Zeventiende eeuwse Hollandse bijbel, door Hieronymus Sweerts 1687, deze bijbel is in ongerestaureerde staat, met originele lederen band, 3 delen bronzen hoekornamenten missen(veel gebruikerssporen) 41...
Antiquarisch boek Joan of Arc, door Frantz Funck Brentano o.d.u Guillonet Brentano publischer New York met gekleurde platen, Acheve d'imprimer 1e 20 avril 1930(Engels talig) uiteinde band iets rafelig...
Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R
Grote 19e eeuws Neo Gotische eikenhouten wandconsole, in goede staat 52x44x50cm
Kleine Duitse oude globe met bacelieten voet en papieren aardbol, Rüths Politischer Erdglobus, in zeer goede staat, 27x20øcm
Vier delen oud tin 19e-20e eeuw o.a. 3 kannen(1hengsel los) en een sigarettenhouder. 8-23cm
Lot diverse antieke tinnen voorwerpen 19e-20e eeuw, schenkkan, strooilepel, 4 lepes, gemerkt, 1 vaas Kamplof Zwolle 14-28cm Cond:R/G
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen Rechaud met bolpoten en houten grepen, in goede originele staat. 10x64x42cm
Zeven delige tinnen matenset, 18e 19e eeuws geeikt en gemerkt o.a. Meeuws en S. Hage 6-21cm Cond:G
Vier delen Tin, zoutstrooier, sleef, maatbeker, koffiekan, deksel van koffiekan is top gelijmd. Cond:R/G
Tien delen oud/antiek tin 19e-20e eeuw met o.a: 6 maatbekers, 1 zoutstrooier, 1 vaas en 1 pul 4-22cm. Cond.: G
Twee oude Duitse W.M.F. tinnen sierborden met figurenvoorstellingen: 1x Rembrandt van Rijn "mit Saskia" en 1x Hendrick M. Sorgh "Der Lantern Spieler", 20e eeuw ca. ø26cm. Cond.: G
Vijf delen tin, warmhoudkruik, tabaksdoos, waterkruik, koffiekan, bord. 13-30cm Cond:G
Vijftien delen divers oud anttiek tin, 19e en 20e eeuws 8-18cm Cond:R/G
Zes 19e eeuwse ijzeren maatbekers en een antiek gewichtenblok 6-20cm. Cond.: G
Twee grote antiek marmeren castolettes omstreeks 1900 met bronzen versieringen 43x16øcm Cond:G
Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurblokken pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G
Zeven delige messing haardset, 19e en 20e eeuw, o.a 4 vuurblokken, 1 kolenschep, tang en pook 15-66cm Cond:G
Antiek messing haardscherm omstreeks 1900 met floraal decor, 78x49x26cm Cond:G
Groot oud messing kopergeslagen haardscherm in waaiervorm, omstreeks 1920 met figurendecor, licht beschadigd, 70x90x12cm Cond:R/G
Grote antieke gietijzeren Jugenstil kachel omstreeks 1910 (stuk van deurtje af, en van het binnenwerk is een stukje af) 163x40x41cm Cond:R/G
Twee antieke messing kolenkitten 19e eeuw: 37x30x30cm. en 44x44x33cm. Cond.: R-G
Oude messing haardset met liggende jachthond 4 delig 20e eeuw in goede staat 55cm Cond:G
Oude haardset bestaande uit haardscherm en 5-delige koperen set. 84x82x30cm Cond:G
Antieke 6 delige messing en ijzeren haardset, omstreeks 1880 76cm Cond:G
Hollandse antieke Jugendstil kruidenwandkast, met 12 keramieken lades en deurtje, omstreeks 1900 in goede staat 15x34x35cm
Diepe antieke Bentheimer zandstenen bak in goede staat 36x108x44cm.
