Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Chinese borden
Startpreis 25 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met floraal decor(beschadigd en gelijmd) Cond:R

Diverse schaaltjes, Zwarte Kip
Startpreis 40 EUR

Negen antieke Chinees porseleinen chicken-kommen ca. 1900: 1x grote en 8x kleinere (2 kommen met chip) ø12-ø17cm. Cond.: R-G

3 Antieke Chinese borden
Ergebnis: 130 EUR

Drie Chinese borden 19e eeuw met landschapsdecor in goede staat ø19,7cm.

Grote Chinese vaas, 19e eeuw
Ergebnis: 135 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht groen glazuur en blauw decor, met vogels in boscage(chip bovenrand) 58x22,5øcm Cond:R/G

Chinese vaas
Ergebnis: 500 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in landschap decor omstreeks 1900 of ouder 35x17øcm Cond:G

Antieke Chinese vaas
Ergebnis: 225 EUR

Grote 19e eeuwse porseleinen vaas met 4 medaillons met paradijsvogels en draken, 44x20,5cm Cond:G

3 Familie roze borden
Ergebnis: 190 EUR

Drie prachtige Familie roze borden, Chinees porselein 1 haarscheur, 21ø Cond:R/G

Chinese tegel, vogel met bloemen
Startpreis 400 EUR

Antiek Chinees porseleinen tablet 1e helft 20e eeuw, republikeinse periode, met een decor van vogels en bloesemtak, met chinese tekst het tablet is gesigneerd. 38x25,3cm Cond:G

2 Chinese borden
Startpreis 60 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met decor van Chinese kinderen (1x beschadigd, 1x goed) ø16cm. Cond.: R-G

Grote blauwe glazuur vaas
Startpreis 4.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vaas(bodem gesigneerd) met blauw glazuur in goede staat. 81,5x24øcm

Chinees theedoosje
Ergebnis: 100 EUR

Chinees porseleinen flacon/theebus, 19e eeuws met tekst op stop, en rondom eenden in landschapsdecor (haarlijnen flacon) 11,5x9,3x6,7cm Cond:R

Trekpotje
Ergebnis: 80 EUR

Chinees porseleinen trekpotje, 18e eeuws met floraal decor(deksel gelijmd) 8,5x10,5x7ø cm Cond:R

2 Chinese borden
Startpreis 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor(barst en lichte randschade) 23ø cm Cond:R

Chinees bord
Startpreis 80 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G

6 Kopjes & 5 schotels
Ergebnis: 100 EUR

Elf delen 18e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed, floraal decor octagonaal(gemerkt) 5 schotels(beschadigd) 6 kopjes (beschadigd) 6.5-12.5cm Cond:M

Chinese kom
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen kom, 18e eeuw met floraal decor, en symbool op bodem, minimale glazuurschade rand 7x14,6ø cm Cond:G

3 Chinese borden
Startpreis 40 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw decor van boom met bloesem, lichte randschades en 2 haarlijnen ø23,5cm. Cond.: R

3 Chinese borden
Ergebnis: 50 EUR

Drie 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden, een Queng Lung met haarlijn, een met licht decor haarlijn en randschade, en een kleine Queng Lung met randschade en haarlijn Cond:R

3 Chinese kommen
Ergebnis: 30 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R

2 Blauwe Chinese beeldjes
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren 20e eeuw(gemerkt) in goede staat, 30-31cm

Chinees beeld, blauwe jas
Startpreis 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen figuur, polychroom beschilderd en gemerkt, 20e eeuws, keizerlijke figuur met tabakspijp 44cm Cond:G

Chinees beeld, rode jas
Startpreis 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen figuur met polychrome beschildering, gemerkt, 20e eeuw, keizerlijke figuur met waaier 43cm Cond:G

3 Chinese vazen
Startpreis 35 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, in Kang Xy stijl met karper decor, in goede staat 24x12cm Cond:G

3 Aardewerken kruiken
Startpreis 90 EUR

Drie delen Duits steengoed, 19e eeuw: 1x steengoed klepkan met tinnen deksel en blauw decor, 1x bierpul met tinnen deksel en glas met edelweiss decor (oude haarlijn), 1x bierpul met tinnen deksel en m...

