Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Cloisone vazen
Startpreis 40 EUR

Twee antieke Cloissone vazen met blauw emaille ondergrond, en floraal decor omstreeks 1900 20cm. Cond:G

Speculaasplank
Ergebnis: 55 EUR

Grote antieke houtgestoken speculaasplank omstreeks 1900, voorstellende Piet te paard (sinterklaas) 57x49x3 Cond:G

Bronzen vaas
Ergebnis: 20 EUR

Oude bronzen vaas (museumkopie naar een Griekse vaas uit ca. 1100 voor Christus) 15xø10cm. Cond.: G

Agaath set
Ergebnis: 40 EUR

Agaath set bestaande uit 6 onderzetters in houder, asbak en twee openers en 1 stop. 7-10cm

Bronzen vergulde kandelaar
Startpreis 400 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G

Wandschipper + extra onderdelen
Startpreis 30 EUR

Lot diverse onderdelen voor antieke petroleumlampen, o.a branders, reservoirs etc. daarbij een antieke wandpetroleumlamp 40-80cm Cond:R/G

Cloissone dekseldoos
Ergebnis: 25 EUR

Mooie kwaliteit cloissone dekselpot met opgewerkt floraal decor 20e eeuw of ouder 24xø14,5cm.Cond.: G

Afrikaanse hoofdsteun
Startpreis 80 EUR

Oude Afrikaanse/Nigeriaanse houtbewerkte hoofdsteun, fijngesneden, 20e eeuw in goede staat 17x15x7,6cm

Doos voetbalbeeldjes EK 1988
Ergebnis: 40 EUR

Twaalf gegoten voetbalbeelden, Nederlands elftal 1988 10-40cm Cond:G

Antiek bijbeltje, zilver inleg
Ergebnis: 50 EUR

Fraai klein antiek bijbeltje met zilveren inleg. 6x10x2 cm.

Cloissone set
Startpreis 500 EUR

Uitgebreid 19e eeuws 13-delige cloisonne set met diverse voorstellingen o.a.: inktset, blakers, spiegels, stempel etc. 8-23cm. Cond.: R-G

Houten lampenvoet, verguld
Startpreis 40 EUR

Vergulde houten lampenvoet in barokstijl, 2e helft 20e eeuw 45cm Cond:G

Pronksiervaas, messing
Ergebnis: 30 EUR

Grote messing pronkvaas, ampforavormig met Onyx, 20e eeuw in goede staat 52cm Cond:G

11 Schoolplaten
Ergebnis: 60 EUR

Serie van 11 oude gelithograveerde schoolplaten, 1 Margareta van hare raden, 2 ochtendstemming in de bergen van Java, 3 Huiselijke Godsdienst Chinezen, 4 vergadering synode Dordrecht, 5 stadsplattegro...

Diverse delen cloissone
Ergebnis: 30 EUR

Kavel met 10 delen oud cloissone/keramiek: Vazen, dekseldozen, centimeter, kan en ei (1 keramieken schenkkan in cloissone stijl) 20e eeuw 5-15cm. Cond.: G

Ikoon
Ergebnis: 50 EUR

Ikoon naar oud voorbeeld, Regina Poloniae, gedreven metaal op geschilderd houten paneel, 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 30x26x2cm Cond:G

Koperen lamp
Ergebnis: 30 EUR

Oude koperen verstelbare buraulamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 60cm

Chinees kompas
Startpreis 30 EUR

Antieke Chinese kompas, 1e helft 20e eeuw, beschildering beschadigd 11,5cm Cond:R

Dolk
Startpreis 80 EUR

Antieke Oosterse dolk met benen heft en houten met messing schede in goede staat 31cm.

Bronzen vijzel
Ergebnis: 70 EUR

Grote antieke bronzen vijzel met stamper omstreeks 1900, naar 17e eeews voorbeeld met duivelskop en cherubijnkoppen, in goede staat 21x25øcm Cond:G

Gietijzeren sierplaat
Startpreis 25 EUR

Oude gietijzeren wandversiering 20e eeuw met paardengespan voorstelling. 62x28x1,5cm Cond:G

8-Lichts plated lamp
Ergebnis: 45 EUR

Vooroorlogse plated plafondlamp, 8 lichts in goede staat 40x82ø Cond:G

Tinnen soldaten in vitrine
Ergebnis: 80 EUR

Antieke vitrine met tinnen beschilderde figuren soldaten, omstreeks 1900, voorstelling slag bij...? ongeveer 250stuks 15x52x16cm Cond:G

