Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met floraal decor(beschadigd en gelijmd) Cond:R
Negen antieke Chinees porseleinen chicken-kommen ca. 1900: 1x grote en 8x kleinere (2 kommen met chip) ø12-ø17cm. Cond.: R-G
Drie Chinese borden 19e eeuw met landschapsdecor in goede staat ø19,7cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht groen glazuur en blauw decor, met vogels in boscage(chip bovenrand) 58x22,5øcm Cond:R/G
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in landschap decor omstreeks 1900 of ouder 35x17øcm Cond:G
Grote 19e eeuwse porseleinen vaas met 4 medaillons met paradijsvogels en draken, 44x20,5cm Cond:G
Drie prachtige Familie roze borden, Chinees porselein 1 haarscheur, 21ø Cond:R/G
Antiek Chinees porseleinen tablet 1e helft 20e eeuw, republikeinse periode, met een decor van vogels en bloesemtak, met chinese tekst het tablet is gesigneerd. 38x25,3cm Cond:G
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met decor van Chinese kinderen (1x beschadigd, 1x goed) ø16cm. Cond.: R-G
Zeer grote Chinees porseleinen vaas(bodem gesigneerd) met blauw glazuur in goede staat. 81,5x24øcm
Chinees porseleinen flacon/theebus, 19e eeuws met tekst op stop, en rondom eenden in landschapsdecor (haarlijnen flacon) 11,5x9,3x6,7cm Cond:R
Chinees porseleinen trekpotje, 18e eeuws met floraal decor(deksel gelijmd) 8,5x10,5x7ø cm Cond:R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor(barst en lichte randschade) 23ø cm Cond:R
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G
Elf delen 18e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed, floraal decor octagonaal(gemerkt) 5 schotels(beschadigd) 6 kopjes (beschadigd) 6.5-12.5cm Cond:M
Chinees porseleinen kom, 18e eeuw met floraal decor, en symbool op bodem, minimale glazuurschade rand 7x14,6ø cm Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw decor van boom met bloesem, lichte randschades en 2 haarlijnen ø23,5cm. Cond.: R
Drie 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden, een Queng Lung met haarlijn, een met licht decor haarlijn en randschade, en een kleine Queng Lung met randschade en haarlijn Cond:R
Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R
Twee oude Chinees porseleinen figuren 20e eeuw(gemerkt) in goede staat, 30-31cm
Grote oude Chinees porseleinen figuur, polychroom beschilderd en gemerkt, 20e eeuws, keizerlijke figuur met tabakspijp 44cm Cond:G
Grote oude Chinees porseleinen figuur met polychrome beschildering, gemerkt, 20e eeuw, keizerlijke figuur met waaier 43cm Cond:G
Drie oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, in Kang Xy stijl met karper decor, in goede staat 24x12cm Cond:G
Drie delen Duits steengoed, 19e eeuw: 1x steengoed klepkan met tinnen deksel en blauw decor, 1x bierpul met tinnen deksel en glas met edelweiss decor (oude haarlijn), 1x bierpul met tinnen deksel en m...
Twee oude Duitse aardewerken bierpullen met tinnen deksel 20e eeuw, gemerkt, H.: 14cm. Cond.: G
Drie bierpullen ca. 1900 (Funpullen, gaatjes in zijwanden): 1x keramiek met wapen (boomschors-structuur), 1x porselein met figuren (jagersdecor), 1x porselein rose met liefdespaar 13-17cm. Cond.: G
Twee sets oude opengewerkte gebaksborden van porselein: 1 set van 5x Wenen ca. 1920, gemerkt en 1 set van 6x gemerkt 17 met romantische decors van goud en cassiskleur ø18-ø19cm. Cond.: G
Twee Duits porseleinen figuren ca. 1900: 1x Bisquit porseleinen dame, gemerkt J.M. 438 P. (stukje vingertoppen weg) en 1x porseleinen groep ca. 1900 (arm weg) nr. 1334 1, 29-30cm. Cond.: R-M
Zes delen antiek porselein omstreeks 1900, kop en schotel, Altwasser, bordje KPM, kop en schotel KPM, schaaltje KPM 6-17cm Cond:G
Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G
Oude Duits porseleinen bonbon dekselpot, Hutschenreuther Duitsland met floraal decor en gouddecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 15x16ø cm Cond:G
Grote Duitse porseleinen adelaar omstreeks 1920 Fraureuth, kunstabteilung, wit met goud decor gesigneerd Herm. Fritz 28x31x16cm Cond:G
Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...
