Twee oude porseleinen figuren 20e eeuw: 1x groot gekleurd, vrouw met jongen "GDR Duitsland" en 1x vrouw met rozen, gemerkt met vos (mist vinger, vermoedelijk Rusland) 29-43cm. Cond.: R-G
Grote porseleinen figurengroep 20e eeuw van een dame en heer met dobbelsteenspel, onduidelijk gemerkt 17x29x14cm. Cond.: G
Duitse Thuringen porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een meisje en jongen met bloemen (sommige bloemen beschadigd) 12x11x6cm. Cond.: R
Twee aardewerken figuren 20e eeuw: 1x bisquit porseleinen schaakspeler en 1x keramieken Spaanse gitarist OH. Chebon Cafe 26-38cm.
Oude Chinees porseleinen kunstenaarsvaas (gesigneerd) 20e eeuw met decor van roofvogel in boom 27xø19cm. Cond.:G
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas 1880-1930 met Chinese vrouwen en kinderen in de tuin decor \gesigneerd) in goede staat 26x13ø Cond:G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen drakenkommen met gouddecor (gemerkt) restauratie bij voet. Cond:G
Chinbees porselein blanc de Chine Geisha 20e eeuw(onder hand stukje porselein weg) 26cm Cond:R
Chinees porselein blanc du Chine Geisha met lotusbloem (1chip) 35,5cm Cond:R/G
Twee Chinees porseleinen figuren 20e eeuw, in goede staat 30-31cm Cond:G
Antiek Chinees Yixing theepotje, fijn gedecoreerd met druivenrankendecor en 2 kleine ratten (gesigneerd) 11x18x9cm. Cond.: G
Oude Chinese Boedha van Jade, 20e eeuw in goede staat 26x14x4cm Cond:G
Antieke Chinese Chine de blanc figuur, voorstellend en musicerende Chinees op karban (fluit beschadigd) 19x20x10 Cond:R
Vier delen antiek Chinees porselein 18e en 19e eeuws, 1 stopfles met zilveren monturen, rijstkom met paradijsvogeldecor, octagonaal bord Queng Lung met wild in de natuur decor, en een geschulpt bord m...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met floraal decor(beschadigd en gelijmd) Cond:R
Chinees porseleinen draken vaas met groen glazuur 19e eeuws, met op rand draak en vleermuis(gemerkt) 18x14ø Cond:G
Vier delen oud Chinees porselein. een grote penselen vaas, paradijsvogel met blauwe achtergrond, 2e helft 20e eeuw, een Kantonese vaas 20e eeuw(krijgers), een theepot met floraal en vlinder decor 20e ...
Zestien Wedgewood borden of Etruria omstreeks 1950(minimale chip mogelijk) 26,5ø CondG
Elf oude wedgewood borden o.a Etruria Engeland, porte Dángeterre met florale decors (minimale chip mogelijk) 26,5ø Cond:G
Wedgewood Moss Rose, 7 kop en schotels, melk en suikerpot, theepot, twee ovale schalen, 2x botervloot en 10 eierdopjes. 6-23cm Cond:G
Oud wedgewood keramieken servies 2e helft 20e eeuw met bladmotief, 16- delig, 12 borden, 1 zout en peperstel, 3schaaltjes 11-20cm Cond:G
Oud wedgewood of Etruria theeservies decor Conway 2e helft 20e eeuw 10 kop en schotels, 2 melkkannen en 1 theekan, minimale chip mogelijk Cond:G
Wedgewood servies of etruria 20e eeuw, 12 soepkommen en onderschotels, 3 terrines, 2 sauskommen, 1 schaal, 2 asbakjes, 2 ovale schalen, 1 koffiekan, 1 melkkan, 6borden, 5 schaaltjes en 1 suikerpot 8-3...
Antiek Wedgwood servies, gemerkt Goode 19 South Audley St. grosvener Sg. London, decor Pearl ca. 1900. Blauw met goud lijndecor en tekst "Diligentia Ditat" bestaande uit: 8 diepe borden, 26 platte bor...
Wedgwood serviesgoed ca. 1900, decor Camelia (Sauskom decor Indiana): 1x dekselschaal, 1x grote schaal (deksel haarscheur), 1x schaal op voet, 1x grote schaal, 9x cakebordjes, 24x grote borden, 9x on...
Oud Duits porseleinen servies Heinrich Selb bavaria met decor van landschap en figuren: 10x ontbijtborden, 10x soepborden, 11x grote borden, 2x sauskom, 2x dekselschalen, 1x dekselschaal (zonder dekse...
Meissen Weiss porseleinen Duitse knobbelvaas 2e helft 20e eeuw, geinspireerd naar Chinees voorbeeld 20xø12cm. Cond.: G
3 antieke porseleinen kannen, 1 grote theekan +\-1900 handbeschilderd met floraal decor.1 Ludwigsburg koffiekan +\-1920, figuren in landschapsdecor, 1 Biedermeijer stijl koffiekan +\- 1920 goud decor...
