Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Goudkleurige spiegel
Kein Mindestpreis

Goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel eind 20e eeuw. 82x58cm.

Notenhouten commode
Startpreis 120 EUR

Notengefineerd Engelse commode, 20e eeuw, Chippendale stijl, 72x86x42cm. Cond.: U

Handwerktafeltje
Startpreis 80 EUR

Massief eikenhouten naaitafel in Engelse stijl, ca. 1920, 54x73x37cm. Cond.: U

pers
Ergebnis: 15 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijt. 155x100cm.

Ingelegd wandtafeltje
Startpreis 575 EUR

Antieke Franse etageretafel met veel inlegwerk, diverse houtsoorten, 19e eeuw, 87x46x33cm. Cond.: U

Chesterfield voetenbank
Ergebnis: 150 EUR

Chesterfield voetenbank met rundleer en mahoniehout, in nieuwstaat, 67x41x44cm. Cond.: U

Rundlederen clubfauteuil
Ergebnis: 325 EUR

Rundlederen clubfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 73x83x74cm. Cond.: U

Bolpoot tafeltje
Kein Mindestpreis

Hollands eiken bolpoottafeltje. 57x55cm.

Wortelnoten dressoir
Ergebnis: 275 EUR

Italiaanse 3-laden barok commode met gebogen buik en intarsia. O.a. ingelegd met bloemen en 4 putti's, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm.

Klepkast jasmijnwit
Startpreis 425 EUR

Nieuwe jasmijnwitte grutterskast in antieklook, 208x52x115cm. Cond.: U

4-ladencommode
Ergebnis: 100 EUR

Eikenhouten laden commode Duitsland 108x62x78cm. Omstreeks 1900

Zeeuwse Kast
Startpreis 350 EUR

Eikenhouten Zeeuwse kast ca. 1860. 152x60x180cm.

Essenhouten vitrine ca. 1910
Startpreis 400 EUR

Massief essenhouten vitrine ca. 1910, glasdeuren met roedeverdeling en geprofileerde koplijst.

Bankje rood/goud
Startpreis 80 EUR

Egyptisch Cleopatrabankje (antieklook) in de kleuren rood/goud, 94x72x48cm. Cond.: U

Mahoniehouten salontafel
Startpreis 40 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier salontafel (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 51xø112cm, Cond.: G

Documentenkistje
Startpreis 70 EUR

Documentenkistje omstreeks 1930, lindenhout bestoken met een patrijs. 22 x 28 x 18 cm.

Spiegel met bloemmotief
Kein Mindestpreis

Spiegel met bloemmotief en een facet geslepen spiegel

Grenen spiegel
Kein Mindestpreis

Grenenhouten opzetspiegel van een wascommode met een facet geslepen spiegel. 103x102cm.

Zwarte kuipstoel
Ergebnis: 60 EUR

Kunstlederen zwarte kuipstoel, nieuwwaardig met houten pootjes, 78x56x65cm. Cond.: U

Mahoniehouten penantkastje
Ergebnis: 350 EUR

Mahoniehouten penantkastje met gebogen voorkant en onder roldeurtjes, Hollands Biedermeier ca. 1860, 96x95x46cm.

Mahoniehouten penantkastje
Startpreis 180 EUR

Penantkast. Holland ca. 1870 met gecontourneerde paneeldeurtjes. Massief eiken, mahonie opgelegd. 107x50x100cm.

2 Nachtkastjes
Startpreis 140 EUR

2 Nachtkastjes jasmijnwit, nieuwwaardig, 70x50x39cm. Cond.: U

Stoel, armleuning leer
Ergebnis: 150 EUR

Kunstlederen bruine armleunstoel, nieuwwaardig, 87x64x70cm. Cond.: U

Stoel, armleuning leer
Ergebnis: 150 EUR

Kunstlederen bruine armleunstoel, nieuwwaardig, 87x64x70cm. Cond.: U

Eikenhouten pastoorskast Holland
Startpreis 2.500 EUR

Massief eikenhouten Hollandse pastoorskast ca. 1760, met zware bolpoten en 2 zware deuren. Origineel slot.