2 Aardewerken bierkruiken
Startpreis 40 EUR

Twee oude Duitse aardewerken bierpullen met tinnen deksel 20e eeuw, gemerkt, H.: 14cm. Cond.: G

3 Bierkruiken
Ergebnis: 120 EUR

Drie bierpullen ca. 1900 (Funpullen, gaatjes in zijwanden): 1x keramiek met wapen (boomschors-structuur), 1x porselein met figuren (jagersdecor), 1x porselein rose met liefdespaar 13-17cm. Cond.: G

2 Setjes borden, totaal 11 stuks
Ergebnis: 40 EUR

Twee sets oude opengewerkte gebaksborden van porselein: 1 set van 5x Wenen ca. 1920, gemerkt en 1 set van 6x gemerkt 17 met romantische decors van goud en cassiskleur ø18-ø19cm. Cond.: G

2 Porseleinen figuren
Ergebnis: 10 EUR

Twee Duits porseleinen figuren ca. 1900: 1x Bisquit porseleinen dame, gemerkt J.M. 438 P. (stukje vingertoppen weg) en 1x porseleinen groep ca. 1900 (arm weg) nr. 1334 1, 29-30cm. Cond.: R-M

6 Delen KPM
Startpreis 70 EUR

Zes delen antiek porselein omstreeks 1900, kop en schotel, Altwasser, bordje KPM, kop en schotel KPM, schaaltje KPM 6-17cm Cond:G

Beeldje Nymfenburg
Startpreis 100 EUR

Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G

Bonbonschaal + deksel, Hutschenreuther
Startpreis 50 EUR

Oude Duits porseleinen bonbon dekselpot, Hutschenreuther Duitsland met floraal decor en gouddecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 15x16ø cm Cond:G

Porseleinen adelaar
Startpreis 150 EUR

Grote Duitse porseleinen adelaar omstreeks 1920 Fraureuth, kunstabteilung, wit met goud decor gesigneerd Herm. Fritz 28x31x16cm Cond:G

Servies
Startpreis 40 EUR

Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...

2 Beeldjes, jongen en ijsbeer
Ergebnis: 60 EUR

Twee Deense porseleinen figuren, jonge ijsbeer Royal Kopenhagen, en jongen Bing Gröndahl 10-20cm Cond:G

Terracotta wandschotel
Startpreis 40 EUR

Antieke Duitse terracotta Historisme pronkschotel met ranken en putti decor, omstreeks 1880, gemerkt J.M. in goede staat 42øcm

2 Beeldjes van danseresjes
Startpreis 25 EUR

Twee oude porseleinen danseressen, beide licht beschadigd, grotere gemerkt Napel 12-21cm Cond:R

2 Bisquit beeldjes
Startpreis 30 EUR

Twee oude Bisquit porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw(gemerkt) beide beschadigd 19-23cm Cond:M

Italiaans figuur
Startpreis 30 EUR

Gesigneerde Italiaanse vergulde figuur door A.Gaici 2e eeuw(gegoten gips) 48cm Cond:R/G

Porseleinen bokkenrijder
Startpreis 150 EUR

Grote porseleinen bokkenrijder, 21e eeuw, gemaakt naar oud voorbeeld, gemerkt met kroon, in goede staat 42x38x19cm

Porseleinen beeld, man met hond
Startpreis 140 EUR

Oude porseleinen figuur peinzende herder met hond gesigneerd pfeffer gotha, 20e eeuw onduidelijk gemerkt 31cm Cond:G

4 Duits porseleinen beelden
Ergebnis: 40 EUR

Vier oude/antieke porseleinen figuren: 1x springende paarden (Duits), 1x vrouw met jurk (jurk beschadigd, Duits), 2x figuren ca. 1900, ongemerkt (1x gelijmd) 15-27cm. Cond.: R-G

10 Delen bisquit porselein
Startpreis 80 EUR

Tien delen antiek Biquitporselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G

Twee porseleinen figuren
Startpreis 25 EUR

Twee grote porseleinen figuren 20e eeuw, voorstellend vrouwen met parasol en jurken met kant (minimale chips mogelijk) 26cm. Cond.: G

Klein borstbeeld
Ergebnis: 30 EUR

Composiet meisjesbuste 2e helft 20e eeuw(lakschade achterhoofd) 26cm

2 Porseleinen figuren
Ergebnis: 240 EUR

Twee porseleinen figuren: 1x Capodimonte, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend een man met rommelkar 15x8x18cm. en 1x porseleinen figuur van een man zittend op een bank (onduidelijk gesi...

2x Capodimonte, G. Cappe
Ergebnis: 240 EUR

Twee beelden van Capodimonte, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe): 1x liggende zwerver met paraplu en plunjezak (3 bolletjes van de paraplu zijn afgebroken, verder in goede staat) 22,5x17x16cm. en 1...

