Goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel eind 20e eeuw. 82x58cm.
Notengefineerd Engelse commode, 20e eeuw, Chippendale stijl, 72x86x42cm. Cond.: U
Massief eikenhouten naaitafel in Engelse stijl, ca. 1920, 54x73x37cm. Cond.: U
Antieke Franse etageretafel met veel inlegwerk, diverse houtsoorten, 19e eeuw, 87x46x33cm. Cond.: U
Chesterfield voetenbank met rundleer en mahoniehout, in nieuwstaat, 67x41x44cm. Cond.: U
Rundlederen clubfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 73x83x74cm. Cond.: U
Italiaanse 3-laden barok commode met gebogen buik en intarsia. O.a. ingelegd met bloemen en 4 putti's, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm.
Nieuwe jasmijnwitte grutterskast in antieklook, 208x52x115cm. Cond.: U
Massief essenhouten vitrine ca. 1910, glasdeuren met roedeverdeling en geprofileerde koplijst.
Egyptisch Cleopatrabankje (antieklook) in de kleuren rood/goud, 94x72x48cm. Cond.: U
Antieke mahoniehouten Biedermeier salontafel (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 51xø112cm, Cond.: G
Documentenkistje omstreeks 1930, lindenhout bestoken met een patrijs. 22 x 28 x 18 cm.
Grenenhouten opzetspiegel van een wascommode met een facet geslepen spiegel. 103x102cm.
Kunstlederen zwarte kuipstoel, nieuwwaardig met houten pootjes, 78x56x65cm. Cond.: U
Mahoniehouten penantkastje met gebogen voorkant en onder roldeurtjes, Hollands Biedermeier ca. 1860, 96x95x46cm.
Penantkast. Holland ca. 1870 met gecontourneerde paneeldeurtjes. Massief eiken, mahonie opgelegd. 107x50x100cm.
Kunstlederen bruine armleunstoel, nieuwwaardig, 87x64x70cm. Cond.: U
Kunstlederen bruine armleunstoel, nieuwwaardig, 87x64x70cm. Cond.: U
Massief eikenhouten Hollandse pastoorskast ca. 1760, met zware bolpoten en 2 zware deuren. Origineel slot.
Art Deco tafeltje (Amsterdamse school stijl). Eiken met divers biesvormig inleg werk
Kunstlederen bruine kuipstoel, nieuwwaardig met houten pootjes, 80x79x75cm. Cond.: U
Neogotisch eikenhouten meubel (Kredenz), 20e eeuw, 210x125x55cm. Cond.: U
Eikenhouten armleunstoel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 101x65x73cm. Cond.: G
Eikenhouten armleunstoel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 101x65x73cm. Cond.: G
Eikenhouten uittrektafel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 140x100x78cm. (230cm uitgetrokken). Cond.: U
4 Eikenhouten eetkamerstoelen Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 100x64x53cm. Cond.: G
Ovale tafel met 4 stoelen, Biedermeier ca. 1860. Tafel op 4-spant (92xø125), stoelen voorzien van snijwerk met blomendecor.
Notenhouten ronde salontafel met 4 laden, blad met leer ingelegd, Engelse Sheraton stijl. Tafel op 4-spant poot met messing schoentjes gedecoreerd, ø107cm.x 52cm hoog
Eikenhouten bidstoeltje, uitklapbaar met vlechtwerk, ca. 1900, 89x50x44cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten Biedermeier salontafel (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 53xø95cm, Cond.: G
Miniatuur linnenkastje met originele beschildering, begin 20e eeuw, 61x44x18cm. Cond.: G
Engels antiek mahoniehouten dressoir met schuifdeuren (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 150x92x52cm. Cond.: G
Tropisch houten sieradenkistje met een openslaand deksel. 2 Laden achter de deurtjes. Verder compleet afgezet met messing beslag ca. 1970, 20x30x20cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten Biedermeier bank in zeer goede staat (bekleding is aan vervanging toe), 170x97x65cm. Cond.: G
Antieke notenhouten fauteuil (113x75x76cm.) met bijbehorende voetenbank (73x65x40cm.) in Louis Seize stijl ca. 1900, mooie bekleding, Cond.: U
Moderne oorfauteuil met geruite stof en houten pootjes, 97x80x90cm. Cond.: G
Gietijzeren Jugendstil tafeltje. koud-beschilderd, bijzonder mooi. 70xØ35cm.
Massief iepenhouten dressoir, Laden en deurtje met beschildering.
