Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gemberpot
Ergebnis: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot in Kang Xy stijl, met rondom figuren in goede staat. 25.5x21cm

Diverse delen Royal Albert
Ergebnis: 85 EUR

Lot divers Engels porselein, Royal Albert, 14 kopjes en schotels, 12 petitfour schaaltjes, 2 schaaltjes, 12 gebaksborden, hoofdzakelijk Lavender Rose decor, maar ook diverse andere decors.(haarlijn/ch...

3 Hummel figuren
Ergebnis: 80 EUR

Drie Hummel figuren van Goebel bestaande uit: 1x "The Photographer" nr. 178, 1x "We congratulate" nr. 220 en 1x "Bird Duet", 9-11,5cm. Allen in goede staat.

Wit porseleinen beeld
Ergebnis: 80 EUR

Grote wit porseleinen figurengroep 20e eeuw met vele bloemen en figuren, demontabel en gemerkt Volkstedt Rudolstadt, minimale chip mogelijk, 43x50x28cm Cond:G

Chinese tulpenvaas
Ergebnis: 80 EUR

Oude Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte tulpenvaas, 1e helft 20e eeuw met rondom figuren in landschap decor 23,3x15,6cm Cond:G

Trekpotje
Ergebnis: 80 EUR

Chinees porseleinen trekpotje, 18e eeuws met floraal decor(deksel gelijmd) 8,5x10,5x7ø cm Cond:R

Samson kaststelletje, 19e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Frans Samson porseleinen mini kaststel 19e eeuws met Foo honden, floraal en wapendecor(twee pijpvaasjes heel 3 deksels beschadigd, 1 vaasje chip en haarlijn. 12-16cm Cond:R

Japanse vaas met drakenfiguur
Ergebnis: 80 EUR

Japanse bronzen vaas met opgewerkt drakendecor 1e helft 20e eeuw, in goede staat 37x19ø cm

2 Grote imari vazen
Ergebnis: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse goudimari porseleinen vazen met bloemenmanddecor(1 beschadigd) 30x14,5ø Cond:R

Tete á Tete ca. 1900
Ergebnis: 80 EUR

Oude Franse tete a tete moccaservies, 8 delig, koffiekan, 2 moccakopjes met schotel, 2 koffiekopjes met schotel, en suiker en melk, minimale chip mogelijk 17x30x20cm Cond:G

Servies, Boeren Bont
Ergebnis: 75 EUR

Antieke Hollandse societe ceramique Maastricht, boerenbont eetservies omstreeks 1900, bestaande uit: 4 schalen, 1 soepterrine, 4 dekselschalen, 5 diepe schalen, 3 sauskommen, 1 melkkan, 6 eetborden, 1...

3 Hummel figuren
Ergebnis: 75 EUR

Drie Hummel figuren van Goebel bestaande uit: 1x "Strolling along", 1x "Book Worm" nr. 8 en 1x "Little shopper" nr. 96., 10-12cm. Allen in goede staat.

3 Delen porselein
Ergebnis: 75 EUR

Drie delen antiek porselein 1e helft 20e eeuw , Royal Dux figurengroep, olielamp (zonder glas), klokje (beschadigingen) 18-35cm Cond:M

2 Porseleinen wandlampen (Sitzendorf/Thüringen)
Ergebnis: 70 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen 2-lichts wandlampen met decor van goud en opgewerkte bloemen 2e helft 20e eeuw. In goede staat (minimale chip mogelijk) 32x31x14cm.

8 Delen diversen Hummel
Ergebnis: 70 EUR

Acht diverse Duitse oude keramieken M.J. Hummel figuren, drie maal Anual Bell 1978,1980,1981, 4 maal jahresteller 1973,1980,1981 1983 (7 maal in originele doos) 1 wandbakje M.J Hummel 91A met engel 12...