Twee Deense porseleinen figuren, jonge ijsbeer Royal Kopenhagen, en jongen Bing Gröndahl 10-20cm Cond:G
Antieke Duitse terracotta Historisme pronkschotel met ranken en putti decor, omstreeks 1880, gemerkt J.M. in goede staat 42øcm
Twee oude porseleinen danseressen, beide licht beschadigd, grotere gemerkt Napel 12-21cm Cond:R
Twee oude Bisquit porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw(gemerkt) beide beschadigd 19-23cm Cond:M
Gesigneerde Italiaanse vergulde figuur door A.Gaici 2e eeuw(gegoten gips) 48cm Cond:R/G
Grote porseleinen bokkenrijder, 21e eeuw, gemaakt naar oud voorbeeld, gemerkt met kroon, in goede staat 42x38x19cm
Oude porseleinen figuur peinzende herder met hond gesigneerd pfeffer gotha, 20e eeuw onduidelijk gemerkt 31cm Cond:G
Vier oude/antieke porseleinen figuren: 1x springende paarden (Duits), 1x vrouw met jurk (jurk beschadigd, Duits), 2x figuren ca. 1900, ongemerkt (1x gelijmd) 15-27cm. Cond.: R-G
Tien delen antiek Biquitporselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G
Twee grote porseleinen figuren 20e eeuw, voorstellend vrouwen met parasol en jurken met kant (minimale chips mogelijk) 26cm. Cond.: G
Composiet meisjesbuste 2e helft 20e eeuw(lakschade achterhoofd) 26cm
Twee porseleinen figuren: 1x Capodimonte, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend een man met rommelkar 15x8x18cm. en 1x porseleinen figuur van een man zittend op een bank (onduidelijk gesi...
Twee beelden van Capodimonte, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe): 1x liggende zwerver met paraplu en plunjezak (3 bolletjes van de paraplu zijn afgebroken, verder in goede staat) 22,5x17x16cm. en 1...
Mooi gedetailleerd capodimonte figuur, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend jagersverhalen aan tafel 23,5x16x21cm. Cond.: G
OudeThüringer Volkstedt porseleinen groep Duitsland 2e helft 20e eeuw Beschadiging aan bladeren en stok 20cm Cond:M
Vier 18e-19e eeuwse Chinese familie Noir borden met florale decors(gemerkt) 18øcm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen penseelpot Familie Verte, Qing dynasty met prachtige voorstellingen rondom, strand met ruwe zee en figuren op rots. 15,5x19,5øcm Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinese vaas, beschadigd met floraaldecor 58x22ø cm Cond:M
Frans Samson porseleinen mini kaststel 19e eeuws met Foo honden, floraal en wapendecor(twee pijpvaasjes heel 3 deksels beschadigd, 1 vaasje chip en haarlijn. 12-16cm Cond:R
Grote 15e-16e eeuwse Chinees keramieken celadon schaal met lotusblad structuur, 8,5x20,3øcm Cond:G
Oude Chinees porseleinen vaas met wit glazuur Chen Lung gemerkt, in goede staat 17x6øcm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinese tuin decor met bamboe, randschade 23øcm Cond:R
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met bloempotdecor, en floraal decor in kleine coulissen(chips) 5x11ø cm. Cond:R
Zeer grote Chinees porseleinen kom ca. 1800 (gemerkt) met rondom decor van flora en landschappen. 10xø25cm. (randschades en stukje ingelijmd) Cond.: R
Japanse bronzen vaas met opgewerkt drakendecor 1e helft 20e eeuw, in goede staat 37x19ø cm
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, geschulpte omranding, kraanvogel en tuindecor 24,7ø cm Cond:R
Antieke Chinees porseleinen Familie Roze vaas omstreeks 1900 met afgebeekd hoogwaardigheidsbekleders met Ying Yang teken, 27x15øcm Cond:G
Engels wedgwood theeservies, 2e helft 20e eeuw o.a. 9 kop en schotels, grote schaal, tablet, 6 petit four, 16 losse bordjes en schotel, en 1 bord, minimale chip mogelijk, 8-34cm Cond:G
Elf oude wedgewood borden o.a Etruria Engeland, porte Dángeterre met florale decors (minimale chip mogelijk) 26,5ø cm Cond:G
Oude westgraven Utrecht tegeltableau 20e eeuw 12 pas, boeren in herberg 40x53 cm cond:G
Tegeltableau mangaan kleurig omstreeks 1780, Hemelvaart J.C (12 tegels lichte beschadigingen/haarlijnen, 1 tegel gelijmd, in eikenhouten omlijsting. 39x52cm Cond:G
