Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Loepen + toneelkijker
Ergebnis: 30 EUR

2 Oude loepen en 1 toneelkijker met handvat van parelmoer, begin 20e eeuw, Cond.: U

Samovaar
Ergebnis: 30 EUR

Oude koperen samovaar (tuit van de ketel mist), 20e eeuw, 67xØ30cm. Cond.: R

Opgezette vos
Ergebnis: 30 EUR

Opgezet jong vosje zittend op een boomstronk, 46x35x17cm. Cond.: G

Bureaulamp groen/goud
Ergebnis: 30 EUR

Messing bureaulamp met groene kap in oude stijl H.:35cm.

Tuinbeeld
Ergebnis: 30 EUR

Tuinbeeld, man met peuk H. 55 cm.

Hanglamp
Ergebnis: 30 EUR

Hanglamp met 6 armen,met albasten kapjes

2 Gietijzeren wandplaquettes
Ergebnis: 30 EUR

2 Gietijzeren wandplaquettes, eind 20e eeuw, 51x17cm.

Klok
Ergebnis: 27 EUR

Nieuw klokje met bamboe-look gem. Franklin & Murphy Oxford. Uurwerk werkt op batterij 16x5x22cm.

Divers koperwerk
Ergebnis: 25 EUR

Divers koperwerk, o.a. blaasbalg, koffiemolen,kannen etc. div. afm. Cond.: G

Antieke weegschaal
Ergebnis: 25 EUR

Antieke weegschaal met gewichten van metaal, ca. 1900, 52x22x17cm. Cond.: G

Zilverkleurige schaal
Ergebnis: 25 EUR

Zilverkleurige bonbonschaal op voet. Rand gedecoreerd met bloemen en 2 oortjes. 34x13x15cm. Cond.: U

Petroleumkan en treefje
Ergebnis: 25 EUR

Koperen petroleumkan met messing treefje

Minitrix 12202 locomotief
Ergebnis: 25 EUR

Minitrix 12202 DB BR221 Diesel-locomotief donkerrood/donkergrijs.

Schild achter glas
Ergebnis: 25 EUR

Jugendstil plaquette (Christus op metalen relief). eiken lijst, 48x54cm.

Uitklapbaar scherm en waaier
Ergebnis: 25 EUR

Japans kamerscherm + waaier. zwartlak (kleine beschadigingen). Schildpad handvat aan waaier.

2 Stenen figuren
Ergebnis: 25 EUR

2 Stenen figuren. 1x leopard (Egyptisch motief) beschadigd 29x16x8cm. Cond.: S. 1x heilig figuur 33x10x6cm. Cond.: G

Kolenkit
Ergebnis: 25 EUR

Koper beslagen kist Art Deco.

Art Deko poederdoos
Ergebnis: 25 EUR

Messing Art Deko poederdoos met bloemdecor en een lieveheersbeestje. Gem. model Depose Frankrijk, 7,5x9,5x1cm.

Koperen Art Deco bestek
Ergebnis: 25 EUR

Koperen Art Deco bestek in koperen mand begin 20e eeuw (28 delen). div. afm.

2 Weegschalen
Ergebnis: 22 EUR

1x Koperen visweegschaal (40x45cm.) met gewichtje. 1x Gietijzeren weegschaal (33x18cm.) met koperen bakje en 4 gewichtjes. Cond.: G

Gietijzeren haardstandaard
Ergebnis: 20 EUR

Zwarte gietijzeren haardset-standaard, eind 20e eeuw, 61x30x22cm.

Diverse heksenketeltjes
Ergebnis: 20 EUR

4 Diverse gietijzeren heksenketeltjes, eind 20e eeuw, Cond.: G

Diversen koper
Ergebnis: 20 EUR

Diverse koperen gebruiksvoorwerpen w.o: een olielampje, schenkkan, lepel en strijkijzer van ijzer

Bureaulamp
Ergebnis: 20 EUR

Koperen bureaulamp met gemarmerde glazen kap, 20e eeuw, 37xø28cm. Cond.: U

Vruchtenhouten paneeltje
Ergebnis: 20 EUR

Vruchtenhouten paneeltje met snijwerk, oosterse voorstelling van 2 dames bij een tempel, 60-er jaren, 40x50cm. Cond.: R

Oud ijzeren deurklopper
Ergebnis: 20 EUR

Oud gietijzeren deurklopper in de vorm van een vrouwengezicht (aan 1 zijkant een stukje weg), ca. 1975, 20x14,5cm.