3 Hummel figuren
Ergebnis: 70 EUR

Drie Hummel figuren van Goebel bestaande uit: 1x "Gone Fishing" nr. 373, 1x 1x "Little Fiddler" en 1x "Apple tree boy". 9,5-13cm. Allen in goede staat

Imari dekselpot
Ergebnis: 70 EUR

Mooie 19e eeuwse goudimari dekselpot, met floraal decor Cond:G 12x14øcm

2 Grote Satsuma vazen
Ergebnis: 70 EUR

Twee antieke Japanse keramieken Satsuma vazen, omstreeks 1900 met landschap, figuren en gouddecor(gemerkt) 39x21ø cm Cond:G

6 Porseleinen beeldjes, vogels
Ergebnis: 70 EUR

Zes oude Duitse porseleinen figuren o.a Volkstedt, Hutschenreuther, 5 vogels en 1 bloem (aantal beschadigingen) 8-16cm Cond:R/G

Porseleinen amforavaas
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Duitse Fürstenberg porseleinen vaas met gouddecor, biedermeier stijl 1747-1922 22,5x18,5øcm Cond:G

2 Porseleinen figuren
Ergebnis: 65 EUR

Twee oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw Italie een jongen met Ierse setter, en Napels figuur bloemenmeisje. gemerkt Cena 20-18cm Cond:R/G

Wedgwood servies
Ergebnis: 65 EUR

Engels wedgwood theeservies, 2e helft 20e eeuw o.a. 9 kop en schotels, grote schaal, tablet, 6 petit four, 16 losse bordjes en schotel, en 1 bord, minimale chip mogelijk, 8-34cm Cond:G

2 Staffordshire beeldjes
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke Staffordshire keramieken figuren omstreeks 1900, liggend figuur met boek en viool, en Dick Turpin te paard( arm liggende figuur gerestaureerd) 10-19cm CondR\G

Imari kraagvaas
Ergebnis: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvaas met floraal en drakendecor, 30x15øcm Cond:G

2 Herdenkingsborden, Porseleijne Fles
Ergebnis: 60 EUR

Twee grote oude Hollandse keramieken herdenkingsborden door Porseleijne Fles, 1 maal Koningin Wilhelmina 1898-1923 1 maal familiewapens 7 februari 1901-7 februari 1926(beide genummerd en met monogram)...

2 Delen plateel
Ergebnis: 60 EUR

Twee delen antiek Hollands plateel , bloempot Ducro Gelria Arnhem, schekkan gemerkt L (chip) 15-29cm Cond:R/G

Twee bloempotten met onderschotels
Ergebnis: 60 EUR

Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met lekschotels, 20e eeuw 29x32ø en 25x31øcm Cond:G

5x Hummel
Ergebnis: 60 EUR

Vijf Hummelfiguren van Goebel, 1x jongen met drie haasjes genummerd 56\0 1972\1979 10,5cm ,1xzittend meisje met instrument nr 53 1979-1990 9,5cm, 1x jongen zittend met fluit en vogeltje nr 53 1979-199...

2x Kop & schotel
Ergebnis: 60 EUR

Twee porseleinen kop en schotels, eenmaal sevres omstreeks 1900 met handgeschilderde figuren en gouddecor, en eenmaal Nymphenburg omstreeks 1900 met handgeschilderd goud en floraal decor 13-15cm 8-14c...

2 Beeldjes, jongen en ijsbeer
Ergebnis: 60 EUR

Twee Deense porseleinen figuren, jonge ijsbeer Royal Kopenhagen, en jongen Bing Gröndahl 10-20cm Cond:G

Chinese kom + schotel (capucijn)
Ergebnis: 60 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met bloempotdecor, en floraal decor in kleine coulissen(chips) 5x11ø cm. Cond:R

3 Imari vazen
Ergebnis: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen 1 stel met Foohonden op deksel (1 vaas gelijmd) 1 kleine vaas chip van deksel 15-36cm Cond:R/G

Japanse krijgervaas
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Japanse keramieken krijgersvaas omstreeks 1900 met krijgers decor, gemerkt, 36cm Cond G

2 Delen Chinees porselein, 18e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein, 18e eeuw, dekseldoos en kopje, floraal decor 4-9,8cm Cond:G

Jade zeepje met dierfiguur
Ergebnis: 60 EUR

Groot oud Chinees jade zeepje met dierenfiguur, 20e eeuw 8,5cm Cond:G

Grote imari bloempot
Ergebnis: 60 EUR

Grote 19e eeuwse goudImari bloempot op hoge poten, vleermuis en floraal decor(chip bovenrand) 27x29ø Cond:R