Kapstok
Kein Mindestpreis

Kapstok Art Nouveau met 5 messing hangers.104x25x20cm

Driehoektafeltje
Ergebnis: 81 EUR

Art Deco tafeltje (Amsterdamse school stijl). Eiken met divers biesvormig inleg werk

Boeken regaaltje
Startpreis 180 EUR

Massief iepen boekenregaaltje, eind 20e eeuw, Cond.: G

Wit ladenkastje
Ergebnis: 140 EUR

Witte ladenkast (antieklook), nieuwwaardig, 86x80x40cm. Cond.: U

Bruine kuipstoel
Ergebnis: 150 EUR

Kunstlederen bruine kuipstoel, nieuwwaardig met houten pootjes, 80x79x75cm. Cond.: U

Neogotische Kredenz
Ergebnis: 225 EUR

Neogotisch eikenhouten meubel (Kredenz), 20e eeuw, 210x125x55cm. Cond.: U

Armleunstoel
Ergebnis: 50 EUR

Eikenhouten armleunstoel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 101x65x73cm. Cond.: G

Armleunstoel
Ergebnis: 50 EUR

Eikenhouten armleunstoel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 101x65x73cm. Cond.: G

Uittrektafel Tudorstijl
Ergebnis: 150 EUR

Eikenhouten uittrektafel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 140x100x78cm. (230cm uitgetrokken). Cond.: U

4 Eikenhouten stoelen
Ergebnis: 80 EUR

4 Eikenhouten eetkamerstoelen Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 100x64x53cm. Cond.: G

Meidenkast
Startpreis 800 EUR

Wortelnoten meidenkast met opzet, ca. 1880. Cond.: G

Eethoek
Startpreis 300 EUR

Ovale tafel met 4 stoelen, Biedermeier ca. 1860. Tafel op 4-spant (92xø125), stoelen voorzien van snijwerk met blomendecor.

Salontafel met leer ingelegd
Ergebnis: 80 EUR

Notenhouten ronde salontafel met 4 laden, blad met leer ingelegd, Engelse Sheraton stijl. Tafel op 4-spant poot met messing schoentjes gedecoreerd, ø107cm.x 52cm hoog

Bidstoeltje
Kein Mindestpreis

Eikenhouten bidstoeltje, uitklapbaar met vlechtwerk, ca. 1900, 89x50x44cm. Cond.: G

Boekenschap
Kein Mindestpreis

Notenhouten boekenschapje, 98x63x40cm

Mahoniehouten salontafel
Startpreis 30 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier salontafel (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 53xø95cm, Cond.: G

Miniatuur linnenkastje
Startpreis 40 EUR

Miniatuur linnenkastje met originele beschildering, begin 20e eeuw, 61x44x18cm. Cond.: G

Bankstel
Startpreis 100 EUR

Driedelig lederen bankstel , 0.75x1.50x0.75m

Eettafel
Startpreis 350 EUR

Mahoniehouten Biedermeier eettafel ca. 1860

Mahoniehouten dressoir
Ergebnis: 80 EUR

Engels antiek mahoniehouten dressoir met schuifdeuren (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 150x92x52cm. Cond.: G

Sieradenkistje
Startpreis 40 EUR

Tropisch houten sieradenkistje met een openslaand deksel. 2 Laden achter de deurtjes. Verder compleet afgezet met messing beslag ca. 1970, 20x30x20cm. Cond.: G

Biedermeier bank
Ergebnis: 110 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier bank in zeer goede staat (bekleding is aan vervanging toe), 170x97x65cm. Cond.: G

Stoel + voetenbankje
Ergebnis: 50 EUR

Antieke notenhouten fauteuil (113x75x76cm.) met bijbehorende voetenbank (73x65x40cm.) in Louis Seize stijl ca. 1900, mooie bekleding, Cond.: U

Oorfauteuil
Startpreis 20 EUR

Moderne oorfauteuil met geruite stof en houten pootjes, 97x80x90cm. Cond.: G

Gietijzeren tafeltje
Startpreis 250 EUR

Gietijzeren Jugendstil tafeltje. koud-beschilderd, bijzonder mooi. 70xØ35cm.

