Charles Monstin, kleurets op papier, Place du Vertie Parijs 225/500, 31x23cm. Cond.: U
Bernard Medema, olieverf op paneel, Drentsche boerderij, 28x18cm. Cond.: U
Gesigneerd Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse VOC schepen, 40x50cm. Cond.: U
Gesigneerd, gemengde techniek op papier, 2 werken van Japanse Geisha's, 18x25cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, opvliegende fazant, 50x70cm. Cond.: U
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, sneeuwlandschap Twente, 40x50cm. Cond.: U
Ongesig., olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht 24x18cm. Cond.: U
Mediterraans landschap, olieverf op linnen, 22x35cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, kust met schepen. 60x90cm. Cond.: U
M. Prieger (Duitse school ca. 1900), olieverf op linnen, nachtelijk landschap, 31x59cm. Cond.: U
Louise Hartman (1905-1970), olieverf op linnen, schapenkooi met herder, 40x50cm. Cond.: U
Gesig. Duseppa?, olieverf op linnen, Italie waarschijnlijk Venetie. 35x24,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, bloemstilleven 30-er jaren
Gesig. Max Drechsler 1933 olieverf op linnen , landschap hooi binden 50x72 cm, Cond.:R
Gesig. Johan ter Horst, olieverf op linnen, Twentse Hoeve, 60x80 cm. Cond.:G