Achttiende/negentiende eeuws voorlader pistool, in redelijke staat 33cm
Pistool, voorlader, 18e-19e eeuws, in redelijke staat wel scheur in hout. 39cm
Zeldzame 18e-19e eeuwse donderbus, voorlader met damast loop en sterintarsia in kolf, onduidelijk gemerkt en gedateerd 1806, in goede originele staat 69cm
Antieke bronzen koppel voorlader pistolen, 18e eeuw gemerkt London D.Egg met koperdraad inleg in kolf , beide in goede staat (1 trekkermechanisme defect) 27,5cm Cond:G
Grote ijzeren drie tand, 18e eeuws, mogelijk ouder, met messing rozet, in zeer goede staat 191cm
Groot 19e eeuws voorlader geweer met precisievizier (infanterie) in goede originele staat. Genummerd en met originele patina 144cm.
Apart 19e eeuws enkelschots hagelschot-geweer met zeldzaam laadmechanisme (originele patina), 126cm. Cond.: G
Apart 19e eeuws jachtgeweer met sterk oxidtaie-effect (alsof het zo gespoten is, diepe structuren), vermoedelijk Oostenrijk 126cm. Cond.: M
Oosters kromzwaard 19e eeuws, messing met houten heft 90cm Cond:G
Messing regimentshoorn met embleem, fidelis en paratus Ontario Regiment(Canada) in goede staat 34cm Cond:G
Drie oude Indonesische krissen met messing beslagen schedes en bewerkte houten heft, 20e eeuw in goede staat 47x50cm.
Kruithoorn 19e eeuw, gemaakt van bewerkt leer en messing. leer bewerkt met rocailles en fazanten (naad laat iets los) 22cm. Cond.: G
Engels 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer, Wiiliam Powel and son, 13 cars Birmingham(uiteinde loop aan een kant ingedeukt) 119cm Cond:R
Decoratieve oude koperen vogelkooi, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 62x32ø cm Cond:G
Antieke Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900 met glazen pegels en wit glazen kap 65x45 cond:G
Antieke majolica tefelpetroleumlamp omstreeks 1880 met compositiemetalen voet en antieke glazen kap met damesvoorstelling, in goede originele staat(kleine barst onderin tulp) 51x17øcm
Antieke majolica tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met florale decors en originele gebloemde kap, in goede staat 51x25øcm
Antieke keramieken beschilderde tafel petroleumlamp omstreeks 1880 met floraal decor, in goede originele staat, 43x22ø cm Cond:G
Antieke Hollandse hangpetroleumlamp met mooie gebloemde glazen kap omstreeks 1900 in goede staat, 50x30øcm
Antieke majolica petroleumlamp omstreeks 1900, Jugendstil, met floraal decor en compositiemetalen voet,(kap stukken uit) 35cm Cond:R/G
Grote antieke staande petroleumlamp omstreeks 1880 met marmeren Korinthische zuil, in goede staat 87cm
Oude Majolica hang petroleumlamp, 2e helft 20e eeuw met floraal decor, in goede staat 60x44øcm
Dupont zakaansteker, goldplated, voorzien van ruitbewerking. 3.5x1.5x6 cm nr: 7312B Cond. G
Kubistisch kunstobject gemaakt van eikenhouten blokjes, met wandophanging, 20e eeuw 57x53cm Cond:G
Twee oude Chinese bronzen drakenvazen 20e eeuw in goede staat 37x20ø
Diverse delen hoorn en schildpad(imitatie) waaronder: haarspelden, beker, bestek etc. 20e eeuw 5-23cm. Cond.: G
Antieke messing WMF sigarenknipper in de vrom van een hangslot(Duitsland omstreeks 1900) in goede staat 10,5cm
Antieke geemailleerde wasbak en een ijzeren tuinvaas. 30-57 cm Cond: R/G
Lot diversen, o.a. porselein, glas, glas in lood plated etc. 20e eeuw 6-20cm Cond:R/G
Groot kavel (2 dozen) divers antiek linnengoed 19e eeuw met monogram etc. ca. 60x60cm.