2 Bronzen kandelaren
Ergebnis: 100 EUR

Twee bronzen 4-lichts kaarskandelaar omstreeks 1880 Historisme, staande op leeuwenpoten 43cm Cond:G

2 Messing kandelaren
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke vergulde bronzen kandelaren omstreeks 1880, 16cm Cond:G

Antieke vijzel
Startpreis 50 EUR

Achttiende eeuwse bronzen vijzel met lijnen rondom graveringen, in goede staat, originele patina 14x13ø Cond:G

Staand lampje, nikkel
Ergebnis: 60 EUR

Verchroomde designtafellamp met witglazen kap, 2e helft 20e eeuw lamplique 38cm Cond:G

2 Antieke bronzen wandlampen
Ergebnis: 180 EUR

Twee oude bronzen wandlampen 20e eeuw in Louis seize stijl, met prismen glas 54x27x12cm Cond:G

Antieke bronzen hallamp
Ergebnis: 80 EUR

Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1900, 6 hoekig met facetgeslepen glas, 3 lichts in goede staat

Negen delen agaat
Startpreis 25 EUR

Negen delen agaat, oa, dobbelsteen, dolfij, schildpad, 3 eierdoppen, en drie eieren, 2e helft 20e eeuw 4-17cm Cond:G

Gobelin, 2 kindjes
Ergebnis: 20 EUR

Leuke fijngeweven Gobelin, voorstellende 2 kindjes bij waterbron 20e eeuw in goede staat 32x32cm

8-Kantige emmer
Startpreis 60 EUR

Wortelnoten 8 kantige Barokstijl houder op hoge poten omstreeks 1920 minimale fineerschade 47x30x30cm Cond:G

Antiek inktstel
Ergebnis: 40 EUR

Antiek bronzen inktstel, omstreeks 1880, historisme met putti decor, onduidelijk gemerkt 14x38x21cm Cond:G

Gokkast
Startpreis 135 EUR

Oude speelautomaat, gokkast omstreeks 1980, muntinworp Duitse Marken, Mint Super, 88x57x28cm Cond:R/G

Art Nouveau dienblad
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Jugendstil keramieken dienblad met vernikkelde omranding omstreeks 1900, nr 1707, in zeer goede staat 35x45cm

2 Kandelaren
Startpreis 30 EUR

Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1900 messing en compositiemetaal. 27-39cm Cond:G

Grote messing kroonluchter
Startpreis 50 EUR

Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw 73xø110cm. Cond.: G

Bronzen Jugendstil lampvoet
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900, vrouwenfiguur, 39cm Cond:G

Aderlaat apparaatje in doos
Startpreis 120 EUR

Medisch 19e eeuw messing aderlaat apparaat in origineel foudraal, 7x6x5cm Cond:G

Hengselvaas
Startpreis 20 EUR

Oude Chinese bronzen vaas met cloissone floraal decor en 2 hengsels 25cm. Cond.: G

Houten heksenbol
Startpreis 100 EUR

Oude Chinese houtgesneden sculptuur met diverse bollen ineen, 1e helft 20e eeuw 26cm Cond:G

2 Antieke ketels
Startpreis 30 EUR

Twee 19e eeuwse koperen ketels, licht bedeukt 24-30cm Cond:G

Lantaarndrager
Ergebnis: 130 EUR

Antieke nachtwachter met lantaarn (voor kaars) ca. 1880, Historisme naar oud voorbeeld van compositie metaal. 1 Veer en 1 stukje glas mist, verder in goede staat 47cm.

Messing kroonluchter
Startpreis 40 EUR

Oude messing kroonluchter 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 5 lichts 61x52cm Cond:G

Bontjas
Startpreis 50 EUR

Oude bontjas, pelterijen donkerwoll Enschede, lang model in goede staat 127cm

Bontjas
Startpreis 50 EUR

Oude Bontjas pelterijen donkerwolke Enschede, middellang model in goede staat 88cm

2 Bronzen lampen
Startpreis 40 EUR

Twee bronzen lampenvoeten 2e helft 20e eeuw 38-40cm Cond:G

IJzeren staande lamp
Startpreis 25 EUR

Grote ijzeren gedraaide staande lamp 20e eeuw, 2-lichts 163cm Cond:G

Olielamp, groen reservoir
Startpreis 40 EUR

Antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met porselein messing en groen glazen reservoir(messing voet gescheurd) 50cm Cond:R

