Zeldzaam antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, gesigneerd, voorstellend een Chinese handwerkende timmerman met gereedschap. Mooie kwaliteit 16x20x11cm. Cond.: G
Antieke Chinese ivoren geisha met lotusbloem ca. 1900 in goede staat 15cm.
Chinees 19e eeuws zwaard, gemaakt van been, handgesneden met figurendecors en bronzen beslag. In goede originele staat 89cm.
Chinese 19e eeuwse Chinese dolk (gesigneerd), gemaakt van been, uitgesneden met figurendecors. 39cm. Schede mist een stukje en is gerestaureerd.
Oude Ansonia New York benen compas met zonnewijzer (sunwatch) fijn gegraveerd met driemaster 9,5x2x6cm Cond:G
Antieke ivoren Corpus Christie in goede staat van mooie kwaliteit 20x14cm. Cond.: G
Chinees benen slagtand rondom bewerkt met draken en figuren, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G
Oude Oosterse been gesneden ruggenkrabber met hanenpoot en spinnendecor 42cm. Cond.: G
Antieke ivoren netsuke met twee gezichten, draaibaar vrolijk en boos gezicht (gesigneerd) in goede staat
Vijf diverse antieke ivoren voorwerpen, brievenopener met krokodillenhandvat, twee vazen met florale decors(zonder bodem) brieven opener, vogel figuur op houten voet. 15-30cm Cond:G
Zes oude Chinese uit been gesneden monniksknopen in goede staat, 2,5øcm
Antieke Chinese benen beeld, voorstellende een Chinese reizende koopman omstreeks 1900 (aantal delen gelijmd) 18x24x8cm Cond:R/G
Oude gegraveerde benen doos met ruiters te paard, 20e eeuw 11,5x6,5x3cm Cond:G
Antieke Duitse sigarenknipper met zilveren montuur en ivoren tand 21cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse ivoren okimono, voorstellend een man met perkament en kikkers (gesigneerd). In goede originele staat 19cm.
Negen delen antiek ivoor, divers bewerkt, 2 bewerkte vaasjes, een duif, 3 lemetten, een briefopener met krokodil, duif met slakkenhuis(beschadigd) en drie olifanten. 10-23 cm Cond:R/G
Antiek Chinees bergdorp met figuren gemaakt van hout en been ca. 1900 (2 benen zuilen van kapschuur missen) 29x36x24cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese benen netsukes 20e eeuw allen gemerkt, een met ratjes een met gezichten en man met karper. 2,5x3cm Cond:G
Oosterse benen tabakspijp voorstellende een vogelklauw met leeuwenkop 20e eeuw 17cm Cond:G
Twee oude antieke Chinese bewerkte benen flacons met krab en kreeft in goede staat. 7,5x5x3
Oosterse benen brievenopener met rat als heft in doos, 20e eeuw 24x3x4,5cm Cond:G
Drie delen oud antiek oosters bewerkt been met erotische voorstellingen in goede staat. 12x4cm
Briefopener en ketting, broche van ivoor. Briefopener met zilveren heft met fraaie bewerking en blauw emaille. Stukje ivoor afgebroken. En een ketting en broche van uitgesneden ivoor. Broche mist stek...