Eiken houten kapstok met snijwerk en leeuwekoppen, 6 haken, ca.1900. 96x20x39cm
1x Kampfer kist uitgesneden 25x14x12,5cm. 1x Aziatische kist met slangen en paradijsvogels 20x20x7cm.
Duitse grundertijd (grunderzeit) vertico, ca.1880, kersen fineer op vurenhout, met volle zuilen en wegdraaiende deuren.
135x95x52 cm. Cond.:G
Eikenfineer dressoir met 3 lades en 3 deuren, 20e eeuw, in zeer goede staat, 182x93x56cm. Cond.: U
2 Stoelen van chroom met kunstlederen zwarte zitting (1 zitting beschadigd), 20e eeuw, 79x53x56cm. Cond.: G
Oude armleunstoel van beukenhout met rode bekleding en koperen spijkers, 50-er jaren, 89x67x56cm. Cond.: U
Armleunstoel van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.
Armleunstoel van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.
4 Stoelen van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.
Eikenhouten bonheur Holland met notenhouten opgelegd, ca. 1860, bovendeel met gebogen kap, 200 x 106 x 50 cm.
Chinoiserie kastje met 2 deuren en 2 laden, reprostijl, 82x92x51cm.
Mahoniehouten gestoffeerde voltaire Louis Philippe, ca. 1870, 110x68x60cm. Cond.: G
Grenenhouten wit meidenkastje met lade. Holland ca. 1880, 107x85x40cm. Cond.: G
Louis seize stijl commode met marmeren blad ca. 1900 op gebogen poten met messing afgezet. 3 lades met noten en vruchtenhout opgelegd.
Hindelopen beschilderd wandmeubel, aan beide zijden een deurtje en een lade, ca. 1880, beschildering ca. 1950, 76x86x35cm. Cond.: G
Eikenhouten nachtkastje ca. 1900 met 1 deurtje en 1 lade, bovenplaat is van wit marmer, 81x45x35cm. Cond.: G
Gezwart houten rooktafeltje met toebehoren. 2 Messing afneembare bladen met daarbovenop een asbak en schaaltje op voet. Alles compleet geëtst, 57xø45cm. Cond.: R
Ovaal Dienblad Willem III met een zwarte geschulpte rand ingelegd met mahonie en noten, ca. 1870, 59x47cm.
Notenhouten wandmeubeltje met 1 deur en 1 lade in barokstijl, ca. 1950, 123x95x50cm.
Barokstijl porseleinkast ca. 1960 wortelnoten opgelegd. Dubbelgebogen front en kap. Beglaasde deur met roedeverdeling. 140x43x212cm.
Notenhouten nachtkastje met marmeren bovenblad in Lodewijkstijl, Frankrijk ca. 1860, 81x40x40cm.
Mahoniehouten Engelse Victoriaanse armleunstoel met snijwerk in de kroon en gecapituneerde rug. Stoel is recentelijk opnieuw bekleed, 100x61x63cm. Cond.: G
2 Identieke mahoniehouten Louis -Phlippe stoelen ca. 1860 met goede stoffering, 100x64x60cm. Cond.: G
Antieke wieg van massief iepen. Met bloemmotief beschilderd. ca. 1910.
Grote Louis -Philippe vlinderbank in mahoniehout, met gesneden kroon, ca. 1860. Met zeer goede stoffering (4 jaar geleden gedaan). 114x78x74cm. Cond.: G
Barok stijl secretaire ca. 1980, wortelnoten opgelegd op klauwpoten. Dubbelgebogen front met massief messing beslag. 105x81x45cm. Cond.: G
Mahoniehouten eethoek met 6 stoelen. Mahonie tafel met dubbele poot, 6 stoelen van mahoniehout met rode stoffering.
Wortelnoten lodewijkskastje ca. 1960, gebogen front met 2 laden, 73x85x40cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engelse breistoel met snijwerk in de kroon, ca. 1860. Met goede bekleding en gecapituneerde rug, 94x57x63cm. Cond.: U
Frans schrijfbureau met opzet ca. 1870 op gedraaide poten. Alle schuifladen met snijwerk. Gerestaureerd meubel
Mahoniehouten linnenkast,Holland omstreeks 1850, op bolpoten. Eiken mahonie opgelegd.Deurpanelen met snijwerk gedecoreerd.(enig restauratiewerk te verrichten) H210 x 162 x 55 cm.
Eikenhouten secretaire met mahonie opgelegd, Holland ca. 1830, interieur met vele laden en vakjes. 158x90x46cm.
Kapitale teakhouten kussenkast, Holland omstreeks 1900 met gerilde staande pilaren en zware koplijst.
Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1970, 64x78cm. NP was 950 gulden.