Koperen hanglamp
Ergebnis: 50 EUR

Antieke messing hanglamp 6 kantig met deurtje, 1 licht voor kaars omstreeks 1900 53x25ø Cond:G

Hanglamp met lampjes
Ergebnis: 30 EUR

Antieke hanglamp met putti omstreeks 1900, 9-lichts in goede staat 48x56ø Cond:G

2 Koperen kandelaars
Ergebnis: 60 EUR

Twee 18e eeuwse kopergeslagen barokkandelaren met cherubijnkoppen en klauwpoten(sommige delen doorgepoetst) 64cm Cond:R/G

Gestoken barometer
Startpreis 40 EUR

Antieke handgestoken barometer met edelherten kop en eikenranken omstreeks 1920, 53cm Cond:G

Tinnen kraankan
Startpreis 60 EUR

Tinnen kraantjeskan 19e eeuws in Empire stijl(bedeukt) deksel past goed maar vermoedelijk later 46cm Cond:R

2 Grote koperen kranen
Startpreis 60 EUR

Twee grote antieke messing buitenkranen 18-23cm Cond:G

IJzeren staande lamp
Startpreis 25 EUR

Grote ijzeren staande lamp 20e eeuw, 2-lichts, 170cm Cond:G

2 Chinese figuren
Startpreis 50 EUR

Twee Chinese ivoor imitatie figuren, 2e helft 20e eeuw Geischa en oude krijger 30-33cm Cond:G

Ingelegd theekistje
Startpreis 90 EUR

Antieke theekist omstreeks 1900 met parelmoer en been mozaik ingelegd, beschadigingen aan mozaik 15x23x13 Cond:R/G

Inktstel
Startpreis 260 EUR

Prachtig antiek Jugendstil inktstel op marmeren voet met vrouwenbuste omstreeks 1900, inktpotjes met koperen houders, 23x28x15cm Cond:G

Inktstel Pierot
Startpreis 525 EUR

Art Deco marmeren inktstel met bronzen/ivoren pierrot met luit en inktpot ca. 1920, in goede originele staat 15x38x23cm.

Japans sieradenkistje
Ergebnis: 36 EUR

Japans gelakt sieradenkistje met parelmoer belijnd, opbergvak deurtjes en lades 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 28x34x22 Cond:G

Kavel diversen
Ergebnis: 40 EUR

Lot diversen, een bronzen scheepsbel omstreeks 1824, een gewichten casette met pincet en een ikoon 20e eeuw 13-19cm Cond:R/G

Kavel tin
Ergebnis: 35 EUR

Negen delen tin, grote tinnen kruik, drie spuiten , een tinnen beker, 4 grote borden, een bord gescheurd. 15-47cm Cond:R/G

Koperen samovaar
Startpreis 20 EUR

Oude koperen samovaar 20e eeuw (licht bedeukt) Cond.: R-G

Koperen theeketel
Ergebnis: 15 EUR

Koperen Art Deco draagbare theekan met comfort en brander ca. 1920, gemerkt P.R.G.M. (1 deuk in kan) 38cm. Cond.: R-G

Kopergeslagen bloempot
Startpreis 20 EUR

Antieke kopergeslagen bloempot met twee figurenvoorstellingen, 19e eeuws staande op leeuwenpoten.(bovenrand iets vervormd) 21x25øcm Cond:G

Kroonluchter
Ergebnis: 50 EUR

Messing kroonluchter met kristal 2e helft 20e eeuw Cond.: R-G 113x45x192

Lepelrekje, tinnen lepels
Ergebnis: 10 EUR

Antiek Hollands eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels in goede staat, 32x20x5cm

Maria met kind
Ergebnis: 30 EUR

Oude cementgegoten tuinbeeld van Maria met kind 75cm. Cond.: R

Masker + hoorn als speer
Ergebnis: 25 EUR

Oud houtgestoken trollenmasker met gewei en een los gewei van een spiesbok 20e eeuw 57-64cm Cond:G

Mes Corsica
Startpreis 190 EUR

Zeer groot antiek Italiaans klapmes met benen heft en beschildering van het wapen van Corsica en bloemdecor op het lemmet, tekst "Vendetta Corsa" 52cm. Cond.: G

Microscoop
Ergebnis: 145 EUR

Antieke microscoop in originele mahoniekist, Watson and Son London 1264, messing en ijzer in goede originele staat. 27x18x15cm

Monstrans
Startpreis 220 EUR

Gesigneerde vergulde messing monstrans met tijgerogen en emaille versieringen. Gesigneerd E. van den Houte Anderlecht (20e eeuw) 48cm.