Capodimonte figuur, Giuseppe Cappe
Ergebnis: 240 EUR

Mooi gedetailleerd capodimonte figuur, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend jagersverhalen aan tafel 23,5x16x21cm. Cond.: G

Volkstedst porselein
Ergebnis: 50 EUR

OudeThüringer Volkstedt porseleinen groep Duitsland 2e helft 20e eeuw Beschadiging aan bladeren en stok 20cm Cond:M

4 Fam Noir borden
Ergebnis: 350 EUR

Vier 18e-19e eeuwse Chinese familie Noir borden met florale decors(gemerkt) 18øcm Cond:G

Penselenpot, Fam Verte
Startpreis 2.000 EUR

Antieke Chinees porseleinen penseelpot Familie Verte, Qing dynasty met prachtige voorstellingen rondom, strand met ruwe zee en figuren op rots. 15,5x19,5øcm Cond:G

Chinese vaas, begin 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese vaas, beschadigd met floraaldecor 58x22ø cm Cond:M

Samson kaststelletje, 19e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Frans Samson porseleinen mini kaststel 19e eeuws met Foo honden, floraal en wapendecor(twee pijpvaasjes heel 3 deksels beschadigd, 1 vaasje chip en haarlijn. 12-16cm Cond:R

Celadon schaal, Sung Dynasty
Startpreis 150 EUR

Grote 15e-16e eeuwse Chinees keramieken celadon schaal met lotusblad structuur, 8,5x20,3øcm Cond:G

Witte glazuur vaas, Cheng Lung
Ergebnis: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met wit glazuur Chen Lung gemerkt, in goede staat 17x6øcm Cond:G

2 Chinese borden
Startpreis 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinese tuin decor met bamboe, randschade 23øcm Cond:R

Chinese kom + schotel (capucijn)
Ergebnis: 60 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met bloempotdecor, en floraal decor in kleine coulissen(chips) 5x11ø cm. Cond:R

Chinese kom
Ergebnis: 40 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen kom ca. 1800 (gemerkt) met rondom decor van flora en landschappen. 10xø25cm. (randschades en stukje ingelijmd) Cond.: R

Japanse vaas met drakenfiguur
Ergebnis: 80 EUR

Japanse bronzen vaas met opgewerkt drakendecor 1e helft 20e eeuw, in goede staat 37x19ø cm

2 Familie Roze borden
Ergebnis: 120 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, geschulpte omranding, kraanvogel en tuindecor 24,7ø cm Cond:R

Fam Rose vaas, 19e eeuw
Startpreis 500 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Roze vaas omstreeks 1900 met afgebeekd hoogwaardigheidsbekleders met Ying Yang teken, 27x15øcm Cond:G

Wedgwood servies
Ergebnis: 65 EUR

Engels wedgwood theeservies, 2e helft 20e eeuw o.a. 9 kop en schotels, grote schaal, tablet, 6 petit four, 16 losse bordjes en schotel, en 1 bord, minimale chip mogelijk, 8-34cm Cond:G

11 Wedgwood borden
Startpreis 20 EUR

Elf oude wedgewood borden o.a Etruria Engeland, porte Dángeterre met florale decors (minimale chip mogelijk) 26,5ø cm Cond:G

Tegeltableau
Startpreis 45 EUR

Oude westgraven Utrecht tegeltableau 20e eeuw 12 pas, boeren in herberg 40x53 cm cond:G

Tegeltableau, hemelvaart
Startpreis 275 EUR

Tegeltableau mangaan kleurig omstreeks 1780, Hemelvaart J.C (12 tegels lichte beschadigingen/haarlijnen, 1 tegel gelijmd, in eikenhouten omlijsting. 39x52cm Cond:G

Imari dekselpot
Ergebnis: 70 EUR

Mooie 19e eeuwse goudimari dekselpot, met floraal decor Cond:G 12x14øcm

2 Imari vazen
Ergebnis: 125 EUR

Twee mooie 19e eeuwse goud Imari vazen, fijnbeschilderd met tuindecor, 23,5x12ø cm Cond:G

2 Imari vazen
Ergebnis: 120 EUR

Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen vazen met vlinder en floraal decor(gemerkt) randschade 24,5x15ø cm Cond:R/G

4 Imari borden
Ergebnis: 20 EUR

Vier grote Imari porseleinen borden 2e helft 20e eeuw, in goede staat 32øcm

4 Imari vaasjes
Ergebnis: 15 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen vazen o.a: 1x kleinere kraagvaas (haarscheur), 1x kleine vaas(fijn decor, restauratie), 1x grotere vaas (goed) en 1x kleine vaas ca. 1800 16-18cm. Cond.: R-G

3 Delen Kantonees
Startpreis 30 EUR

Drie delen oud/antiek Kantonees keramiek (gesigneerd): 2x vaas ca. 1900 (1x vaas met chip bovenrand), 1x gemberpot ca. 1900 - 1940 (chip deksel), 16-26cm.

