Gerard Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, riviergezicht 22x33cm. Cond.: G
Zes delen 19e eeuws Japans kutani porselein: 2x Knobbelvazen fijn geschilderd en gemerkt (goed), 1x pijpvaas met vogels en floraal decor (gemerkt), 1x kleine vaas (chip af), 1x theepot met geisha in d...
Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlinderdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G
Vier maal J.A. Smit (JAS) abstracte florale composities litho op papier 30x30 Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G
P.Watelet omstreeks 1930, dame met bloemen pastel op papier 20x28cm Cond:G
Erich Tonkel Duitse school, Im Park von Rothenburg 1971, olieverf op linnen 70x88 cm Cond:G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen 1 stel met Foohonden op deksel (1 vaas gelijmd) 1 kleine vaas chip van deksel 15-36cm Cond:R/G
Kleine oude Schwarzwalder koekoeksklok omstreeks 1950( wijzer eraf en kroonopzet gebroken) 29cm Cond:R
C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), gemengde techniek op paneel, landschap met dode boom 48x32cm. Cond.: G
Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R
Moooie antieke eikenhouten Junghans Jugendstil regelateur omstreeks 1900 in zeer goede originele staat.
Kleine notenhouten antieke Junghans tafelklok, Grunderzeit met messing beslag, in goede originele staat 35cm
Zes antieke gravures William Hogarth Inven et.Sculp. met 16e eeuwse voorstellingen betreffende criminaliteit (1 gravure heeft randschade) 35x27cm Cond:R/G
Twee kleine antieke Chinees porseleinen bolvaasjes met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 6xø6cm. Cond.: G
Pit van Loo 1905-1993, Drents dorpsgezicht houtskool op papier Cond:R/G
F.J.Ruhe 1931 Duitse school, landschap met meer, olieverf op paneel. 57x50 Cond:G
Franse Boulle pendule met schildpad ca. 1870 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. Gesigneerd Pierre Megnin Seloncort. Mist iets koperinleg (ongerestaureerd) 32cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 17e /18e eeuw, studie vogels aquarel op papier (papier bruin) 14x19cm Cond:R/G
Grote oude terracotta vaas, Jugendstil stijl. gesigneerd Goldschieder met floraal en figuren decor. in goede staat. 71x30x31 Cond:G
Twee grote porseleinen figuren 20e eeuw, voorstellend vrouwen met parasol en jurken met kant (minimale chips mogelijk) 26cm. Cond.: G
Zeldzame Empire Mooren pendule ca. 1820 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Brons gepatineerd figuur met vuurvergulde bronzen rok, wijzerplaat gesigneerd "Le Nephueus Par...
Oud Duits Rosenthal sierbord, decor Feniks, 20e eeuw plated 32ø cm Cond:G
Tilly Moes omstreeks 1950, vaas met chrysanten olieverf op linnen 24x30cm Cond:G