5x 19e eeuwse wandtegels met diverse decors,tegel met molen(stukje van hoek), tegel duits decor blauw-wit,19e eeuwse tegel met pijlen Cond:G 19e eeuwse vaas tegel Cond:G,19e eeuwse tegel met boom Cond...
Japans porseleinen presenteerschaal op hoge voet, 19e eeuws met figuren en landschap decor, in goede staat 12x22ø
Twee Duits porseleinen tafelschalen met Chinese decors gemerkt Bavaria Tirschenreuth 1e helft 20e eeuw in goede staat. 14x22,5cm en 12x20,5cm
Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles , gesigneerd, met goud en floraal decor 20e eeuw 7-8cm Cond:G
Twee oude Chinese Jade sierstukken uit de 20e eeuw, eenmaal kempvis en eemaal onduidelijk 7,5-8,5 cm Cond:G
Diverse oude antieke kopjes 5x Yixing 20e eeuw en 2x 19e eeuw (minimale chip) Cond:R/G
Tiendelig porseleinen plated koffieservies 20e eeuw, onduidelijk gemerkt 12-26cm. Cond.: G
Oud Duits porseleinen Fraureuth serviesgoed 20e eeuw met rozendecor bestaande uit: 8 ontbijtborden, 8 gebaksschotels, 5 schotels, 1 grote schaal, 3 grote borden, 2 schalen (minimale chip mogelijk) 14-...
Kavel met 11 antieke handbeschilderde Villeroy & Boch borden met opengewerkte omranding en diverse florale decors, gedateerd 1888 en monogram FZ (1 beschadigd) Cond.: R-G
Twee Chinese Yixing theepotjes 20e eeuw (gemerkt) 9x16x8 en 10x14x9 Cond:G
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen(gemerkt) met o.a vlinder decor, floraal decor en reiger in landschap decor (tekst) lichte randschades 16-18cm Cond:R/G
Twee delen Meissen porselein ca. 1900 (Knauf): 1x grote vleesschaal met blauwe geschulpte rand en 1x bord met blauwe geschulpte rand 23-48cm. Cond.: G
Kavel met twee Herend porseleinen borden en 1 Duitse KPM porseleinen dekseldoos met gezicht 2e helft 20e eeuw 7-25cm. Cond.: G
Drie oude antieke Chinese gemberpotten 1e helft 20e eeuw (1 deksel gelijmd) Familie Verte 15x12ø Cond:R/G
Drie antieke Japanse satsuma borden omstreeks 1920 met figurendecor, in goede staat. 18,4ø
Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een Gouda plateel karaf decor Calana(randschade) en twee societe ceramiquen vazen omstreeks 1900 met bomschuiten en molendecor 19x28cm Cond:R/G
Oude Duitse Rosenthal vaas, Kunstabteilung Selb, blauw met wit opengewerkt floraal decor met bessen ca. 1970, 29xø20cm. Cond.: G
Vier oude Chinese snuffbottles van glas 20e eeuw: 2x met keizers en tekst, 1x groen glas, gesigneerd Jean Paton France en 1x bloemdecor 6-8cm. Cond.: G
Majolica vaas ca. 1900 met koperen parelrand, gesigneerd Josef Steidl met decor van flora en vlinders. Genummerd 210 in goede staat 11,5xø12cm.
Twaalf oude Satsuma keramieken kop en schotels (mocca) 20e eeuw met floraal en goud decor (chip gelijmd) 6x11ø Cond:G
Duitse Fayence 18e-19e eeuwse bierpul met tinnen deksel en blauw floraal decor. Bovenrand lichte randschades en duimrust gesoldeerd, 17xø10cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinese Queng Leng sauskommen met landschapdecor, floraal en interieurdecor(1 bodem haarlijn) verder in goede originele staat. 18x8x9cm
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels Kang Xy, met rondom diverse voorstellingen in coulissen( 1 beschadigd) 4x10,5ø Cond:R/G
Aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze bord met vaas in de tuin decor 25øcm haarlijn, Cond:R
Oude Chinese Quan Yin Blanc de Chine 20e eeuw Chip van console 37,5cm Cond:R
Zeldzaam Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van krab en karper en 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met fraaiue gedreven florale bewerking aan de bovenzijde JL. S:1877, bord is...
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met fraaie gravure, Mt: onleesbaar (voorstelling van een balspelende Chinese jongen) 3,3xø16,4cm. Oude haarlijn v...
