Schuitvormige Engelse sterling zilveren hengselmand op voet ajourgezaagd 925/000, Harrods London S.W. MT:RB. ca. 660gram 30x20x11 cm. Cond.:U
Vroeg 19e eeuwse zilveren, 835/000, tasbeugel met voorstelling van vrouwfiguren tussen florale versieringen. Voorzien van fraaie tas gemaakt van kralen, MT: A. Molenberg Groningen, JL: J 1919, 15x24cm...
Twee kristallen flacons, een grote kristallen parfumflacon met bewerkte onderzijde met zilveren dop, 800/000, duits fraai glad model, iets gedeukt, 9x5.5x12 cm, vermoedelijk Stuttgart en een kristalle...
Zilveren snuifdoosje, 835/000. Heupvormig snuifdoosje met ribbeldecor en fraai scherp gegraveerd deksel. MT: Bastiaan Meijer, Schoonhoven jl: X 1857 ca. 44 gr. 8x4.5x1.5cm. Cond G
Antiek uit 1861 daterend psalmen en gezangboekje, uitgevoerd in blauw velours met Hollands gouden slot 585/000. 9x15x4,5cm Cond:G
Antiek uit 1870 daterende bijbel uitgevoerd in bruin verlours met Hollands gouden bijbelslot, 585/000. 10x15,5x5 cm. Cond.:G
Zilveren 835/000 trommel, rond model. De bovenzijde is gedecoreerd met een verliefd paar met banjo. De rand is voorzien van versieringen met putti (verguld aan de binnenzijde). Importeursteken: Cornel...
Viscouvert in cassettes met zilveren heft, bestaande uit 11 vorken en 12 vismessen met zilveren heft, 800/000, met fraaie Jugendstil bewerking. 17 cm.
Stel rozenvaasjes, zilver 835/000, met geschulpte bovenrand en ronde voet. MT: P.J.Bierenbroodspot & J.P.v/d Starre, Amsterdam ca 1920 ca. 50 gr. Cond.: G
Hollandse zilveren miniatuur, 835/000, een hondekar. Voorzien van kleinkeur. ca 34 gr. 7x3cm Cond G
Antieke zilveren miniatuur, 835/000, van een melkkar. Een melkkar met een man en kinderen. MT J.Verhoogt, Hoorn jl: C 1912 ca. 40 gr 6x3.8 cm. Cond G
18e Eeuwse bijbel met originele dubbele zilveren sloten. MT Jan Bleeker, Amsterdam, 1788. 17.5x11x6cm
Antiek Fries mes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met ruiter te paard voorzien van gravure; J.K Bijlsma, 1832. lengte 26cm Cond:G
Zilveren bowllepel met schenktuit en vergulde binnenbak bevestigd aan een houten heft. De lepel is gerestaureerd. 40x11x5cm
Stel fraaie zilveren 835/000 tafelstukken, bestaande uit een fazantenhaan en hen. ca 20x9cm. onbekende keurmerken, ca. 123 g.r Cond.:G
Zilveren Jat, rijkelijk berwerkt met eikenbladeren , menora en bekroond met een fazant. Rusland, 84 Zolotniks (875/000), ca. 50 gram lengte 30cm Cond.:U
Antiek Hollands zilveren tabaksdoos met ribbelversiering,835/000. Grootkeur. jl: L:1845, MT: J.v Halteren Schoonhoven. ca. 146 gram 12,5x7,5x2cm Cond:G
Fraaie geslepen kristallen roomkan voorzien van ruit- en amandelslijpsel op zilveren, 835/000, ronde voet. MT: C.J.Begeer Utrecht ca 1880. ø 63x15 cm
Zilveren cloissonné parfumflacon, 925/000. Grote flacon versierd met bloemen en emaille geplaatst op een zilveren voet met getorste rand. Het emaille aan de dop is wat beschadigd. 4x7x15 cm ca. 165 gr...
Divers zilver, bestaande uit: melkkannetje Empirestijl Duits 800/000 met lijnbewerking en bijpassende theezeef met lekbakje, een Hollandse suikerlepel met bloem op steel 835/000 en een Engelse tafelk...
Kristallen zalfpotje, 12 vlaks geslepen, voorzien van een zilveren, 800/000, deksel met parelrand. ø 5x4cm Cond G
Set met 6 antieke zilveren, 835/000 koffielepels met puntbak en een soort biedermeiermontuur. MT: A. en J.J.Driesen, Schoonhoven jl: T 1878. 12 cm Totaal ca. 62 gr.
Zilveren (800/000) langwerpig doosje, met voorstelling van adelijke familie, rijkelijk versierd met guirlandes en bloemen (scharnierend). MT: Georg Roth & Comp (Hanauer Silberwaren Manufaktur) ca. 189...
