Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

5-Armige kaarsenstandaard
Ergebnis: 50 EUR

Kerkelijke 5-armige kaarsenstandaard van messing, 19e eeuw, 51x43xø14cm. Cond.: U

2 Antieke tinnen theepotten
Ergebnis: 50 EUR

2 Antieke tinnen theepotten met deksels, 19e eeuw, 20cm. en 17cm.

Tinnen bord
Ergebnis: 50 EUR

Groot tinnen bord, vermoedelijk 19e eeuw, 5,5x37,5cm. Cond.: U

Kleine Tiffany lamp
Ergebnis: 50 EUR

Tiffany -stijl lampje, 31xø17cm. Cond.: U

Duitse radio
Ergebnis: 50 EUR

Oude radio (volksempfänger), WO II Duits, 40x28x16cm. Cond.:G (rugwand ontbreekt)

Staalsnijpers
Ergebnis: 50 EUR

Grote gietijzeren staalsnijpers (fabriek Schuttersveld 1920-1930) om stof te snijden, 47x54x50cm. Cond.: G

Japans kunstwerk, vogels
Ergebnis: 50 EUR

Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende twee kraanvogels met bloemen, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 75x46x4cm. Cond.: U

Roodkoperen ketel
Ergebnis: 50 EUR

Roodkoperen ketel op comfoor van massief messing gietwerk, ca. 1860, 42x32cm.

Divers hang en sluitwerk
Ergebnis: 50 EUR

Doos divers antiek kastbeslag en ornamenten en doos oude sloten en sleutels

23 Goederenwagons
Ergebnis: 50 EUR

23 Goederenwagons, waaronder Minitrix modelnr: 3167, 3172, 3227, 3503,3504, 3506, 3518,3530,3535, 3537, 6623. Roco modelnr.: 2302, 2x2307, 2308, 2309, 2311, 2317 ,2318, 2319, 2366, 37502. en Fleischma...

Koperen peerketel
Ergebnis: 45 EUR

Geelkoperen peerketel anno 1880, Nederlandse herkomst, 28x27x20cm. Cond.: G

Opgezette jonge vos
Ergebnis: 45 EUR

Jonge opgezette vos zittend op boomstronk, 34x38x28cm. Cond.: G

Bronskleurige lamp
Ergebnis: 45 EUR

Staande bronskleurige messing lamp. Lamp is in diverse vormen te verstellen (leeslamp, schemerlamp). Met geintegreerde dimmer, Cond.: U

Lamp + asbak
Ergebnis: 45 EUR

Staande messing lamp met staande asbak uit de Art Deco periode.

Koperenketel op staand komfoor
Ergebnis: 40 EUR

Koperen ketel op staand komfoor met messing poten en ornamenten ca. 1900, 65x25cm. Cond.: G

Bijbel met zilveren slotje
Ergebnis: 40 EUR

Antiek Mechels bijbeltje met sloten, eind 19e eeuw, 15x10x3,5cm. Cond.: U

Antiek houten sigarendoosje
Ergebnis: 40 EUR

Antiek houten sigarenhouder met messing band, begin 19e eeuw, 21x3,5cm.

Koperen houtbak
Ergebnis: 40 EUR

Geelkoper gedreven houtbak met hengsel

Koperen houtbak
Ergebnis: 40 EUR

Geelkoper gedreven houtbak met hengsel

Speculaasplank
Ergebnis: 40 EUR

Dubbelzijdige speculaasplank van iepenhout, 18e eeuw, met afbeeldingen van een man en vrouw. 56,5x22,5cm. Cond.: R

3 Dinky Toys
Ergebnis: 40 EUR

Dinky Toys, nr. 14A, "B.E.V. Truck", Dinky Toys nr. 25Y "Jeep", Dinky Toys nr. 253, "Daimler Ambulace"

Diverse sieraden
Ergebnis: 40 EUR

Diverse sieraden

Wijnrek
Ergebnis: 40 EUR

Metalen wijnrek, brons gepatineerd, 140x32x43cm. Cond.: U

Messing vaas
Ergebnis: 40 EUR

Jugendstil messing vaas, 52x15x30cm. Cond.: U

Wijwater emmer
Ergebnis: 40 EUR

Wijwater emmer, messing gegoten, Frankrijk ca. 1870. Handgreep uitlopend in kruisjes, 25xø18cm.

