Vroeg 19e eeuwse zilveren, 833/000, tasbeugel versierd met putti's en voorzien van ketting en kralentas met bloemen, JL: S 1902, 15x22cm.
Sierlijk zakhorloge GG met florale bewerkte kast, uurwerk gemerkt Vacheron & Constantin, echappe a cylindre. nr 4871. ø 31 mm. met sleutel, De wijzerplaat is wat beschadigd.
Zeer fraaie streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche met afbeelding van een mandje versierd met knopjes. In zeer goede staat, compleet met kwartsjes. 3x4,5 cm ca 4.5 gr
Herenhorloge Titus GG 750/000. Titus chronograaf herenhorloge, non magnetic, met metalen achterplaat en fixoflex band. Het horloge heeft wat deuken in de kast. Met zwarte wijzerplaat. ø 37,5 mm. Heeft...
Fraaie hanger GG 585/000 met grote citrien. Grote GG hanger met peervormige geslepen citrien. 50x21 mm. ca 12.7 gr
Engels zilveren zakhorloge, met spillegang, uurwerk gesigneerd J.Williamson, London 2555. ø 48 mm Voorzien van dubbele kast, met goudkleurige wijzers. Het glas en de wijzerplaat zijn wat bekrast.
Armband bloedkoraal met GG sluiting. 4 Rijige armband met bloedkoralen, tonvormig ø 2-4mm bevestigd aan een fraaie GG 585/000 sluiting ovaal geschulpte rand met een ovale bloedkoraal in het midden. Vo...
Oorstekers WG 585/000 briljant. Royale solitair oorknoppen, wat opstaand, met fraaie bewerking en in het midden een briljant geslepen diamant, totaal ca 0.12 crt. ø 8.5 mm ca 1.75 gr
Bloedkoralencollier met GG 585/000 sluiting. Een collier van bloedkoralen, geregen op metalen draad met ogen aan elkaar gemaakt, bevestigd aan een GG gefacetteerde sluiting. ø bloedkoraal 5.5 mm, Leng...
Ring GG 585/000 met briljant. Brede ring met in het midden een entourage zetting bezet met briljanten, mooi laag gezet. Totaal ca 0.13 crt TW-VSI, breedte 6 mm, ø 55 ca 4.0 gr
Zeer fraaie chatelaine, zilver 835/000, met 2 fraaie stempels en sierlijke sleutel, beiden antiek met filigrain bewerking. Bevestigd aan 2 sierlijk bewerkte tonnen door middel van jasseron schakels. L...
Collier met granaten en GG 585/000 sluiting. Collier van 3 rijen granaatkralen, ø 4.5 mm, bevestigd aan een mooie ovale met getorst draad bewerkte sluiting met in het midden een ovale granaat. Lengte ...
Zakhorloge GG 585/000. Zakhorloge Levrette met GG kast, ø 45 mm, werkend
Lang barnsteencollier. Lang verlopend barnsteencollier met ovale kralen 16x11-30x21 met onedel draaislot. lengte 75 cm ca 63 gr
Broche GG 585/000 met micro moziak. Broche met 2 onyx stenen, 16x18 mm, versierd met bloemen uit micro mozaik. Om de onyx zit een fraaie versierde gouden rand. Grootte 46x20 mm ca 8.9 gr
Oorstekers GG 585/000 met turkoois. Oorhangers van bewerkt gekruld goud bezet met 3 ronde turkooiskralen en als hanger een langwerpige turkooissteen. Lengte 3 cm ca 4.00 gr
Omega horloge, damesmodel Dynamic automatic met stalen band. Vertoond wat gebruikssporen. lengte ca 17 cm
Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Fijne ring met ovale GG zetting met dubbele getorste rand bezet met een ovale bloedkoraal. ø 15x10 mm, ø 56 ca 3.7 gr
Lot met barnstenen bestaande uit 4 kettingen met diverse geslepen en ruwe barnstenen en een ovale barnstenen hanger met zilveren hangeroog. ca 168 gr
Rijring GG 585/000 met briljanten. Een wat opstaande rijring met 7 briljanten, 7x0.05 crt, TW/VSI ø 61 ca 2.5 gr
Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Fijne ring met ovale zetting van getorst draad met een ovale bloedkoraal, 12x6 mm, met een mooie rode kleur. ca 2.3 gr, ø 55
Hanger en collier GG 585/000 met briljant. Fijn venetiaans collier met fijne solitair hanger met briljant, ca 0.15 crt. ca 2,5 gr lengte 42 cm
Herenhorloge Raymond Weil,18 krt verguld, model Fidelio, ø 34 mm, met fraaie schakelband voorzien van klipsluiting en voorzien van een saffierglas. lengte 18 cm + 2 extra schakels, ca 2.4 cm. In zeer ...
