Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, in gebruikte staat.
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.
Majolica vaas ca. 1900 met koperen parelrand, gesigneerd Josef Steidl met decor van flora en vlinders. Genummerd 210 in goede staat 11,5xø12cm.
Groot Chinees Mahjongg spel in rood gelakte houten kist 2e helft 20e eeuw 18x52x23cm. Cond.: G
Collier van saffieren, diskvormige gefacetteerd geslepen, verlopend in grootte. 8-11 mm met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Lengte 48 cm ca 39 gr
Russische school, 2e helft 20e eeuw(verso signatuur) gezicht op kerk, olieverf op paneel, 40x30 Cond:G
Sierlijke ring 333/000 met blauw topaas. Solitair ring met een zespoot chaton bezet met een grote rond gefacetteerde blauw topaas, ø 11 mm. ø 53 ca 3 gr
J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G
Zilveren 835/000 miniatuur kolenkit met draaghengsel en een handgreep. Nederlands gekeurd. ca 18 gram 2,5x6 cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boerderij, olieverf op linnen. Cond:G 56x46cm
5 oude antieke bierpullen en klepkan ca 1900-1930, 1 bierpul oud delft, een glazen bierpul, terracotta ca 1900 met bloemdecor, een schenkdekselkan bruin-groen glazuur en een porseleinen kan met voorst...
meissen porseleinen bonbonschaal met vier verdeelschoteltjes, +\- 1930 stadt Meissen. 10x13 cm en 2,5x8 cm in goede staat. Cond: G
Oude Duitse Rosenthal vaas, Kunstabteilung Selb, blauw met wit opengewerkt floraal decor met bessen ca. 1970, 29xø20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 48 (Duitse School), bosgezicht 29x33cm. Cond.: G
Entourage ring GG 585/000 met briljant. Brede stevige ring met inhet midden een rozet met 9 briljanten, totaal ca 0.22 crt W-SI Breedte 7.5 mm ø 62 ca 5.5 gr
Jef van Campen (1934 - ), 3x auqarel op papier, landschap en 2x dorpsgezicht ca. 31x24cm. Cond.: G
Ring WG, 750/000, met princes diamanten. Fantasie slagring, strak model, aan een zijde bezet met 24 princesgeslepen diamanten, totaal ca 0.50 TW/VSI. ca 5,4 gr. ø 54 Nieuw
M. Heg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met meer 71x56cm. Cond.: G
Kavel met 16 delen oude en antieke bodemvondsten o.a.: natuursteen, terracotta etc. Cond.: R-G
Twee prachtige grote 19e eeuwse porseleinen Japanse kutani vazen (gesigneerd). Decor van fijngeschilderde vogels, bloemen en goud. 31xø15cm. Cond.: G
Buitengewoon grote Japanse Imari kraagvaas, 19e eeuw met rondom krijgers in landschapsdecor(oude haarlijn in kraag, en chip) Cond: R\G. 123x44 cm
Kaasmes met fraai 925/000 zilveren heft voorzien van Nederlands keur Z1, 20cm .Cond:G