Tien Oosterse figuren 20e eeuw van diverse materialen (been, glas, natuursteen, etc.) 4-13cm. Cond.: R-G
Vijf oude draaischijftelefoons met baceliet en koper, midden 20e eeuw 20-25cm Cond:G
Uitgebreide collectie speldjes van hoofdzakelijk Nederlandse producten 20e eeuw in goede staat, voor de verzamelaar ca. 2-4cm.
Veertien antieke terras klapstoelen 1e helft 20e eeuw 90x40x40cm. Cond.: R-G
Antieke koperslagen laatste avondmaal omstreeks 1900 met zwarte omlijsting, lijst iets beschadigd, 57x28cm Cond:G
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen Barokstijl kandelaar, in goede staat 102cm
Zeventiende eeuwse bronzen kandelaar met lekkraag 27x13ø Cond:R/G
Twee 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kandelaren (beide gebroken) omstreeks 1870 voorstellend twee bronzen Faunen met kandelaren en ,marmeren voet, vuuverguld 23cm Cond:M
Verstelbare 4-lichts messing kaarskandelaar 18e-19e eeuws op leeuwenpoten, in goede originele staat 38x20x16cm
Oude/antieke barokstijl houtgestoken wandkandelaar met spiegel (geëlectrificeerd), lichte wormbeval 28x37x12cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen 3 lichts kaarskandelar in goede staat 33cm Cond:G
Antieke demontabele Joodse bronzen kandelaar, 9 lichts met draaister(schroefdraad moe) 19e eeuws 39x28x12cm Cond:G
Driu oude koperen kandelaren en een asbak, asbak omstreeks 1900 15-44cm Cond:G
Design kaarskandelaar gemerkt Joods Design Marcel Manders, verchroomd 2e helft 20e eeuw, in goede staat 26x33cm
Twee grote zware messing vijf -lichts kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 60cm Cond:G
Achtarmige bronzen Joodse kandelaar 18e-19e eeuw (Joods teken is afgebroken en mist) 28x23x16cm. Cond.: R
Antieke messing vijzel en een 2 delige messing kandelaar, Oosters, 12x10ø en 77cm Cond:R/G
Twee Hollandse barokstijl wandkandelaren ca. 1900 in goede staat 33x33x20cm.
Antieke eikenhouten 5-lichts kroonluchter met mooi snijwerk in goede staat 70xø65cm. Cond.: G
Oude messing 6-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw 32xø58cm. Cond.: G
Hillebrand metalen bureaulamp 30-er/50-er jaren Duitsland, in zeer goede originele staat 44x44x38cm.
Antieke hanglamp met prismen glazen pegels 1e helft 20e eeuw 50xø25cm. Cond.: G
Antieke hal-hanglamp met gematteerd facetgeslepen glas ca. 1920 in goede staat 48x14x14cm.
Grote oude messing tafellamp, 2 lichts met bloemvormige matglazen kappen en porseleinen tussenstukken, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 59cm Cond:G
Oude hanglamp, messing met prismenglas in bolvorm. 30x24ø Cond:G
Grote staande klassieke lamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw 160cm Cond:G
Twee oude koperen lampen 1e helft 20e eeuw: 1x scheepvaart seinlamp en 1x hanglamp ca. 1920, 27-40cm. Cond.: G
Antieke bronzen kroonladder omstreeks 1900 met porseleinen fittingen, Barokstijl in goede staat 50x44cm Cond:G
Twee 19e eeuwse compositiemetalen vergulde klokfiguren 23-25cm Cond:R
Antieke koperen plafondlamp omstreeks 1900 met facetgeslepen mat galzen kappen, in goede staat. 50x55øcm Cond:G
Bronzen dolk met mooie patina, Luristan 1200-900 BC, in redelijk tot goede staat 33,5x3cm
Bronzen ceremoniële standaard voor staf uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 15xø4cm.