm. Cond.: G

Driehoektafeltje
Ergebnis: 81 EUR

Art Deco tafeltje (Amsterdamse school stijl). Eiken met divers biesvormig inleg werk

Pianobankje
Ergebnis: 80 EUR

Kersenhouten opklapbaar pianobankje, 20e eeuw, als nieuw, 77x59x36cm. Cond.: U

4 Eikenhouten stoelen
Ergebnis: 80 EUR

4 Eikenhouten eetkamerstoelen Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 100x64x53cm. Cond.: G

Salontafel met leer ingelegd
Ergebnis: 80 EUR

Notenhouten ronde salontafel met 4 laden, blad met leer ingelegd, Engelse Sheraton stijl. Tafel op 4-spant poot met messing schoentjes gedecoreerd, ø107cm.x 52cm hoog

Mahoniehouten dressoir
Ergebnis: 80 EUR

Engels antiek mahoniehouten dressoir met schuifdeuren (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 150x92x52cm. Cond.: G

Barometer
Ergebnis: 70 EUR

Antieke barometer met veel snijwerk, 39x35x9cm. Cond.: U

Draak barometer
Ergebnis: 70 EUR

Mooie antieke barometer in de vorm van een draak, Nederlands schrift, 41x28x6cm. COnd.: U

Antieke wieg
Ergebnis: 70 EUR

Antieke wieg van massief iepen. Met bloemmotief beschilderd. ca. 1910.

Theelepelkistje
Ergebnis: 60 EUR

Antiek mahoniegefineerd theelepelkistje met spiegeltje, origineel slotje en pootjes (geen sleuteltje), Cond.: U

Wandmeubel
Ergebnis: 60 EUR

Eikenhouten neogotisch wandmeubel met glas-in-lood en bewerkte eiken deuren, in zeer goede staat, 40-er jaren, 140x124x30cm. Cond.: U

Zwarte kuipstoel
Ergebnis: 60 EUR

Kunstlederen zwarte kuipstoel, nieuwwaardig met houten pootjes, 78x56x65cm. Cond.: U

Wortelnoten lodewijkskastje
Ergebnis: 60 EUR

Wortelnoten lodewijkskastje ca. 1960, gebogen front met 2 laden, 73x85x40cm. Cond.: G

Kamelenbankje
Ergebnis: 50 EUR

Egyptisch kamelenbankje (antieklook) in de kleuren paars/goud, 56x76x46cm. Cond.: U

Bijzettafel Jugendstil
Ergebnis: 50 EUR

Mahoniekleurige bijzettafel in Engelse stijl ca. 1950, 75x55x40cm. Cond.: G

Beukenhouten stoeltje
Ergebnis: 50 EUR

Beukenhouten damesstoeltje met petit point bekleding, 20e eeuws met mooi gesneden kroontje. 87x50x55cm. Cond.: G

Armleunstoel
Ergebnis: 50 EUR

Eikenhouten armleunstoel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 101x65x73cm. Cond.: G

Armleunstoel
Ergebnis: 50 EUR

Eikenhouten armleunstoel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 101x65x73cm. Cond.: G

Stoel + voetenbankje
Ergebnis: 50 EUR

Antieke notenhouten fauteuil (113x75x76cm.) met bijbehorende voetenbank (73x65x40cm.) in Louis Seize stijl ca. 1900, mooie bekleding, Cond.: U

Pers
Ergebnis: 50 EUR

Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt, Afghanistan, zijde, 130x180cm.

4 Engelse stoelen
Ergebnis: 50 EUR

4 Engelse stoelen in Sheraton stijl van massief mahonie, met uitneembare kussens.

Hoekkast
Ergebnis: 50 EUR

Engelse hoekkast in Sheraton stijl, mahonie opgelegd, 186x34cm.