Neogothische lamp
Ergebnis: 70 EUR

Grote oude/antieke Neogotische messing tafellamp. 7-lichts(waarschijnlijk later geelectrificeerd) in goede staat. 92x42ø Cond:G

Neonlicht reclameobject
Startpreis 30 EUR

Groot oud neonlicht reclamebord omstreeks 1950 voor apotheker Chefarine 4 79x115 Cond:G Is getest brand.

Opengewerkt bord
Ergebnis: 20 EUR

Antiek Duits Berliner eissen Historismus wandbord, opengewerkt omstreeks 1880, (gemerkt Buderus) 27ø Cond:G

Paar stijgbeugels
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke koperen bewerkte stijgbeugels 19e eeuws in goede staat.

Pistool
Startpreis 150 EUR

Vroeg 19e eeuws pistool met gravering en inklapbare trekker. 1 Schroef mist L.: 17cm.

Pistool
Startpreis 150 EUR

Vroeg 19e eeuws pistool met gravering en inklapbare trekker. In goede originele staat 17cm.

Radio
Startpreis 15 EUR

Oude Duitse draagbare radio 60er jaren, Blaupunkt derby (topje antenne weg, en stukje gril eruit) 20x26x10cm Cond:R/G

Russisch kruis
Ergebnis: 35 EUR

Groot 19e eeuws Russisch bronzen kruis, aan beide zijden gedetailleerd uitgewerkt, in goede originele staat. 35x17cm

Schaakspel
Startpreis 50 EUR

Chinees schaakspel met keramieken schaakstenen in roodgelakte kist met figuren decor 21e eeuw. 11x41x21cm Cond:G

Scheerset Empire
Startpreis 300 EUR

Antieke scheerset in houten Empire stijl dekseldoos met 7 scheermessen (o.a. bakeliet, been, ivoor) ca. 1900 in goede staat 28x7x5cm.

Schildpad doos
Ergebnis: 50 EUR

Schildpad belijmde eikenhouten doos 19e eeuw (binnen- en buitenkant schildpad), in goede originele staat 15x6x9cm.

Slot
Startpreis 50 EUR

IJzeren slot 17e-18e eeuw, barok met gravures (pin mechanisme afgebroken) 19cm. Cond.: R-G

Slot antiek
Startpreis 80 EUR

IJzeren met messing slot ca. 1800 met sleutel, gemerkt VR met kroon en patent 12,5x9x3cm. Cond.: G

Slot plat
Startpreis 60 EUR

Vroeg groot Renaissance slot met veren, gestempeld met twee gekruisde sleutels. Functies niet getest, sleutel mist, 31x24x3cm. Cond.: G

Spanjoletten beslag
Startpreis 150 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Spanjoletten grepen 16-20cm. Cond.: G

Spinnenwiel, vlaskam en hekel
Startpreis 20 EUR

Eikenhouten 19e eeuws spinnewiel met haspel en hekel in goede staat 60-80cm.

Staande petroleumlamp
Ergebnis: 70 EUR

Antieke staande petroleumlamp met albasten zuil 1900 (Corintische zuil, compositiemetaal) kristallen reservoir met amandelslijpsel 82cm Cond:G

Tifanny stijl lamp, libelle
Ergebnis: 100 EUR

Prachtige grote Tiffany stijl tafellamp met libelle decor 2e helft 20e eeuw, 43x42cm Cond:G

Tiffany stijl lamp, floraal
Ergebnis: 60 EUR

Prachtige grote Tiffany stijl tafellamp met floraal decor 2e helft 20e eeuw 43x42cm Cond:G

Tiffany stijl tafellamp
Startpreis 80 EUR

Grote Tiffany stijl tafellamp met florale decors, 2e helft 20e eeuw 57x24cm Cond:G

Tiffany stijl tafellamp
Ergebnis: 65 EUR

Hoge Tiffany stiojl tafellamp met glas in lood huisjes decor 2e helft 20e eeuw Cond:G 60x34cm

Tiffany stijl tafellamp
Ergebnis: 40 EUR

Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met glas-in-lood in kap en voet met floraal decor 34xø26cm. Cond.: G

Tinnen lamp
Ergebnis: 25 EUR

Oude staande lamp met antieke tinnen barok kandelaar als voet, omstreeks 1800. 86cm. Cond: R\G