Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Charles Monstin
Ergebnis: 75 EUR

Charles Monstin, kleurets op papier, Place du Vertie Parijs 225/500, 31x23cm. Cond.: U

Bernard Medema, Drentsche boerderij
Ergebnis: 70 EUR

Bernard Medema, olieverf op paneel, Drentsche boerderij, 28x18cm. Cond.: U

Schilderij, boot
Ergebnis: 70 EUR

Gesigneerd Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse VOC schepen, 40x50cm. Cond.: U

Zeefdruk op papier
Ergebnis: 62 EUR

Zeefdruk op papier,Stephen Moss-Horton, voorstellende:First Maiden, 36x79 cm, Cond.:U

Zeefdruk op papier
Ergebnis: 62 EUR

Zeefdruk op papier,Stephen Moss-Horton, voorstellende:Entourage, 36x79 cm, Cond.:U

2 Japanse pentekeningen
Ergebnis: 60 EUR

Gesigneerd, gemengde techniek op papier, 2 werken van Japanse Geisha's, 18x25cm. Cond.: U

Schilderij, bostafereel met fazant
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, opvliegende fazant, 50x70cm. Cond.: U

B.Baaijens
Ergebnis: 60 EUR

Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, sneeuwlandschap Twente, 40x50cm. Cond.: U

Willem de Zwart
Ergebnis: 60 EUR

Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), houtskool opgehoogd met wit, tekening op papier, landschap, 16x12cm. Cond.: G

P.A.Nijgh
Ergebnis: 60 EUR

Pieter Arie Nijgh, Zierikzee proefdruk, ets op papier, 31x25cm. Cond.: U

Hollands stadsgezicht
Ergebnis: 60 EUR

Ongesig., olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht 24x18cm. Cond.: U

Mediterraans landschap
Ergebnis: 55 EUR

Mediterraans landschap, olieverf op linnen, 22x35cm. Cond.: U

Schilderij met schepen
Ergebnis: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, kust met schepen. 60x90cm. Cond.: U

Schilderij, kasteel bij nacht
Ergebnis: 50 EUR

M. Prieger (Duitse school ca. 1900), olieverf op linnen, nachtelijk landschap, 31x59cm. Cond.: U

C. ten Kate
Ergebnis: 50 EUR

2 x Landschappen C. ten Kate, olieverf op paneel 35x27cm pendant

Arthur Bernard
Ergebnis: 50 EUR

Zeefdruk, Arthur Bernhard, voorstellend: twee abstracte naakten. Cond.: uitstekend, 32x 43cm.

Louise Hartman, schapenkooi met herder
Ergebnis: 50 EUR

Louise Hartman (1905-1970), olieverf op linnen, schapenkooi met herder, 40x50cm. Cond.: U

Duseppa?
Ergebnis: 50 EUR

Gesig. Duseppa?, olieverf op linnen, Italie waarschijnlijk Venetie. 35x24,5cm. Cond.: G

Bloemstilleven
Ergebnis: 45 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, bloemstilleven, 13x18cm. Cond.: U

Bloemstilleven
Ergebnis: 45 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, bloemstilleven, 13x18cm. Cond.: U

Bloemstilleven
Ergebnis: 40 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, bloemstilleven, 13x18cm. Cond.: U

Bloemstilleven
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, bloemstilleven 30-er jaren

Max Drechsler hooi binden
Ergebnis: 40 EUR

Gesig. Max Drechsler 1933 olieverf op linnen , landschap hooi binden 50x72 cm, Cond.:R

Joh.ter Horst
Ergebnis: 40 EUR

Gesig. Johan ter Horst, olieverf op linnen, Twentse Hoeve, 60x80 cm. Cond.:G