Twee miniaturen zilver 835/000 bestaande uit een skiër en een gondel. ca. 20 gr.
Negen diverse zilveren theelepels, 835/000. Vijf lepels met bloemmotief, een lepel NCRV en drie lepels met florale bewerking. Totaal ca 90 gr. Lengte 12 cm
Hollands bewerkt kristallen mosterdpotje met zilveren deksel, 835/000, voorzien van parelrand. ø 4.3x10cm., Cond.:G
Zilveren theezeefje met lekbak, 835/000. Theezeef met floraal bewerkte rand en lekbak op krulpootjes. 15x7x3.5cm. Ca. 58gr.
Zilveren fotolijst 925/000 met houten achterzijde, 11x16cm wat gedeukt Cond:R/G
Zilveren sigarettenpijpje, 835/000, met fraaie lijnbewerking en zwart mondstuk. 9.5x0.9 cm
Twee zilveren miniaturen 835/000 : een man met vlieger en paraplu verkoper, Amsterdam, Jaarletter: P ca. 28 gr.
Diverse zilveren 835/000 miniaturen: een leeuwentemmer, Niekerk Schoonhoven, en een Toreador met stier. Totaal ca. 43 gr.
Kleine zilveren tafelkandelaar, 925/000 versierd met parelrand Birmingham 1999 12cm
Twee zilveren doosjes, 925/000, glad model met op de bovenzijde een stukje Chinees porselein ingelegd. 3,5x3x2 cm met klein deukje en 4x3x2 cm. Cond.: G
Zilveren presenteerblaadje in een florale driehoekige vorm met gravure bewerking. 15x15x6cm., ca. 109 gr. Cond. G. Zilver getoetst
Antiek achtkantig zilveren schaaltje met geschulpte rand en drijfwerk op de bodem, ca 92gr London anno 1894 Cond: G 14x10x1,1cm
Kaasschopje en botermes met fraai bewerkt 800/000 zilveren heft met cartouches 20cm Cond:G
Zilveren roomlepel en taartschep met bewerkte steel, 835/0002, 13/14 cm. Roomlepel: MT.: F.v.d. Meulen Joure, Jaarletter: 1967, Taartschep: MT.: onleesbaar, JLC 1937, Amsterdam. Totaal ca. 85gr.
Zilveren breinaaldenschede, 835/000,met speld, deels 8 vlaks en rond voorzien van diverse decors en ronde kop ca. 5gr, MT.: ST Reitsema Lemmer/Sneek 1841-1857, lengte 8,5 cm
Fraai Shiridoosje, verzilverd uit Indonesie, voorzien van fraaie bewerking 7x6x4cm Cond:R/G