Duits Rosenthal Sansourcy porseleinen ontbijtservies bestaande uit:theekan, koffiekan, melk en suiker, 8 kop en schotels 7 ontbijtborden, 8 eierdoppen, botervloot, schaal, en 2 kleinere schalen. 6-36c...
Vijf antieke Chinees porseleinen miniatuur vaasjes, waaronder drie knobbelvaasjes met floraal decor, een Geisha vaasje en een vaasje met floraal decor (chip) 18e en 19e eeuws. 4,5-9cm Cond:R/G
Oud Villeroy en Boch servies, decor Diana, made in Germany SAAR. theepot, 2xmelk en suikerpot, 3 langwerpige vleesschalen, grote ronde schaal, sauskom, soepterrine, dekselschaal, 6 soepborden, 4 kop e...
Groot oud porseleinen tafelstuk, gemerkt R.B. 2e helft 20e eeuw met putti en rozen (minimale chips mogelijk) 45x40x22cm. Cond.: G
Oude Russische porseleinen figuur(gemerkt 20e eeuw) voorstellende een vliegveld seinvrouw in Rusische klededracht, 21cm Cond:G
Oude Russische porseleinen figuur(gemerkt 20e eeuw) voorstellende een Russische officier met vrouw 16,5cm Cond:G
Zes Hummel figuren van Goebel bestaande uit een meisje en jongen met mand 94/1 1960-1972 14 cm, een meisje met fluit nr 92/0 1950 13 cm, een jongen met trompet nr 97 1979-1990 12 cm, een jongen als sc...
Twee oude Duitse Meissen porseleinen schaaltjes met roze florale decors 2e helft 20e eeuw in goede staat 10-12,5cm.
Mooie 19e eeuwse Imari porseleinen bloempot met florale decors in goede staat 21x28ø cm
Imari porseleinen 19e eeuws bord met decor van dansende Japanse vrouw en gouddecor in goede staat ø27,8cm.
Twee 18e eeuwse Chinese Queng Leng sauskommen met landschapdecor, floraal en interieurdecor(1 bodem haarlijn) verder in goede originele staat. 18x8x9cm
Vier keer antiek Chinees porselein, 1 Kang Xy kop en schotel(gemerkt, chips van schotel) Twee 18e eeuwse schotels domkerblauw floraal (1chip,randschade) 1 Imari kom 18e eeuw, tuindecor(randschade) 9-1...
Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met Chinese tuin decor, 17-18e eeuws(chip tuit, en randschade deksel) 12x17x10ø Cond: R/G
Oude porseleinen Bing en Grohndal kat, nr. 3281 F.G., 19,5cm. Cond.: G
Duitse keramieken bierpul in de vorm van een schedel ca. 1900 in goede staat 18x10x16cm.
Antiek Duits KPM biquit porseleinen figuur getiteld, Klugheid omstreeks 1900 (weggewerkte bakfout, arm gelijmd) 25cm Cond:R
Twaalf oude Satsuma keramieken kop en schotels (mocca) 20e eeuw met floraal en goud decor (chip gelijmd) 6x11ø Cond:G
Twee zeldzame Chinese borden 17e 18e eeuw Kang Xy. met tuin en florale decors beide met haarlijn 22,5cm ø Cond:R
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Kang Xi kom met binnenin blauw landschapsdecor, herkomst The Nanking Cargo 7xø14,8cm. Cond.: G
Wedgewood Moss Rose, 7 kop en schotels, melk en suikerpot, theepot, twee ovale schalen, 2x botervloot en 10 eierdopjes. 6-23cm Cond:G
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met kustplaats decor, in zeer goede staat. 27x20cm
Antieke DUitse KPM porseleinen schaal, letters E.R. en Y.M. Handbeschilderd met floraal decor en vlinders 19e eeuw 32x25x4cm. Cond.: G
Zes delen 19e eeuws Japans kutani porselein: 2x Knobbelvazen fijn geschilderd en gemerkt (goed), 1x pijpvaas met vogels en floraal decor (gemerkt), 1x kleine vaas (chip af), 1x theepot met geisha in d...