Karabijn 1934
Ergebnis: 40 EUR

Karabijn herkomst Ankara Turkije 1934, onklaar gemaakt voor gebruik. L.:125cm.

Karabijn 1937
Ergebnis: 40 EUR

Karabijn herkomst Ankara Turkije 1937, onklaar gemaakt voor gebruik. L.:125cm.

Boek karikaturen Napoleon III
Ergebnis: 40 EUR

Boek met karikaturen; Histoire de France Tintamarresque. Cond.: G

2 Kaarsenstandaards
Ergebnis: 35 EUR

2 Bronzen gegoten kaarsenstandaards, 20e eeuw, 38,5x14x14cm. Cond.: G

Dubbele houten koekplank
Ergebnis: 35 EUR

Dubbelzijdige iepenhouten speculaasplank met afbeeldingen van een man en een vrouw, 19e eeuw, 36x12,5x2cm.

2 Trompetten
Ergebnis: 35 EUR

2 Decoratieve cavalerie trompetten van koper, 20e eeuws, 40cm. en 27cm. COnd.: U

Vingerhoedje + speld
Ergebnis: 35 EUR

Vingerhoedje +dasspeld

Vergulde lijst
Ergebnis: 35 EUR

Goudkleurige lijst met gipsen ornamenten, ca. 1950, doekmaat 40x50 cm.

2 beugeltasjes
Ergebnis: 35 EUR

2 Tas beugels begin 1900. 1x Jugendstil (bakeliet) 15,5x10x2cm. 1x Aziatisch (bakeliet) 16x10x2cm.

3 antieke kruizen
Ergebnis: 35 EUR

3 Antieke koperen kruizen 39x13x4cm., 34x12x5cm. en 27x10x4cm.

Groot houtsnijwerk
Ergebnis: 35 EUR

Groot aziatisch houtsnijwerk voorstellende boedha

Bronzen olifant
Ergebnis: 35 EUR

Bronzen olifant met ivoren slagtanden gem. Austria. begin 1900. 6x6,5x0,5cm. Cond.: U

Petroleumlamp
Ergebnis: 30 EUR

Antieke petroleumlamp van opalineglas ca. 1900 met handbeschilderde voorstelling van edele dame. Glazen lampeglas van latere leeftijd, 80xø16cm. Cond.: G

1 doosje
Ergebnis: 30 EUR

4 Kleine benen doosjes ca. 1960, 1x cilindrisch loddereindoosje gegraveerd met wereldkaart 4xØ3,2cm, 1x snuifdoosje compleet uitgewerkt met messing sluiting 3,5xØ3cm, 1x snuifdoosje uitgewerkt en gegr...

2 Chinese bewerkte doosjes
Ergebnis: 30 EUR

2 Chinese doosje messing/zilverkleurig compleet opgelegd met figurendecor, ca. 1950/1960. Ronde doosje: 7,5xØ6,5cm. Ovale doosje: 6,5x4,5x2,5cm.

Koperen houtbak
Ergebnis: 30 EUR

Geelkoper gedreven houtbak met hengsel 48x36x30cm.

Boeddha
Ergebnis: 30 EUR

Zittende Boeddha van zwart gekleurde terracotta 26x16x33cm.

Staande petroleumlamp
Ergebnis: 30 EUR

Staande petroleumlamp op tinnen voet. Groen glas en petroleumpot, geëtste glazen koepel. H: 53cm.

2 Dinky Toys bus en heftruck
Ergebnis: 30 EUR

Dinky Toys, Meccano LTD nr. 289, "Routemaster Bus" en Dinky Toys, Coventry Climax, "Fork Lifttruck"

2 Dinky Toys, auto en kiepwagen
Ergebnis: 30 EUR

Dinky Toys, nr. 103 "Spectrum Patrol Car", Dinky Supertoys, nr. 965 "Euclid Rear Dump Truck"

Oude teddybeer
Ergebnis: 30 EUR

Oude teddybeer van pluche, 50-er jaren, armen en benen zijn verstelbaar, 75x38x20cm. Cond.: G

Geelkoperen ramensproeier
Ergebnis: 30 EUR

Ramensproeier van geelkoper en hout op ronde voet, ca. 1900, H:82cm. Cond.: G

Pop, papier mache
Ergebnis: 30 EUR

Pop van papier-mache (gezicht overgeschilderd) met stoffen lichaam, originele kleertjes, echt haar en leren schoentjes, naam onleesbaar. 51x21x10cm. Cond.: R