Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen 2-lichts wandlampen met decor van goud en opgewerkte bloemen 2e helft 20e eeuw. In goede staat (minimale chip mogelijk) 32x31x14cm.
Twee Duitse Meissen porseleinen kopjes met bloemendecor en gouddecoratie, 20e eeuw in goede staat 8x7ø cm Cond:G
Vier delen Duits Meissen porselein, 20e eeuw, theepot, soepkom onderschotel kopje, in goede staat.
Oude Hutschenreuther porseleinen figurengroep, voorstellende 2 dansers omstreeks 1970 gesigneerd G.Granget, in zeer goede staat 25cm
Twee porseleinen Biedermeier kop en schotels met kasteeldecor, 21e eeuw naar oud voorbeeld, gemerkt A.R. 13x12øcm Cond:G
Duitse Rosenthal porseleinen vaas, Selb Bavaria midden 20e eeuw in goede staat met blauwe rozen en gouddecor 20x11cm ø Cond:G
Grote oude Duitse porseleinen panter, gemerkt Schwarzburger Werkstatten Thüringen ontwerp Arthur Storch omtreeks 1920 nr. (u 1221 ) Cond:G 33x42x20cm
Twee oude Duits porseleinen Rosenthal vazen omstreeks 1980, 1 wit modern Beate Kuhn, 1 studioline gesigneerd blauw -wit. 16-17cm Cond:G
Oude Duitse porseleinen K.P.M ijsbeer, 2e helft 20e eeuw 10,5cm Cond:G
Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend een zeehond, gesigneerd T.Kärwer, H220. omstreeks 1930 18x20x16cm Cond:G
Oude Duitse Thüringer porseleinen figuren groep, 20e eeuw Volkstadt Rudolstadt, twee musicerende figuren bij tafel.(beschadigd) Cond:R/G