Kavel met 15 delen facetgeslepen kristal 20e eeuw: 2x ovaalvormige schalen en 13 fruitschalen (chips mogelijk) 15-28cm. Cond.: R-G
Drie delen oud glaswerk 2e helft 20e eeuw: 2 karaffen met stop in Empire stijl en 1x tafelstuk van messing en glas met een putti die een bol draagt 26-30cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk 20e eeuw,1 groen glazenvaas (ongemerkt), 1 bruin glazen vaas met krul (ongemerkt),1 groen glazen spijker asbak( ongemerkt) 12-19cm.Cond:G
Kavel met vijftein ruitkristallen glazen (2 chips) 9-14cm. Cond.: R-G
Lot oud groen glas omstreeks 1930-1960(minimale chips) 7-24 cm Cond:R\G
Zes oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw en later 13-33cm. Cond.: G