Kleine commode
Ergebnis: 50 EUR

Kleine notenkleurige commode in barokstijl, meerder malen gebogen, ca. 1980

Mahoniehouten theekistje
Ergebnis: 45 EUR

Mahoniehouten gefineerd theekistje met origineel beslag en slotje, 19e eeuw, deksel iets kromgetrokken, 16,5x8,5x4cm. Cond.: U

2 Stoeltjes
Ergebnis: 40 EUR

2 Originele Thonet stoelen van beukenhout met gevlochten zitting, genummerd Thonet 84, 20e eeuws, 86x42x40. Cond.: U

Kapstok
Ergebnis: 40 EUR

Eiken houten kapstok met snijwerk en leeuwekoppen, 6 haken, ca.1900. 96x20x39cm

Eikenhouten nachtkastje
Ergebnis: 40 EUR

Eikenhouten nachtkastje ca. 1900 met 1 deurtje en 1 lade, bovenplaat is van wit marmer, 81x45x35cm. Cond.: G

Stoof
Ergebnis: 40 EUR

Mahoniehouten stoof ingelegd met bandintarsia ca. 1900, 40xø38cm.

Lederen Fauteuil
Ergebnis: 40 EUR

Lederen Fauteuil in barokstijl van notenkleurig beuken, ca. 1970, 105x64cm.

Barometer
Ergebnis: 35 EUR

Antieke barometer met houtsnijwerk, 53x28x9cm. Cond.: U

Eikenhouten secretaire
Ergebnis: 35 EUR

Eikenhouten Engelse schuine klepsecretaire ca. 1950, 96x77x41 cm

Queen-Anne Kastje
Ergebnis: 35 EUR

Notenhouten Queen-Anne 2-deurs kastje. Paneel met wortelnoten gefineerd, ca. 1970, 103x85x45cm. Cond.: G

Kleine pers
Ergebnis: 35 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, blauw van kleur, 80x170cm.

Moderne stoel
Ergebnis: 33 EUR

Moderne elektrisch verstelbare armzetel, met afstandsbediening, werkt uitstekend, 105x80x95cm. Cond.: G

Damesstoel, Victoriaans
Ergebnis: 30 EUR

Victoriaanse damesstoel met beukenhout en moderne bekleding, 1e helft 20e eeuw, 105x70x59cm. Cond.: U

Pers
Ergebnis: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijtje, prachtige kleuren, 210x130cm.

Salontafel
Ergebnis: 30 EUR

Grote moderne glazen salontafel met hout en koper, 99x99x44cm. Cond.: G

2 Stoelen
Ergebnis: 30 EUR

2 Stoelen van chroom met kunstlederen zwarte zitting (1 zitting beschadigd), 20e eeuw, 79x53x56cm. Cond.: G

Ovaal dienblad
Ergebnis: 30 EUR

Ovaal Dienblad Willem III met een zwarte geschulpte rand ingelegd met mahonie en noten, ca. 1870, 59x47cm.

Kamelentas + tapijtje
Ergebnis: 30 EUR

Perzisch tapijtje en een kamelentas (nu als kussen gebruikt)

2 Perzen
Ergebnis: 30 EUR

2 Perzen handgeknoopt, 60x70cm. en 60x115cm.

Pers
Ergebnis: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijtje.

Tafeltje Engelse stijl
Ergebnis: 30 EUR

Mahoniehouten tafeltje met gecontourneerde rand, Engelse stijl, 50x33cm.

4 Barometers
Ergebnis: 22 EUR

4 Barometers (3x hout, 1x kunststof), 2e helft 20e eeuw, Cond.: U

Rond tafeltje
Ergebnis: 20 EUR

Rond notenkleurig tafeltje met vlechtvormig snijwerk, H:90cm.

2 Barometers
Ergebnis: 15 EUR

2 Barometers, 20e eeuw, 43x18x3cm. en 48x19x6cm. Cond.: M

pers
Ergebnis: 15 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijt. 155x100cm.