Fraaie zilveren bonbonnière met kabelrand en voorzien van een gecontourneerd opengewerkt hengsel. Oud belastingkeur. ca. 126 gr. 14x17x13.5cm. Cond.: G
Tien delen divers plated 20e eeuw o.a theezeef, servettenhouder, servettenhouder en sauskommen, kan etc. 8-23cm Cond:G
Emaille ei fraai bewerkt met diverse kleuren emaille. Vermoedelijk Russisch. 38x29 mm
Antieke kroontjespen met gouden 14 karaat tip, en parelmoer. 1e helft 20e eeuw 16cm Cond:G
Antieke Friese zilveren geboortelepel, bekroond met ridder te voet en wapengravure op achterzijde van de bak, 925/000. 1889 MT: Paulus Arnoldus van der Beek Workum Den Haag. ca. 74 gram. 19 cm Cond.:U
Zilveren naaldenkoker, 835/000. Taps toelopende naaldenkoker met schroefdop en een gedreven afbeelding van boerinnen. MT: Johannes van Hoek, Amsterdam, ca 1820 ca. 16 gr. Lengte 10,5 cm Cond.: G
Stel zilveren zoutvaatjes met glazen inzetbakjes rustend op drie pootjes met zilveren zoutlepeltjes, 835/000 ca. 32 gram Cond:U
Parfumflacon zilver verguld, 88 zolotniks, 916/000, Russisch. Cloissonné met florale motieven van emaille met edelstenen. De flacon heeft de vorm van een tafelbel. ø 4x7 cm ca. 57 gr. 20e eeuw. Gestem...
Zilveren loddereindoosje, Hollands 835/000, met diverse gravures en bol deksel voorzien van origineel sponsje. MT: Eliaser Efraim Denekamp, Schoonhoven. jl: V 1855. 4x3.8x3cm
Sterling zilveren brandewijn kom met geciseleerde eikenblad en eikelmotieven. 925/000. ca. 285 gr. 22x12 cm. Cond:U
Groot plated koffieservies op groot ovaal dienblad met twee handgrepen, 5 delig, koffiekan met scharnierend deksel Cond:U
Antiek zilveren slabestek, Holland 835/000, voorzien van zeer fraaie gravure op de stelen doorlopend in de bak, zowel aan de voor als aan de achterzijde. MT: Jan Abram Lintveld Sr, Amsterdam, jl U 185...
Miniatuur zilveren brandewijnkom met gedreven jachtmotieven en molenaar, 835/000, ca. 66gram. 15x7x4cm Cond.:G
Zilveren antieke vesta, 835/000, met lijnbewerking MT onleesbaar, jl C 1862. 3.0x1.1x6.2cm Cond G
Russische zilveren schenkkannetje, zogenoemd "Kovsch". 84 zolotniks, 875/000. Prachtig bewerkt met emaille versieringen. Geplaatst op een voet en voorzien van een hengsel. 13x8x8 cm ca. 169 gr. Gestem...
Stel antieke zilveren sierkurken, 835/000, versierd met parelranden. MT: G.Greup, Schoonhoven. ca 1890 ca. 9 cm. Cond G
Fraai kristallen parfum flacon met vierkant slijpsel met zilveren 835/000 dop en stipbewerking 3,5x2x9cm Cond:G
Glazen bierpul met noppenmotief en gematteerd gezicht, waarop zilveren scharnierend deksel met leeuw bekroond. In de deksel bevindt zich een Zwitsers wapenschild, aangebracht op een porseleinen montuu...
Zilveren mes, 835/000, met verschillende voorstellingen en florale versieringen. Aan het heft zit een hondje bevestigd. In lederen etui. Gekeurd in Schoonhoven ca 33 cm
Drie delen zilver bestaande uit een deel van een bijbelslot, MT. Fa. Geb. Reitsma, Heerenveen, jl H 1867, een naaldenkoker met getrembleerde bewerking en een natfruitschep in schelpvorm met bewerkte s...
Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000. 30xø15cm. Cond.: G
Kristallen geëtste hoorn des overvloeds op zilveren voet, geplaatst op zwart basement met daaronder drie pootjes, 835/000, ø voet 10cm Cond:R
Zilveren jamlepel, 835/000 met fraaie florale opengewerkte steel. MT: Gebr. Huisman, Schoonhoven, jl: M 1947 Cond: G
Drie kleine fotolijsten, ronde lijstje met een rand met florale bewerking, ø 9.8 cm en 2 ovale lijstjes met strik, 6.1x9.1cm met houten achterzijde. Diverse gehaltes Cond G
Fraai antiek kristallen zoutvat met ruitbewerking op zilveren voet 835/000 met bolpootjes empire stijl 6x9cm kleinkeur Belgie (1831-1868) Cond:G