Mooie 19e eeuwse goudimari dekselpot, met floraal decor Cond:G 12x14øcm
Twee mooie 19e eeuwse goud Imari vazen, fijnbeschilderd met tuindecor, 23,5x12ø cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen vazen met vlinder en floraal decor(gemerkt) randschade 24,5x15ø cm Cond:R/G
Vier grote Imari porseleinen borden 2e helft 20e eeuw, in goede staat 32øcm
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen vazen o.a: 1x kleinere kraagvaas (haarscheur), 1x kleine vaas(fijn decor, restauratie), 1x grotere vaas (goed) en 1x kleine vaas ca. 1800 16-18cm. Cond.: R-G
Drie delen oud/antiek Kantonees keramiek (gesigneerd): 2x vaas ca. 1900 (1x vaas met chip bovenrand), 1x gemberpot ca. 1900 - 1940 (chip deksel), 16-26cm.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen 1 stel met Foohonden op deksel (1 vaas gelijmd) 1 kleine vaas chip van deksel 15-36cm Cond:R/G
Zes oude Engelse keramieken potlids, gelithografeerd diverse voorstellingen 10øcm Cond:R/G
Zes keramieken gelithografeerde pot lids met diverse voorstellingen 10ø cm Cond:R/G
Acht antieke keramieken Engelse pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen 4 goed, 4 met haarlijn, 7-10cm
Zes antieke keramieken Engelse pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen 2 goed 4 beschadigd 10-12cm
Zes antieke keramieken potlids met diverse gelithografeerde voorstellingen 2 goed, 4 gerestaureerd of beschadigd Cond:R/G
Zes antieke Engelse keramieken pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen, 3 goed, 1 met haarlijn en 1 met chip en beschadigingen) 10-13cm Cond:R/G
Vier antieke keramieken Engesle pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen, 1 goed, 1 haarlijn, 2 beschadigd. 10-13cm, Cond:R/G
Vijf antieke Engelse keramieken pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen 4 heel 1 met randschade 10øcm Cond:R/G
Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een platelen bloempot gemerkt 1846 Sita Holland, 2 Petrus Regout Maastricht kastkommen decor packhorse(1kom haarlijn craquele) 11,5x16ø en 11x16,5ø cm Cond:G
Antieke Japanse keramieken krijgersvaas omstreeks 1900 met krijgers decor, gemerkt, 36cm Cond G
Drie Japansen antieke vazen omstreeks 1900, een dekselvaas met bloemen en vogel(stukje Foohond af) en twee grote vazen met krijgers (minimale chips bovenrand) 23x26cm Cond:R
Zes Chinese miniatuur porseleinen vaasjes 2x knobbelvaas 2x pijpvaas en 2 flacons met zilveren montuur. 7-9cm (randglazuur en haarlijn) Cond:G
Vijf oude Chinees porseleinen geluksballen 20e eeuw met florale decors in goede staat 5,5ø-8øcm Cond:G
Twee oude Japanse Soya flessen van keramiek(20e eeuw) in goede staat 17,5x9ø cm Cond:G
12-Delig theeservies (Czechoslavakie) met parelmoer glazuur en gouddecor bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, 12 kop & schotels en koekjesschaal 19-23cm. In goede staat (minimale chip mogelijk)
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen bloempotten en tuin en vogeldecor(chip) 12x5x17øcm
Twee 19e eeuwse goudimari porseleinen flesvormige vazen met florale decors(gesigneerd) 19,5x11ø cm Cond:G
Drie 19 eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors, twee pijpvazen en een knobbelvaas.( 1 pijpvaas scheur) 23-25cm Cond:R/G
Drie kleine antieke Imari porseleinen pijpvaasjes met floraal decor(19e eeuw) in goede staat 9-11cm
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden allen met floraal en paradijsvogel decor 22øcm Cond:G
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor( kleinere bord heeft haarscheuren) Cond:R/G
Twee delen Imari porselein 19e eeuws, 1 dekselpot(chip en haarlijn) 1 theepot (deksel gelijmd) 14-17cm
Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm
Grote antieke Japanse porseleinen vaas met krijger, floraal en gouddecor, omstreeks 1920 gesigneerd 57x22ø cm Cond:G