2 Rechthoekige imari borden
Ergebnis: 60 EUR

Twee 19e eeuwse goud Imari porseleinen borden met geschulpte rand 15x15cm Cond:G

2 Chinese vazen, 18e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met bloesemtakken decor, gesigneerd, wel beschadigd 22x8ø Cond:R

Imari knobbelvaas
Ergebnis: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met fijngeschilderd floraal en gouddecor (chip, en hals gerestaureerd)32x18cm Cond:R

2 Kutani vaasjes
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke Japanse Kutani porseleinen pijpvaasjes, omstreeks 1900 met bloem en vogeldecor, gesigneerd, 15,5cm Cond:G

Imari knobbelvaas
Ergebnis: 60 EUR

Imari porseleinen knobbelvaas 19 eeuws, met floraar decor, in goede staat, 19cm

Imari vaas
Ergebnis: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met floraal decor, dikwandig, in goede staat 25cm

Diverse tegels
Ergebnis: 55 EUR

Oud tegeltableau en drie tegels in lijst, 6-pas tegeltableau 20e eeuw Delft (die pleit om een koe geeft er een toe) minimale chip, drie tegels Makkum notendecor in lijst 43x30 en 42x16,5cm Cond:G

KPM porseleinen beertje
Ergebnis: 50 EUR

Oude Duitse porseleinen K.P.M ijsbeer, 2e helft 20e eeuw 10,5cm Cond:G

3 Chinese capucijner kommen
Ergebnis: 50 EUR

Drie Chinese porseleinen capucijner kommen 19e eeuws, 7x12ø Cond:G

5 Imari schaaltjes
Ergebnis: 50 EUR

Vijf 19e eeuwse Imari porseleinen schalen met floraal en kinddecor, geschulpte omranding 1 beschadigd, 4 goed 15,2 cm ø Cond:R/G

2 Imari pijpvazen
Ergebnis: 50 EUR

Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen met vlakken en diverse florale decors in de coulissen. 19,8cm in goede staat.

Imari bloempot
Ergebnis: 50 EUR

Imari porseleinen bloempot met floraal decor en vlinder decor(haarscheur) 19-24 ø cm Cond:R

3 Kastkommen
Ergebnis: 50 EUR

Drie antieke Engelse keramieken kastkommen 19e eeuw, 1 met chinees decor, 2 met landschapsdecor (ook binnenin) 9x18ø cm Cond:G

Engels serviesgoed
Ergebnis: 50 EUR

Oud Engels keramieken serviesgoed (Spodes Tower) met blauw decor van landschappen en flora 22-delig: 2x tablet, 4x soepkom, 2x diep bord, 1x schaal, 5x groot bord, 1x sauskom, 4x klein bord, 2x schaal...

3 Chinese borden
Ergebnis: 50 EUR

Drie 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden, een Queng Lung met haarlijn, een met licht decor haarlijn en randschade, en een kleine Queng Lung met randschade en haarlijn Cond:R

2 Blauwe Chinese beeldjes
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren 20e eeuw(gemerkt) in goede staat, 30-31cm

Volkstedst porselein
Ergebnis: 50 EUR

OudeThüringer Volkstedt porseleinen groep Duitsland 2e helft 20e eeuw Beschadiging aan bladeren en stok 20cm Cond:M

Chinese vaas, begin 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese vaas, beschadigd met floraaldecor 58x22ø cm Cond:M

2 Imari bloempotten
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen bloempotten en tuin en vogeldecor(chip) 12x5x17øcm

2 Chinese kop & schotels
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800, met floraal en bamboe decor(minimale chipranden) 5x11,5øcm Cond:R

Oude Chinese vaas
Ergebnis: 50 EUR

Zeer grote oude Chinees keramieken vaas, 2e helft 20e eeuw met figuren en floraal decor, in goede staat 78x35ø cm

Chinese theepot
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Chinese terracotta theepot gemerkt(yixing) met emaille beschilderd, floraal en bamboe decor. (geoxideerd hengsel, geen deksel)15x18x12,5cm Cond:G

Theebus China 18e eeuw + 1x Duits
Ergebnis: 50 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen theebus, octagonaal met florale decors rondom en zilveren dop(gebarsten) 12x9,5x5,5cm Cond:R

Fam Verte vaas
Ergebnis: 50 EUR

Oude Chinese Familie Verte vaas, 1e helft 20e eeuw, 6 hoekig met vlinder en floraal decor, 18x18x7,6cm Cond:G

Oud porseleinen servies
Ergebnis: 50 EUR

Oud porseleinen eetservies met bloemen en gouddecor(ongemerkt) bestaande uit: 12 soepborden, 12 maaltijdborden, 7 kop en schotels, 4 losse schotels, 1 botervloot, koffiekan, melk en suikerpot, geschul...