Chinees porseleinen 18e eeuwse schenkkan met decor van objecten in landschap. Oude haarlijn en chip deksel 15x8xø11cm. Cond.: R-G
Twee grote oude Chinese dekselpotten 2e helft 20e eeuw met Chinese monniken decor. 23x21ø Cond:G
Twee grote oude Chinese porseleinen dekselpotten 2e helft 20e eeuw, met diverse decors, kraanvogels en figuren. 35x17x17 Cond:G
Zes oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 20e eeuw (2 figuren hebben 1 vinger beschadigd) 13x21cm. Cond.: R-G
Twee antieke Chinese miniatuurvazen, 19e eeuws, gemerkt met figuren in de natuur decor, in goede staat 11,5-12cm
Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G
6 Hummel figuren van Goebel. 1x jongen als postbode nr 119 1979-1990 13,5cm, 1x jongen op hek met gans nr 195 1979-1990 10cm, 1x jongen leest boek nr 2087 B 1999-2008 10cm, 1xjongen met pet nr 550 199...
Zes Hummel figuren van Goebel bestaande uit een jongen met viool en hond nr 1 1972-1979 13 cm, een jongen met hoorn en lantaarn nr 15/0 1960-1972, 13 cm, een jongen met wandelstok nr 76 1972-1979 10 c...
Kavel met 11 antieke handbeschilderde Villeroy & Boch borden met opengewerkte omranding en diverse florale decors, gedateerd 1888 en monogram FZ (1 beschadigd) Cond.: R-G
Chinees porseleinen miniatuur trekpotje, 18e eeuws, gemerkt, met bloesemtak decor in goede staat.6x9x4,8ø
Oude porseleinen figurengroep onduidelijk gemerkt, familie bij spinnewiel(vinger af) 20e eeuw 23x23x6cm Cond R/G
Zes delen oud antiek Duits porselein, grote dekselvaas wit gemerkt Fraureuth, witte sauskom gemerkt KPM omstreeks 1910 (chip) twee presenteerschalen geschulpt met handgrip KPM 1e helft 20e eeuw, en t...
Negentien delen keramiek 19e eeuws geglazuurde boeren borden met beschildering. 18-22ø cm Cond:G
Oud porseleinen 12-delig theeservies 1e helft 20e eeuw met decor van Chinese Lange Lijs: 8x kop & schotels, 1x etagere, 1x theekan, 1x suikerpot en 1x melkkan 5-24cm. Cond.: G
Porseleinen beschilderde tegel ca. 1900, gesigneerd W.F. Bekking (beschadigingen) 26x16cm. Cond.: R
Twee oude porseleinen figuren 20e eeuw: 1x groot gekleurd, vrouw met jongen "GDR Duitsland" en 1x vrouw met rozen, gemerkt met vos (mist vinger, vermoedelijk Rusland) 29-43cm. Cond.: R-G
Chinbees porselein blanc de Chine Geisha 20e eeuw(onder hand stukje porselein weg) 26cm Cond:R
Twee Chinese Yixing theepotjes 20e eeuw (gemerkt) 9x16x8 en 10x14x9 Cond:G
Drie delen Russisch porselein, 2x sneeuwhoen, 1x ijsbeer in goede staat 11-15cm Cond:G
Lot porselein serviesgoed, Duitsland met sneeuwklokjes decor en gouddecor o.a Tehan en Gerold Bavaria. kiffiekan, comfort(chip) kinderservies, verstuivers, flacon, melk en suiker, schalen en dekselsch...
Twee delen oud Duits porselein, een KPM pijpvaas met reiger decor, en Meissen poseleinen dekseldoos omstreeks 1980 met goud-florale decors 10-21cm Cond:G
Twee delen moderne kunst, een bolle aarderwerk vaas door Thea de Badts Marle(stukje van vaas), en een schaal gesigneerd Elysia Cond:R/G
Oude Italiaanse messing met keramieken tafellamp in Capodimonte stijl met groenglazen kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø26cm.
Twee Duitse antieke porseleinen Sitzendorf Historisme pronkvazen,putti en vissen decor omstreeks 1900 (1vaas stukje af bij krul bovenrand) 22-23 cm Cnd: R/G
Twee oude Chinese snuffbottles 20e eeuw: 1x Chinese oude man en 1x gesigneerd snuffbottle met rondom decor van hoogwaardigheidsbekleders in interieur 7,5-9,5cm. Cond.: G