Fraaie zilveren, 835/000, tabaksdoos. Hollands, voorzien van geribbelde bewerking met scharnier. MT.: Hermanus Jacobus van Halteren, Schoonhoven. jl.: X: 1857 ca. 68 gr. 5x6,5x7cm Cond.: G-U
Hoefnagel broche GG 585/000 bezet met een briljant 0.04 crt W/SI, Lengte 45mm., ca. 1.65 gr.
Hanger GG 585/000 met Camee. Ovale hanger met geschulpte en getorste rand met in het midden een mooi uitgestoken camee, ø 21x15 mm. ca 3,7 gr
Mooie grote broche, GG 585/000 met camee. Grote ovale broche met spiraalvormige rand met daarin een fraai uitgesneden camee. Grootte 42x53 mm. ca. 16.2 gr.
Set met drie cameestenen, ovaal model, oranje-bruin met wit. ø 11x18 en 13x17.5 mm, verschillende voorstellingen. Nieuw
Ring GG/WG, 585/000, met briljant. Strakke GG ring, merk Quinn, met in het midden een briljant, 0.09 crt, gezet in een WG gladomzetting met brede rand en 2 WG eindstukken. ca 3.6 gr ø 50 Nieuw
Bijzondere ring 333/000 met kwarts met rutiel. Grote ring met grove bewerking voorzien van grote ovaal gefacetteerde Rutielkwarts, ø 23x20 mm. ø 56 ca. 21.1 gr.
Twee oude Oosterse dekselvazen, nautilusschelpen met koperen monturen(latoenkoper) 30-32cm Cond:G
Kristallen kaas en boterstolp met zilveren dop, met etswerk versierde kristallen stolpen met mooie bloembewerkingen, beide voorzien van zilveren dop met parelranden 20x20cm en 18x17cm
Fraaie zware kristallen karaf met ruitslijpsel en zilveren vergulde kraag 925/000 voorzien van gravure ø10x29cm
Bijzonder antiek zilveren cabaret, 833/000, met fraaie bewerkte rand. MT.: Alb. de Haas, Sneek ( 1877-1966) 17x17 cm
Kristallen parfumflesje met gouden dop 585/000, liggend model, fraai organisch geslepen met gouden kraag, voorzien van stopje. dop gedeukt 13,5x4cm Cond:R
Zeldzaam zilveren zakhorloge merk Brequeld á Paris. Met spillegang en sleutelopwinding. Goedlopend. Emaille wijzerplaat wat beschadigd. ø 52 mm