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met geschulpte rand voorzien van florale gravure, Mt. FYCH Rennefeld, Amsterdam JL. Q:1875 3,4xø21,6cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws diep bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 Hollands met parelrand MT: van Kempen en zn, Voorschoten JL B:1886(Chinees tuindecor) 4xø16,5cm. Cond.: G
Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas 19e eeuws, Wucai met rondom paradijsvogel in natuur decor 44x18,5ø Cond:G
Twee zeldzame Chinese borden 17e 18e eeuw Kang Xy. met tuin en florale decors beide met haarlijn 22,5cm ø Cond:R
Drie 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden, een Queng Lung met haarlijn, een met licht decor haarlijn en randschade, en een kleine Queng Lung met randschade en haarlijn Cond:R
Grote oude Chinese porseleinen gemberpot 20e eeuw met floraal en vogel decor, 32x23 cm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Roze vaas met rotsen en kustplaats decor met figuren omstreeks 1900 45,5x18ø Cond:G
Zes oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 20e eeuw (2 figuren hebben 1 vinger beschadigd) 13x21cm. Cond.: R-G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figurendecor en ratten(minimale glazuurschade bovenrand) 47x23ø Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom decor van figuren en medaillons en flora 22xø20cm. Cond.: G
Oude Japanse porseleinen(soja) fles Nippon Shoyu, 1e helft 20e eeuw in goede staat 13x9cm
Vier porseleinen figuren 20e eeuw: 1x twee vogels ca. 1930, gemerkt Brazil en 3x figuren 14-21cm. Cond.: G
4 porseleinen figuren,een blauw-wit paar 20 eeuw (chip voet) en een musicerend paar 19e eeuw(beschadigd) 11-13 cm.Cond: M\R
Drie oude porseleinen groepen met koetsen 20e eeuw (1x paardekop beschadigd) 14-26cm. Cond.: R-G
Twee grote porseleinen tafellampen Duitsland 2e helft 20e eeuw (beschadigingen) 43-53cm. Cond.: R
Oude Russische porseleinen figuur(gemerkt 20e eeuw) voorstellende een vliegveld seinvrouw in Rusische klededracht, 21cm Cond:G
Oude Russische porseleinen figuur(gemerkt 20e eeuw) voorstellende een Russische officier met vrouw 16,5cm Cond:G
Drie delen Russisch porselein, 2x sneeuwhoen, 1x ijsbeer in goede staat 11-15cm Cond:G
4 oude tarracotta figuren ca 1900 deze zijn pas later blauw gekleurd, man met vat, man met kool, man met mand(hoed beschadigd) man met regenjas(hoed beschadigd) Cond: R\G
Oude Duitse Thüringer porseleinen figuren groep, 20e eeuw Volkstedt Rudolstadt, twee musicerende figuren bij tafel.(beschadigd) Cond:R/G
Oud Chineese miniatuur kamerscherm met 3 porseleinen plaquettes, handgeschilderd en gesigneerd 20e eeuw 36x28cm. Cond.: G
Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...
Aparte Hollandse keramieken jenever fles, Nederland in de oorlog 1940 met afbeeldingen rondom betreffende wapentuig, Loogmans en zn N.V. S'Hertogenbosch , 27x10.5ø Cond:G
Drie oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, in Kang Xy stijl met karper decor, in goede staat 24x12cm Cond:G
Antieke Chinese teracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een tempelwachter in goede staat 20cm
Grote 18e eeuwse Franse porseleinen Samson kom met rondom figurem decor in tuin met fruitboom en gouddecor, in zeer goede staat. 8,5x19øcm
Grote antieke Chinees porseleinen pot 17e/18e eeuw met rondom krijgers in de natuur, in goede staat 18,8x21,5ø Cond:G
Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen kunstenaars vaas, "U.S. Zone Selb Kunstabteilung", monogram Jugendstil stijl 42xø25cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.
Grote oude Chinees porseleinen vaas, Familie Verte, met rondom figuren in landschap decor, 1e helft 20e eeuw, 55cm Cond:G
Grote porseleinen Imari vaas met decor van goud, flora en figuren 2e helft 20e eeuw 46cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur, ongemerkt 41x22,5ø Cond:G
Zeer grote oude antieke Chinees porseleinen dekselpot 1n 18e eeuwse stijl met rondom Chinese meubels en tekens, met Foohond op deksel, in goede staat 39x25ø Cond:G
Zeer grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figurendecor en Foohonden koppen in 18e eeuwse stijl met Foohond op deksel 44,5x21cm Cond:G
Grote oude Chinees porseleinen Familie Roze kom(gemerkt) met rondom figuren decor met spelende kinderen in goede staat 10x21cm
Oude Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte tulpenvaas, 1e helft 20e eeuw met rondom figuren in landschap decor 23,3x15,6cm Cond:G
Oude Chinees porseleinen gemberpot 1e heflt 20e eeuw met figuren in de tuin decor 13x12,3cm Cond:G
Twee delen zilver-overlay: 1x glazen vaas met floraal decor overlay en 1x porseleinen vaas Bohemia patent met floraal decor en zilver-overlay 19-23cm.