Fijne hanger GG 585/000 met parel. Fijn GG hangertje in de vorm van een halve maan met een klein briljanten en 3 parels, ø 5 mm. 20x12 mm ca 1.5 gr
Longines zakhorloge, zilver 800/000, 4 grands prix: Paris-Paris- Milan-Bruxelles, begin 1900. ø 48 mm met roze kleurige wijzers. Nr 2090828. Voorzien van horlogeketting nikkel,
Oorstekers GG 750/000 met bolletjes. Oorstekers van 2 GG kettinkjes met een wit geel en roze gouden bolletje. Lengte 34 mm ca 2.8 gr
Onedel zakhorloge met parels en afbeeldingen, ø 45 mm, mechanisch
Armband en ring zilver 925/000 met bloedkoraal. Mooie sierlijke armband met drakenkop en florale versiering met 4 grote ovale bloedkoralen en een ring met een driehoekige bloedkoraal en florale versie...
Ring GG 585/000 briljant. Strakke fantasiering met briljant ca 0.035 crt W-VSI ø 56 ca 4.2 gr
Ring GG 585/000 met parel en diamant. Sierlijke fantasiering met een golf bezet met diamanten en 3 parels, verlopend in grootte. Breedte kop ca 10,5 mm ø 53/54 ca 2.5 gr
Broche GG 585/000 antiek model. Ronde broche met geschulpte rand, 28 mm, met in het midden een afbeelding van een mand met filigraine bewerking. ca 4,7 gr.
Antieke schildbroche GG 585/000. Prachtige broche, medaillon vormig met kwastjes, in zeer goede staat. ø 59x34 mm. ca 5.9 gr cond. U
Broche zilver 800/000 met granaten. Granatenbroche in de vorm van een ster met kleine ronde granaten en grotere peervormige granaten. ø 34 mm ca 8.9 gr
Citizen dameshorloge, Clarity met 18 crt vergulde bewerking en diamant verwerkt in de kast en saffier in de kroon. Fraai langwerpig model. 18x24 mm. lengte 17 cm en 4 extra schakels. Cond U
Grote zilveren broche, 925/000 met diverse stenen. Grote ovale broche, deels verguld, met gekronkelde zilveren bewerking voorzien van diverse stenen. ø 78x65 mm gemerkt Bat-Ari Israël. Ca 48 gr. Teven...
Sierlijke ring 333/000 met blauw topaas. Solitair ring met een zespoot chaton bezet met een grote rond gefacetteerde blauw topaas, ø 11 mm. ø 53 ca 3 gr
Hanger GG 585/000 van oud boekscharnier. Hanger met fraaie fijne bewerking, Grootte 58x17 mm ca 5.06 gr
Dameshorloge GG 585/000 Monte. Smal langwerpig GG dameshorloge Art deco stijl met blauwe plaat. Het horloge is voorzien van een bruine bewerkte band. 11x 28 mm
Ring, GG 585/000, met briljant. Strakke vierkante ring, met strakke bewerking aan de bovenzijde met een Briljant, ca 0.06 crt. ca 2,6 gr. ø 52 Nieuw
Choker zilver 925/000 met topazen en parel. Choker van ankerschakels met in het midden een stuk met navette geslepen amethisten en ronde gefacetteerde blauw topazen, om en om. In het midden zit een ha...
Armband van kralen met antieke GG 585/000 sluiting. Een armband met 4 rijen granaatachtige kralen in diverse formaten en vormen. Deze kralen zijn bevestigd aan een ronde GG sluiting, ø 13 mm, in de vo...
Ring GG 585/000 met briljanten. Vermaakte trouwring met in het midden een geschulpte cirkel met aan beide kanten een briljant, ca 0.16 crt in totaal, en een stukje goud in een druppelvorm. ca 4.4 gr ...
Ei hanger verguld Faberge stijl. Ei hanger versierd met zilverkleurige en vergulde elementen, ingelegd met blauw, lila en paars emaille. Een zijde voorzien van een adelaar en een zijde voorzien van ee...
Ei-hanger verguld, Faberge stijl. Grote opengwerkte ei-hanger versierd met groen en zwart emaille, zirconia's en een amethist. In het open gedeelte van de hanger zit een poes uit wit metaal versierd m...
Ring GG 750/000 met parel. Fantasie slagring, breedte 8,5 mm, met in het midden een cultive parel, ø 6 mm. ø 58 ca 2,8 gr Nieuw
Ei-hanger verguld Faberge stijl. Hanger met ei vormige tijgeroog gevat in een huls versierd met zirconia;s en goudkleurig emaile. Het hangeroog is in de vorm van een kroon. 32.5x13.5 mm ca 7.05 gr