Keukenset porselein
Ergebnis: 50 EUR

Vijftien delig antiek porseleinen keukenset omstreeks 1900, Hollands(minimale beschadiging mogelijk) 11-024cm Cond:G

Goudimari bord
Ergebnis: 50 EUR

Groot 19e eeuws goud imari porseleinen bord met 6 hoekige geschulpte rand 34x32cm Cond:G

Snuffbottle, Boedha
Ergebnis: 50 EUR

Oude koralen snuffbottle in de vorm van een Boedha hoofd. 2e helft 20e eeuw. 8cm Cond:G

Staande lamp, Kayser
Ergebnis: 45 EUR

Oude Duitse Biedermeier stijl staande lamp, gemerkt Kayser 2e helft 20e eeuw in goede staat 77cm.

Marmeren vaas
Ergebnis: 45 EUR

Grote oude zware marmeren vaas 20e eeuw (chip uit oppervlakte) 52x23øcm Cond:G

Vier Makkumse borden
Ergebnis: 45 EUR

Vier oude Hollandse Makkums polychrone keramieken borden, drie borden met geschulpte rand, allen met floraal en vogel decor, 20,5x28ø cm Cond:G

5 Delen Herend porselein
Ergebnis: 45 EUR

Vijf delen Herend porselein 20e eeuw met floraal en gouddecor, twee tafelklokken dubbele zoutnap en twee eierdoppen Cond:G

2 Antieke Meissen borden
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen borden 19e eeuws, beide beschadigd, fijn geschilderd, florale decors 25øcm Cond:M

7 Hondjes van porselein/keramiek
Ergebnis: 40 EUR

Zeven oude porseleinen (2x keramiek) honden 20e eeuw o.a. Duitsland, 8-16cm. (1x beschadigd) Cond.: R-G

Imari vaas met zilveren dop
Ergebnis: 40 EUR

Imari porseleinen dekselvaas 19e eeuws met zilveren deksel 15x10ø cm Cond:G

3 Delen Imari, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 grotere dekselvaas(chip deksel) 1 kleinere dekselvaas (deksel kapot) 1 kraagvaas 18-24cm Cond: R

2 Tegeltableaus's
Ergebnis: 40 EUR

Twee Chinese tegeltableaus met vrouw en vogeldecor (4pas) 2e helft 20e eeuw 64x19cm Cond:G

6 Rosenthal borden
Ergebnis: 40 EUR

Zes Duitse Rosenthal porseleinen 8 kantige borden met diverse vogeldecor(Rosenthal Bavaria E. model ph Rosenthal 20e eeuw Cond:G

3 Porseleinen beeldjes
Ergebnis: 40 EUR

Drie oude porseleinen figuren Duitsland, wit-goud, twee Rosenthal Selb, meisje met gans, meisje met duiven, 1 gemerkt TK Thun putti op ram 10-14cm Cond:G

Vaasje, "Colenbrander"
Ergebnis: 40 EUR

Oude keramieken vaas 20 eeuw, gemerkt Colenbrander Ram, Fv B.15 floraal decor 18x7,5cm

2 Keramieken plaquettes
Ergebnis: 40 EUR

Twee grote keramieken plaquettes, eenmaal met paarden, groen, blauw, rood glazuur, gemerkt Rüscha handgemahlt, en eenmaal Romeinse paardenspan met verschillende kleuren.geglazuurd, ongemerkt 47x34cm e...

5 Porseleinen pierrots
Ergebnis: 40 EUR

Vijf oude/antieke porseleinen figuren in de vorm van Pierrots: 1x wandbakje Sitzendorf ca. 1930, 1x buste Pierrot ca. 1930 (ongemerkt), 1x likeurflesje Germany ca. 1920 nr. 7417, 1x rookverdrijver "ma...