Kastje
Kein Mindestpreis

Notenhouten kastje met twee laden 62x53x30 cm. ca. 1980

Massief iepenhouten dressoir
Startpreis 500 EUR

Massief iepenhouten dressoir, Laden en deurtje met beschildering.

Kapstok
Ergebnis: 40 EUR

Eiken houten kapstok met snijwerk en leeuwekoppen, 6 haken, ca.1900. 96x20x39cm

Twee kistjes
Kein Mindestpreis

1x Kampfer kist uitgesneden 25x14x12,5cm. 1x Aziatische kist met slangen en paradijsvogels 20x20x7cm.

Kersenhouten vertico
Startpreis 400 EUR

Duitse grundertijd (grunderzeit) vertico, ca.1880, kersen fineer op vurenhout, met volle zuilen en wegdraaiende deuren.
135x95x52 cm. Cond.:G

Salontafel
Ergebnis: 30 EUR

Grote moderne glazen salontafel met hout en koper, 99x99x44cm. Cond.: G

Dressoir eiken
Startpreis 80 EUR

Eikenfineer dressoir met 3 lades en 3 deuren, 20e eeuw, in zeer goede staat, 182x93x56cm. Cond.: U

2 Stoelen
Ergebnis: 30 EUR

2 Stoelen van chroom met kunstlederen zwarte zitting (1 zitting beschadigd), 20e eeuw, 79x53x56cm. Cond.: G

Armleunstoel
Startpreis 30 EUR

Oude armleunstoel van beukenhout met rode bekleding en koperen spijkers, 50-er jaren, 89x67x56cm. Cond.: U

Armleunstoel Holland
Startpreis 180 EUR

Armleunstoel van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.

Armleunstoel Holland
Startpreis 180 EUR

Armleunstoel van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.

4 Stoelen Holland
Startpreis 400 EUR

4 Stoelen van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.

Bijzettafeltje met tegels
Startpreis 40 EUR

Bijzettafeltje met 12 tegels, eikenhouten onderstel.

Pers
Ergebnis: 50 EUR

Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt, Afghanistan, zijde, 130x180cm.

Tapijt Gabbeh 173x115cm.
Startpreis 200 EUR

Tapijt Gabbeh 173x115cm.

Perzisch tapijtje
Kein Mindestpreis

Handgeknoopt Perzisch tapijt, 155x107cm. Cond.: G

Tapijt Nahawand 165x110cm.
Startpreis 275 EUR

Tapijt Nahawand 165x110cm.

Vloerkleed
Kein Mindestpreis

Oud vloerkleed, 20e eeuw, 205x300cm. Cond.: G

Notenhouten bonheur
Startpreis 475 EUR

Eikenhouten bonheur Holland met notenhouten opgelegd, ca. 1860, bovendeel met gebogen kap, 200 x 106 x 50 cm.

Chinoiserie kastje
Startpreis 150 EUR

Chinoiserie kastje met 2 deuren en 2 laden, reprostijl, 82x92x51cm.

Mahoniehouten voltaire
Startpreis 125 EUR

Mahoniehouten gestoffeerde voltaire Louis Philippe, ca. 1870, 110x68x60cm. Cond.: G

Piedestal
Ergebnis: 10 EUR

Piedestal 1.07x0.33m. ca. 1950

Wit penantkastje
Startpreis 125 EUR

Grenenhouten wit meidenkastje met lade. Holland ca. 1880, 107x85x40cm. Cond.: G

Commode met marmeren plaat
Startpreis 1.000 EUR

Louis seize stijl commode met marmeren blad ca. 1900 op gebogen poten met messing afgezet. 3 lades met noten en vruchtenhout opgelegd.

