Oude Westminster Warmink Friese staartklok met maanstand en notenhouten kast, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 135cm Cond;G
Oude mahoniehouten tafelklok met maanstand en bronzen ornamenturen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 26cm
Antieke Franse eikenhouten snijwerk tafelklok omstreeks 1880 met 8- daags uurwerk, gesigneerd E. Raison, in zeer goede staat 37cm
Franse 19e eeuwse pendule met vrouw, compositiemetaal met albast, niet getest, beschadigingen 52x50x15cm Cond:R
Italiaanse Boulle stijl pendule met schildpad imitatie belijmd, 2e helft 20e eeuw, met bronzen armaturen, mechanisch uurwerk, en halfuurslag. in goede staat 57cm