Koetslamp
Ergebnis: 20 EUR

Oude koperen koetslamp, 20e eeuw, 64xØ20cm. Cond.: U

2 Maliëntasjes
Ergebnis: 20 EUR

2 Maliëntasjes

2 Pijpenrekken met pijpen
Ergebnis: 20 EUR

Twee pijpenrekken met pijpen, begin 20e eeuw, besneden/bewerkt hout, Cond.: U

Diverse sieraden
Ergebnis: 20 EUR

Diverse sieraden

Ketting
Ergebnis: 20 EUR

Ketting met markasietjes

Opgezette steenmarter
Ergebnis: 20 EUR

Opgezette steenmarter staand op boomstronk, 24x65x15cm. Cond.: G

Opgezette bunzing
Ergebnis: 20 EUR

Opgezette bunzing staand op boomstronk, 48x20x10cm. Cond.: G

Opgezet wezeltje + geweitje
Ergebnis: 20 EUR

Opgezet wezeltje op boomstronk (18x25x8cm.) en een gewei van een bok (6-ender) uit 1958, Cond.: G

Opgezette steenmarter
Ergebnis: 20 EUR

Opgezette steenmarter op boomstronk, 26x52x16cm. Cond.: G

Divers kleingoed
Ergebnis: 20 EUR

Doos met divers kleingoed.

Geelkoperen asbak
Ergebnis: 20 EUR

Geelkoperen gegoten asbak in barokstijl, ca. 1760, 60x24cm.

2 Geelkoperen vaasjes
Ergebnis: 20 EUR

2 Geelkoperen vaasjes met ram-koppen, als schemerlamp, ca. 1910.

Kavel koperwerk
Ergebnis: 20 EUR

Kavel koperwerk o.a; roodkoperen stoofje met brander 11x15cm. 9x geijkte gewichten van 500 tot 5 gram.

Jugendstil portemonnee
Ergebnis: 20 EUR

Jugendstil lederen portemonnee met lieveheersbeestje als sluiting. 8x5,5cm.

Jugendstil gaslamp
Ergebnis: 20 EUR

Jugendstil gaslamp armatuur, messing met bloemen en zweepslag vorm, begin 20e eeuw, 137x40x10cm. Cond.: G

3 houten houders
Ergebnis: 20 EUR

3 Houten houders begin 20e eeuw gemaakt van div. houtsoorten. 10x9x3cm, 13x3,5x6,5cm en 10x6,5x1cm. Cond.: U

Tuinbeeld
Ergebnis: 16 EUR

Tuinbeeld, meisje met mand H.35cm.

3 Speelgoedauto's
Ergebnis: 15 EUR

3 Houten speelgoed vrachtwagentjes; 1x vrachtwagen met afzetbak van WWF (35x17x14cm.), 1x vrachtwagen met laadbak (51x17x16cm.), 1x geel speelgoedvrachtwagentje van Brummi (28x13x8cm.). Cond.: G

Doos diversen
Ergebnis: 15 EUR

Doos diversen o.a; veel verzilverd bestek, porseleinen pop, weegschaal, bronzen bel, fotocamera, doosjes, aansteker.

Gedreven koperen spiegel
Ergebnis: 15 EUR

Gedreven wandspiegel van koper eind 19e eeuw/begin 20e eeuw. Koper op hout met facetgeslepen spiegel, 58x31x5cm. Cond.: U

Divers speelgoed
Ergebnis: 15 EUR

6 Delen oud speelgoed o.a; leesplankje, blokkendoos van Vero, oude gietijzeren trolly/tram, 2 Schuco auto's in originele doos en een doosje met speelgoed, Cond.: G

Reclameplaat + stenen plaquette
Ergebnis: 15 EUR

Oude ingelijste reclameplaat van Honings, "eerste les in 't koken", 51x66cm. Een gipsen plaquette van brouwerij De Amstel met tekst, 36x32cm. Cond.: G