Cassette met miniaturen
Ergebnis: 40 EUR

Cassette met diverse oude miniaturen 20e eeuw, o.a keramiek zeepsteen en porselein etc. 22 stuks 4-8cm Cond:G

Makkums kaststel
Ergebnis: 40 EUR

Hollands 5-delig Makkums polychroom kaststel, gemerkt met letter W. 1 Haarscheur, verder in goede staat 22-31cm. Cond.: R-G

2 Setjes borden, totaal 11 stuks
Ergebnis: 40 EUR

Twee sets oude opengewerkte gebaksborden van porselein: 1 set van 5x Wenen ca. 1920, gemerkt en 1 set van 6x gemerkt 17 met romantische decors van goud en cassiskleur ø18-ø19cm. Cond.: G

4 Duits porseleinen beelden
Ergebnis: 40 EUR

Vier oude/antieke porseleinen figuren: 1x springende paarden (Duits), 1x vrouw met jurk (jurk beschadigd, Duits), 2x figuren ca. 1900, ongemerkt (1x gelijmd) 15-27cm. Cond.: R-G

Chinese kom
Ergebnis: 40 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen kom ca. 1800 (gemerkt) met rondom decor van flora en landschappen. 10xø25cm. (randschades en stukje ingelijmd) Cond.: R

12-Delig theeserviesje, Tsjechoslowakije
Ergebnis: 40 EUR

12-Delig theeservies (Czechoslavakie) met parelmoer glazuur en gouddecor bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, 12 kop & schotels en koekjesschaal 19-23cm. In goede staat (minimale chip mogelijk)

3x Chinees aardewerk
Ergebnis: 40 EUR

Drie delen oud Chinees porselein 20e eeuw, een zeskantige vaas met figuren en florale decors, een dekselpot met gouddecor, teksten, floraal en paradijsvogel, en een grote vierkante bloempot met figure...

4x Chinees porselein
Ergebnis: 40 EUR

Vier delen oud Chinees porselein. een grote penselen vaas, paradijsvogel met blauwe achtergrond, 2e helft 20e eeuw, een Kantonese vaas 20e eeuw(krijgers), een theepot met floraal en vlinder decor 20e ...

Antieke imari schaal
Ergebnis: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schaal, in lotusbloemvorm met gouddecor binnenin, en floraal decor aan de buitenkant, 11x21,5øcm Cond:G

6 Delen divers
Ergebnis: 40 EUR

Zes delen divers oud porselein, diverse beschadigingen 8-16cm Cond:M/R

Chinees kamerscherm klein met porseleinen tegels
Ergebnis: 35 EUR

Oud Chinese miniatuur kamerscherm met 3 porseleinen plaquettes, handgeschilderd en gesigneerd 20e eeuw 36x28cm. Cond.: G

Royal Albert kop & schotels
Ergebnis: 35 EUR

Vier oude Engelse Royal Albert en 1 Elizabethan porseleinen kop en schotels,anniverserie Rose, brigadoon, country scenes, provincial flowers, 6,5-14cm Cond:G

Imari vaas, zilveren dop
Ergebnis: 35 EUR

Negentiende eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met zilveren montuur en deksel, floraal decor(haarlijn) 17cm

2 Delen imari
Ergebnis: 35 EUR

Twee maal 19e eeuwse Imari porselein, grote kraagvaas, grote schaal, 45x20ø 10x24,5cm Cond: R/G

3 Gemberpotten
Ergebnis: 30 EUR

Drie oude antieke Chinese gemberpotten 1e helft 20e eeuw (1 deksel gelijmd) Familie Verte 15x12cm ø Cond:R/G

Imari wierookbrander + bord
Ergebnis: 30 EUR

Imari porseleinen wierookbrander met Foohond, 19e eeuws, fijngeschilderd decor met paradijsvogels, vleesschaal(gerepareerd)25-37cm Cond:R

Engels mandje, doorbroken aardewerk
Ergebnis: 30 EUR

Oud Engels creamware keramieken bonboniere, gemerkt Hartley Leeds Pottery in goede staat 9x23x16cm.

6 Antieke tegels
Ergebnis: 30 EUR

Zes antieke Hollandse tegels, blauwe bloem, huis met rokende schoorsteen, ridder te paard 17e eeuw, springende hond 17e eeuw, mangaan watersluis, landschap met huis. (gelijmd en of beschadigd) 13x13cm...