Antieke Franse Onyx klok omstreeks 1870 met vergulde monturen, stil 8-daags uurwerk(naad in albast) in zeer goede staat 51cm.
Kleine reiswekker van koper met emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw in goede staat, 7x5x6cm
Moooie antieke eikenhouten Junghans Jugendstil regelateur omstreeks 1900 in zeer goede originele staat.
Antieke Amerikaanse mahonyhouten gewichten regelateur omstreeks 1900 (minimale beschadigingen) 67x40x12 Cond:R/G
Antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met fluitspelende figuur (compositiemetaal) in zeer goede staat, 8 daags uurwerk met halfuurslag 50cm cond:G
Zwaar bronzen klokkenstel 2e helft 20e eeuw in barokstijl met batterijfunctie 48-50cm. Cond.: G
Antiek Frans vergulde messing klokkenstel omstreeks 1880 met zes zuilen en kandelaars met 4 zuilen, 8 daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 36-40cm Cond:G
Grote vergulde Franse bronzen pendule omstreeks 1850 met 3 putti s en vogelnest, in Rococco stijl met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag met emaille cartouches. 47x33x17 Cond:G
Kleine oude Duitse Schwarzwald koekoeksklok gemerkt Hubert Herp Triberg Germany omstreeks 1920 48cm Cond:G
Kleine oude Schwarzwalder koekoeksklok omstreeks 1950( wijzer eraf en kroonopzet gebroken) 29cm Cond:R
Duitse notenhouten regelatuer ca. 1880 met zwart afgezet in goede staat (C.W. Fabrikmarke) 94cm.
Zeldzame antieke notenhouten Jugendstil klok, Duitsland omstreeks 1900 met floraal snijwerk, recentelijk proffessioneel gerestaureerd , met messing en origineel uurwerk. 213cm Cond:ZG
Antieke 19e eeuwse Hollandse Friesse staartklok, met beschilderingen op de wijzerplaat en 5 extra vergulde sierstukken vvoor wijzerplaat, met gave eikenhouten kast en latere gegoten beelden. 140cm Con...
Zeldzame antieke Franse pendule met man op Indische olifant en tijger. Gemaakt van brons gepatineerd samac met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele ...
Oude klok 2e helft 20e eeuw voorstellend een vrouw die klok draagt 55 cm Cond:G
Oude tafelklok omstreeks 1950 net eikenhouten kast in goede staat 21x23x11cm
Oude buffetklok omstreeks 1950 met Westminster kwartierslag in goede staat 22x52x13cm
antieke vuurvergulde bronzen figuren pendule met touwtjesslinger, achtdaags uurwerk en halfuurslag.+\- 1840 (wijzerplaat later) Cond:G 37 cm.
Antieke notenhouten regulateur met seconden aanduiding omstreeks 1880 gemerkt AG zonder slagwerk 110cm Cond:R
Antieke regulateur omstreeks 1880 met notenhouten kast gemertkt F.M.S (aanpassingen) 85cm Cond:R
Oude Duitse keramieken klokkenstel ongemerkt, waarschijnlijk Villeroy en Boch met florale decors 2e helft 20e eeuw 30-31cm Cond:G
Originele Black Forest tafelklok omstreeks 1870 met eikenbladdecor, bokje en roofvogel, in zeer goede originele staat met origineel Frans uurwerk St Marti (wijzers mogelijk niet origineel) stil uurwer...
Oude mahoniehouten regulateur 2e helft 20e eeuw gemerkt commodor in goede staat 80cm
Oude notenhouten grote tefelklok Westminster, omstreeks 1950 in goede staat 52x15x22cm
Oude wekkerklok met tinnenfront en spaarpot omstreeks 1950 17x16x5cm Cond:G
Antieke eikenhouten bim bam regulateur omstreeks 1920 in goede staat 75cm.
Oude Warmink Sallander klok met bronzen monturen, maanstand en notenhouten kast, in goede staat 52cm
Oude Amsterdamse school stijl pendule met bronzen wijzerplaat en etiket Mundiklok, eikenhouten kast met pallisander belijnd en een Junghans uurwerk, geheel in goede originele staat 26,5x30x15cm
Zwarte antieke pendule met landarbeider voorstelling omstreeks1880(getiteld Cantonnier) compositiemetaal met brons kleurige patina, en land op achtergrond, met origineel 8 daags uurwerk met halfuursla...
Oude zaagklok met notenhouten kast en messing, klok loopt goed. Cond:G. 77cm
Antieke Franse reiswekker met slagwerk op bel en seconden aanduiding,+\- 1900 emaille wijzerplaat. Cond:G. 11x9,5x6 cm
Oude bronzen mysterieuze pendule, 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld. Cond:G.35cm
19e eeuwse Franse gesigneerde reiswekker, C.Maurel A Paris Brevette medaille dor.met emaille wijzerplaat en messing kast, in zeer goede staat. Cond:G. 9x7x5 cm
Zeldzame messing tafelklok (bureauklok), ongemerkt met voorstelling van een aap die een man scheert. Functies niet getest 19x18x18cm. Cond.: G
Franse tafelklok (bakkersklok) 19e eeuw met zichtbaar uurwerk (zonder slagwerk). Beschilderde kast met floraal gouddecor, geheel in zeer goede originele staat 38x24x11cm.
Franse pendule ca. 1900 met compositie metalen figuur en bruin geaderd marmer. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Achterpoot afgebroken maar erbij, verder in goede staat 50cm. Met slinger en sleut...
Franse onyx pendule met compositie metalen putti en versieringen ca. 1870 (2 scheuren in onyx). Bevat Frans uurwerk met halfuurslag (goud is bijgeschilderd) 44cm. Cond.: R
Franse comtoise ca. 1870 met harpslinger en voorstelling van Bachus bij wijnvat 157x15x28cm. Cond.: G
Grote antieke Franse maremeren pendule omstreeks 1870 met compositie metalen figuur. (wijzer, bel en slinger missen) functies niet getest. Cond:R 39x46x15cm
Franse 19e eeuwse comtoise met latoen koperen Feuille en St. Prachaslinger met mechaniek(kop van paard mist) gemerkt Pourcel Cond:R 138cm
Franse marmeren pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Achterkant heeft barst in marmer en sierstuk bovenop is incompleet 41cm. Cond.: R
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G
Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans 19e eeuw. In goede staat met wekkerfunctie en eikenhouten kast 143x36x23cm.
Franse antieke zuilenpendule met intarsia, verzilverde wijzerplaat, vergulde bronzen ornamenturen en 8-daags uurwerk met halfuurslag, H: 50cm. (lichte fineerschades) Cond.: R-G
Grote decoratieve oude pendule met bronzen beslag midden 20 eeuw, mahoniehout met acht daags uurwerk en halfuurslag op drie gongstaven.48x29x15cm Cond:G
Driedelig Jugendstil klokkenstel ca. 1900 met decors van flora en figuren. Bronskleurige gepatineerd compositie metaal met wekkeruurwerk zonder slag (1 scheurtje achterkant) 29-43cm. Cond.: R-G