3 Imari vazen
Ergebnis: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen 1 stel met Foohonden op deksel (1 vaas gelijmd) 1 kleine vaas chip van deksel 15-36cm Cond:R/G

6 Keramieken pot lids
Startpreis 90 EUR

Zes oude Engelse keramieken potlids, gelithografeerd diverse voorstellingen 10øcm Cond:R/G

6 Keramieken pot lids
Startpreis 90 EUR

Zes keramieken gelithografeerde pot lids met diverse voorstellingen 10ø cm Cond:R/G

8 Keramieken pot lids
Startpreis 120 EUR

Acht antieke keramieken Engelse pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen 4 goed, 4 met haarlijn, 7-10cm

6 Keramieken pot lids
Startpreis 90 EUR

Zes antieke keramieken Engelse pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen 2 goed 4 beschadigd 10-12cm

6 Keramieken pot lids
Startpreis 90 EUR

Zes antieke keramieken potlids met diverse gelithografeerde voorstellingen 2 goed, 4 gerestaureerd of beschadigd Cond:R/G

6 Keramieken pot lids
Startpreis 90 EUR

Zes antieke Engelse keramieken pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen, 3 goed, 1 met haarlijn en 1 met chip en beschadigingen) 10-13cm Cond:R/G

4 Keramieken pot lids
Startpreis 60 EUR

Vier antieke keramieken Engesle pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen, 1 goed, 1 haarlijn, 2 beschadigd. 10-13cm, Cond:R/G

5 Keramieken pot lids
Startpreis 75 EUR

Vijf antieke Engelse keramieken pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen 4 heel 1 met randschade 10øcm Cond:R/G

3 Delen Hollands aardewerk
Startpreis 20 EUR

Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een platelen bloempot gemerkt 1846 Sita Holland, 2 Petrus Regout Maastricht kastkommen decor packhorse(1kom haarlijn craquele) 11,5x16ø en 11x16,5ø cm Cond:G

Japanse krijgervaas
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Japanse keramieken krijgersvaas omstreeks 1900 met krijgers decor, gemerkt, 36cm Cond G

3 Japanse vaasjes
Startpreis 20 EUR

Drie Japansen antieke vazen omstreeks 1900, een dekselvaas met bloemen en vogel(stukje Foohond af) en twee grote vazen met krijgers (minimale chips bovenrand) 23x26cm Cond:R

6 Chinese miniatuurvaasjes
Ergebnis: 110 EUR

Zes Chinese miniatuur porseleinen vaasjes 2x knobbelvaas 2x pijpvaas en 2 flacons met zilveren montuur. 7-9cm (randglazuur en haarlijn) Cond:G

5 Porseleinen geluksballen
Startpreis 30 EUR

Vijf oude Chinees porseleinen geluksballen 20e eeuw met florale decors in goede staat 5,5ø-8øcm Cond:G

2 Soya bottles
Startpreis 40 EUR

Twee oude Japanse Soya flessen van keramiek(20e eeuw) in goede staat 17,5x9ø cm Cond:G

12-Delig theeserviesje, Tsjechoslowakije
Ergebnis: 40 EUR

12-Delig theeservies (Czechoslavakie) met parelmoer glazuur en gouddecor bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, 12 kop & schotels en koekjesschaal 19-23cm. In goede staat (minimale chip mogelijk)

2 Imari bloempotten
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen bloempotten en tuin en vogeldecor(chip) 12x5x17øcm

2 Imari vazen
Ergebnis: 135 EUR

Twee 19e eeuwse goudimari porseleinen flesvormige vazen met florale decors(gesigneerd) 19,5x11ø cm Cond:G

3 Imari pijpvazen
Startpreis 75 EUR

Drie 19 eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors, twee pijpvazen en een knobbelvaas.( 1 pijpvaas scheur) 23-25cm Cond:R/G

3 Imari pijpvaasjes
Startpreis 50 EUR

Drie kleine antieke Imari porseleinen pijpvaasjes met floraal decor(19e eeuw) in goede staat 9-11cm

4 Imari borden
Ergebnis: 30 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden allen met floraal en paradijsvogel decor 22øcm Cond:G

Vier Imari borden
Startpreis 25 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor( kleinere bord heeft haarscheuren) Cond:R/G

2 Delen imari
Startpreis 35 EUR

Twee delen Imari porselein 19e eeuws, 1 dekselpot(chip en haarlijn) 1 theepot (deksel gelijmd) 14-17cm

Imari theeservies
Startpreis 80 EUR

Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G

3 Imari vazen
Startpreis 80 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm

Grote Japanse vaas
Startpreis 250 EUR

Grote antieke Japanse porseleinen vaas met krijger, floraal en gouddecor, omstreeks 1920 gesigneerd 57x22ø cm Cond:G