Antieke mahoniehouten fineer Jugendstil 2 zits bank, met intarsia, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 104x120x170cm Cond:G
Prachtig laat Jugendstil theeservies gemaakt uit gedreven zilver, bestaande uit een theepot, melkkan, suikerbak met deksel, lepelvaasje en een klein bakje. Glad gehamerd model met sierlijk handvat en ...
Negentiende eeuws gesigneerd penvuur geweer met damast loop, noten kolf gesigneerd: Crumiere Longueville Bernard Canonnier (mooie kwaliteit) Cond:G
Uniek zilveren beeld, 835/000, van een zittende vrouw met kroon naast een wapenschild met lauwerkrans in haar hand, Athene. De vrouw is geplaatst op een zilveren sokkel voorzien van een gravure van ee...
Zeldzaam 18e eeuws zilveren veegblik met fraai gedreven voorstelling van putties en vogels met gegoten florale rand met greep. MT Jacobus de Koning, Schoonhoven 1783, met bijbehorende veger met evenee...
Vier delig zilveren koffieservies, Thailand, 925/000 bestaande uit een ovaal dienblad met schulpen bewerking in de rand, een koffiekan, melkkan en suikerpot. Rondom Oosterse bewerking en een pijnappel...
Vijf delig zilveren koffieservies 800/000 Djokja, bestaande uit: dienblad met geschulpte rand en bloembewerking, melk en koffiekan, suikerpot, lepelvaasje, suikertang, alles voorzien van Djokja bewerk...
Evert Moll 1878-1955, schaal met bloemstuk, olieverf op linnen 40x60 Cond:G
Bronzen gespan met twee trekdieren, Luristan, 1200-900 BC, in redelijke staat 8,5x3,5x4cm.
Hollands wortelnoten Barok kabinet 18e eeuws, met bronzen beslag en klauwpoten in originele ongerestaureerde staat(Louis Quinze) 245x185x62cm Cond:R
Groot massief mahoniehouten schrijfbureau, 20e eeuw in zeer goede staat, recentelijk vakkundig gerestaureerd met 6 lades 80x98x180cm
Twee grote 19e eeuwse Imari dekselvazen met Foohonden en floraal decor (van 1 deksel is de foo-hond gerestaureerd) 56x25cm ø Cond:G
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in landschap decor omstreeks 1900 of ouder 35x17øcm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen draken vaas met groen decor, omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, in zeer goede staat, 17,5x12,5ø cm Cond:G
A.Boschi Copia Firenze 1892, Italiaanse school(houtgestoken vergulde lijst) Achille Boschi 1852-1930, Madonna met kind, verso: A.Boschi's pictures gallery 15 Borgognisanti Florence. olieverf op linnen...
Zeldzame mahoniehouten Empire bank ca. 1830 met prachtig snijwerk, intarsia en goede gave stoffering. In zeer goede staat 98x70x225cm.
Grote Hollandse pallisander kussenkast, Neo Renaissance met geeboniseerde zwarte halve zuilen, cherubijn koppen leeuwenkoppen en ranken, en robbelijsten, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat ...
Houtgestoken eikenhouten kist 17e/18e eeuws met sledepoten(zeldzame uitvoering) met zadeldeksel en antiek schnappslot en sleutel, 42x63x42cm Cond:G
Zilveren bestek bestaande uit 11 vorken en 12 lepels met fraaie rond bewerkte stelen. Nagestempeld met het keur van Heubert Alkers, Amsterdam. Ca. 1550 gr.
Kyrillisch gesigneerd ca. 1920, Viktor Alexejenitsch Bobov ( 1842 - 1918), aquarel op papier, meisjesportret 39x29cm. Cond.: G
Ton Schulten nr81/180 1938 Ootmarsum, titel: Op weg 2000 (handgesigneerd) zeefdruk op papier 85x90cm Cond:G
Evert Jan Ligtelijn 1893-1975 Haven van Curacao, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G
Isodore Opsomer 1878-1967(toegeschreven aan Belgische school) stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Grote oude messing staande lamp met bloemenbak 20e eeuw in historisme stijl. 197x41cm Cond:G