Hindelopen kastje
Startpreis 75 EUR

Hindelopen beschilderd wandmeubel, aan beide zijden een deurtje en een lade, ca. 1880, beschildering ca. 1950, 76x86x35cm. Cond.: G

Eikenhouten nachtkastje
Ergebnis: 40 EUR

Eikenhouten nachtkastje ca. 1900 met 1 deurtje en 1 lade, bovenplaat is van wit marmer, 81x45x35cm. Cond.: G

Rokerssetje
Startpreis 125 EUR

Gezwart houten rooktafeltje met toebehoren. 2 Messing afneembare bladen met daarbovenop een asbak en schaaltje op voet. Alles compleet geëtst, 57xø45cm. Cond.: R

Ovaal dienblad
Ergebnis: 30 EUR

Ovaal Dienblad Willem III met een zwarte geschulpte rand ingelegd met mahonie en noten, ca. 1870, 59x47cm.

Notenhouten wandmeubeltje
Startpreis 100 EUR

Notenhouten wandmeubeltje met 1 deur en 1 lade in barokstijl, ca. 1950, 123x95x50cm.

Porseleinkast
Startpreis 800 EUR

Barokstijl porseleinkast ca. 1960 wortelnoten opgelegd. Dubbelgebogen front en kap. Beglaasde deur met roedeverdeling. 140x43x212cm.

Notenhouten nachtkast, marmeren bovenblad
Startpreis 200 EUR

Notenhouten nachtkastje met marmeren bovenblad in Lodewijkstijl, Frankrijk ca. 1860, 81x40x40cm.

Armleunstoel
Startpreis 120 EUR

Mahoniehouten Engelse Victoriaanse armleunstoel met snijwerk in de kroon en gecapituneerde rug. Stoel is recentelijk opnieuw bekleed, 100x61x63cm. Cond.: G

2 Foltaires
Startpreis 300 EUR

2 Identieke mahoniehouten Louis -Phlippe stoelen ca. 1860 met goede stoffering, 100x64x60cm. Cond.: G

Antieke wieg
Ergebnis: 70 EUR

Antieke wieg van massief iepen. Met bloemmotief beschilderd. ca. 1910.

Bank
Ergebnis: 300 EUR

Grote Louis -Philippe vlinderbank in mahoniehout, met gesneden kroon, ca. 1860. Met zeer goede stoffering (4 jaar geleden gedaan). 114x78x74cm. Cond.: G

Barok secretaire
Ergebnis: 100 EUR

Barok stijl secretaire ca. 1980, wortelnoten opgelegd op klauwpoten. Dubbelgebogen front met massief messing beslag. 105x81x45cm. Cond.: G

Tafel met 6 stoelen
Startpreis 500 EUR

Mahoniehouten eethoek met 6 stoelen. Mahonie tafel met dubbele poot, 6 stoelen van mahoniehout met rode stoffering.

Wortelnoten lodewijkskastje
Ergebnis: 60 EUR

Wortelnoten lodewijkskastje ca. 1960, gebogen front met 2 laden, 73x85x40cm. Cond.: G

Breistoel
Startpreis 100 EUR

Mahoniehouten Engelse breistoel met snijwerk in de kroon, ca. 1860. Met goede bekleding en gecapituneerde rug, 94x57x63cm. Cond.: U

Frans schrijfbureau
Startpreis 1.000 EUR

Frans schrijfbureau met opzet ca. 1870 op gedraaide poten. Alle schuifladen met snijwerk. Gerestaureerd meubel

Mahoniehouten linnenkast
Startpreis 400 EUR

Mahoniehouten linnenkast,Holland omstreeks 1850, op bolpoten. Eiken mahonie opgelegd.Deurpanelen met snijwerk gedecoreerd.(enig restauratiewerk te verrichten) H210 x 162 x 55 cm.

Mahoniehouten secretaire
Startpreis 500 EUR

Eikenhouten secretaire met mahonie opgelegd, Holland ca. 1830, interieur met vele laden en vakjes. 158x90x46cm.

Notenkleurige kussenkast
Startpreis 425 EUR

Kapitale teakhouten kussenkast, Holland omstreeks 1900 met gerilde staande pilaren en zware koplijst.

Tapijt Gabbeh 116x82cm.
Startpreis 100 EUR

Tapijt Gabbeh 116x82cm.

Perzisch tapijtje
Kein Mindestpreis

Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1970, 64x78cm. NP was 950 gulden.

Tapijt Nahawand 165x115cm.
Startpreis 275 EUR

Tapijt Nahawand 165x115cm.