Koperen samovaar 19e eeuws met leeuwenkoppen, ringen, leeuwenpoten kolenlade en gemerkt Fiddian, 1e helft 19e eeuw 39cm Cond:G
Prachtige fijn bewerkte parelmoer belijmde visitekaarten houder ca. 1880 met fijn-gegraveerde florale decors en duivendecors, in originele cassette en in goede staat 11x8x1cm.
Twee natuurstenen boekensteunen met wilde zwijnen van compositiemetaal (minimale chips) 17,5x11x9cm Cond:G
Antieke mahoniehouten stickbarometer, 19e eeuws met Hollandse tekst in goede staat 43cm
Vier delen oud en antiek koperwerk, doofpot, emmer en een ketel. Cond:R/G
Vierdelig roodkoperen Art Deco koffiestel met typische stijlvoering, genummerd 70 (deukje onder bij de koffiepot) 26xø26cm. Cond.: R-G
Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen handbeschilderde kop, voorstelling van reewild in de natuur 99cm. Cond.: G
VERVALLEN UIT VEILING
Kavel met 5 geprepareerde dieren: 1x houtsnip, 2x uil, 1x valk, 1x zangvogel 10-51cm.
Oude Deense Jydsk telefoon omstreeks 1930, in goede originele staat. 33x25x12cm
Koffer met vergulde gegraveerde Russische karaf en zes bekers met floraal decir 2e helft 20e eeuw in goede staat 11-32cm Cond;G
Grote tinnen 18e eeuwse gegraveerde beurs met kerk en vogeldecor. 24x17x1.5 Cond:G
Hollandse eikenhouten 18e-19e eeuwse schooltas met krijtbord, spons en potloodhouder en 1x spaanhouten 19e eeuwse dekseldoos met knipmutsen. Beide in goede originele staat
Antieke Jugenstil kaarskandelaar omstreeks 1900 van metaal. koud beschilderd voorstellende een reiziger met waterlelies en libelles(mogelijk Weens) in goede originele staat, 41cm. Cond: G
Decoratieve mahoniehouten trechtergrammofoon met messing, 2e helft 20e eeuw,Cond:G
Grote antieke wandplaquette houtsnijwerk, Frankrijk omstreeks 1880 met floraal decor 142x29x3 Cond:G
Vier oude/antieke dekseldoosjes 20e eeuw: 1x bakeliet met emaille mediallon (chips), 1x bakeliet met damesportret (randschade), 1x bakeliet met schildpad-imitatie en 1x glazen beschilderde dekseldoos ...
Diverse oude/antiek delen paardentuig (o.a. arreslee): 1x paardenversiering met bellen, adelaar en haas, 2x lederen banden met 18 koperen bellen en 1 kavel diversen paardentuig 7-120cm. Cond.: G
Antieke koperen helm, Sapeurs Pompiers de Paris, gemerkt Parijs nr. 5789 in goede staat 20x19x27cm.
Grote tiffany stijl tafellamp met druivenrank decor 2e helft 20e eeuw, in goede staat.57x51ø Cond:G
Grote 19e eeuwse messing vergulde neo gotische kandelaar, 94cm Cond:G
Gedetailleerd houtgesneden Chinees deurpaneel 20e eeuw met diverse gesneden figuren en gouddecor in goede staat 65x12x6cm.
Koperen bewerkte petroleumlamp ca. 1900, geëlectrificeerd (verder in goede staat) 50x60cm.
Groot plated perzisch kromzwaard en pvc kist, 2e helft 20e eeuw met graveringen en rijgerkop 60cm Cond:G
Twee delen antiek snijwerk, 1 cherubijnkopje, grote houtgestoken kapitel omstreeks 1800. 14-40cm Cond:R/G
Decoratieve scheepsvaart buste(boegbeeld) naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw gegoten kunsstof. 84cm Cond:G
Twee Hollandse vooroorlogse voorraadblikken, een Haagse hopjes, en sanders en co amoniak-zeep. 10-16cm Cond:G
Staande Tiffany stijl lamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap 2e helft 20e eeuw 177xø34cm. Cond.: G
Vier oude tinnen kannen (gepoetst) met merktekens 18e/19e eeuw 14-23cm in goede staat
Twee koperen kandelaren met porseleinen tussenstukken ca. 1900 in goede staat 29cm.
Antieke Duitse notenhouten accordeon omstreeks 1900, Concertina Chemnitz, met metalen beslag, parelmoer knoppen(2 knoppen missen) Cond:G
Antieke Duitse houten accordeon, omstreeks 1900 met metalen beslag en parelmoer knoppen(twee knoppen missen) 38x19x20cm Cond:G
Tibetaanse sieradenkist met leder , en beschilderd met goudkleurige figuren. lades en twee deurtjes. 20e eeuw in goede staat. 24x31x25 Cond:G
Messing tabaksdoos 18e eeuws met tekst: Maer liever bij een Jonkman Vier aan dees Revier vint ik plaaisier. 17x3x4 (naad los)
Oude parfumhouder omstreeks 1930, messing met beschilderd glas, Lerys Paris, met 6 parfum compartimenten(twee zitten vast) 9x7cm Cond:R/G
Vier diverse 19e eeuwse ketels: 1x grote koperen appelketel, 1x zakketel messing, 1x tinnen ketel, 1x roodkoperen ketel met porselein, ø18-ø23cm. Cond.: R-G
Antiek beduïnen geweer met been ingelegd en 8-kantige loop 19e eeuw 153cm. Cond.: G
Decoratief Oosters geweer 20e eeuw met been ingelegd 137cm. Cond.: R-G
Chinese bronzen wierookpot ca. 1900, bewerkt en gemerkt 9xø16cm. Cond.: G
Drie sloten: 1x vroeg 18e eeuws Duits ijzeren deurslot met sleutel (stukje metaal-sierwerk weg) met vergrendeling 37x18x7cm. en 2x 19e eeuwse deursloten Cond.: G
Grote antieke Scheepsbel omstreeks 1900 in goede staat 36x26ø Cond:G
Drie delig kopergeslagen artdeco bowlset omstreeks 1920 Duitsland. gemerkt met een pelikaan stempel alleen bowlpot gemerkt. (schutzmarke Pelikan) bestaande uit 1 groot tablet, een onderschotel en een...
Oud koperen haardstel met liggende hond, 4 delig 20e eeuw 59cm Cond:G
Amsterdamse school stijl koperen Art Deco Inventum straal kachel, 60x39x14cm CondG
Twee antieke tafelpetroleumlampen omstreeks 1900, een majolica met aardbeiendecor, en een compisitie metalen historisme, 48/50cm Cond:G
Geweer (voorlader) 19e eeuw, gemerkt met staande leeuw. Gedeelte messing sierwerk mist, 126cm. Cond.: R